Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 10.10.2017, 10:34
WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #142 - ZAPISY
300V

WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE #142 - ZAPISY

Jesień coraz śmielej zagląda przez okna zachęcając do pozostania w domu i leniwych przygotowań do zimowego snu, jednak na przekór jej weekendowe wspólne granie w tym tygodniu nadal nie zwalnia. Dlatego też bez przydługiego wstepu  zapraszam do przeczytania relacji użytkowników oraz zapisów na najbliższy tydzień.

Sesje uporządkowane są zgodnie z kolejnością pojawiania się komentarzy pod ostatnim wpisem


Weekendowe wspólne granie w zeszłym tygodniu zaczęliśmy już w piątek o  19 w ramach sesji z organizowanej przez Roberta. Było to moje pierwsze spotkanie z trybem multiplayer w The last of us, który to okazał się długo oczekiwanym powiewiem świeżości, dzięki nastawieniu na dużo bardziej skradankowo-taktyczną rozgrywkę, o czym więcej w komentarzu.

Uczestnicy: Robert163, Igloo74, Emkuzet, Dwutlenek, Rakso

Emkuzet

 Było mega! Klimat i mechanika gry nastawiona na skradanie i ciągłą komunikacje oraz współprace powala. Ograniczona amunicja sprawia że każdy nabój się liczy i wymusza rozwagę. W trakcie sesji było czuć skupienie i napięcie dla osób znudzonych leceniem cały czas do przodu i miałkim multi, polecam jako miłą odskocznię. Kudosy dla Roberta za sesję i liczę na powtórkę !

Wspólne granie kontynuowaliśmy również w sobotę i niedziele, skupiając się głównie na poznawaniu map oraz broni i ekwipunku.

Nad wspólna sesją oprócz mnie rozpływa się także igloo. 

Igloo74

Mega FUN!!! Ostatni raz w TLoU grałem na ps3 . Sesja Roberta bardzo mnie ucieszyła :)Początek pierwszej rozgrywki ,nie pamiętam trybu, zaczęła się z naszą przewagą 20:0 ,ale szybko okazało się że przeciwnicy dali nam tzw. FORY (nasze poziomy gry wahały się na poziomie od 0 do 1 przeciwnicy byli, że tak powiem kolokwialnie WYJEB... w kosmos) w ostatecznym rozrachunku dostaliśmy WPIER.... jakich mało haha.
Zabawa przednia, jak zwykle, mam nadzieję że jeszcze damy radę "zaszaleć"haha w TLoU.


Oprócz walki o przetrwanie w opustoszałym świecie stworzonym przez Naughty Dog, w ten weekend odbyło się także kilka sesji w największy hit sprzedażowy ostatnich lat czyli piąta cześć fenomenalnej serii GTA. Poniżej bogate relacje Krazislawa, Poikao oraz organizatora tego całego zamieszania Kaczmara.

Uczestnicy: Kaczmar,  Poikao, Krazislaw, Asobu, Emkuzet, Kideu

Krazislaw

Na sesję oczywiście się spóźniłem, gdy się pojawiłem kaczmar siedział sam, poikao był na imprezie duchem bo jego ciało opijało q5tkę szfagra, a asobu jeszcze z nami nie było.

Zrobiliśmy z kaczmarem kilka misji Rona premiowanych w ten weekend podwójnym expem i kasą. Gdy cała czteroosobowa ekipa byla w komplecie zaczęliśmy napady - najpierw samouczkowy, podzieliliśmy się na dwa zespoły ja z poikao a kaczmar z asobu. Nie obyło się bez problemów, jednak skończyliśmy samouczkowe napady prawie równo. Potem nadszedł czas na Prison Break, i zaczęły się jazdy...lame mode on... co poskutkowało kilkukrotnym podejściem do każdego z przygotowań, na szczęście obyło się bez hejtów. Nadszedł też czas na finał misji...byłem pilotem, kaczmar miał za zadanie rozwalić prawdziwy autobus a następnie osłaniać mnie z buzzarda, poikao i asobu robili za ekipę jadącą do więzienia, asobu w roli więźnia(rki) a poikao w roli łapczywego strażnika z lepkimi łapkami :P No i tutaj mieliśmy kilka podejść, głównie ze względu na to, że nie byliśmy przygotowani (poikao i asobu) do dziwnego laga, który powodował, że strażnicy w więzieniu stali się uber wytrzymałymi zombie wstającymi po kilka razy i kopiącymi tyłki naszej ekipie więziennej, do tego kaczmar zaliczył bliskie spotkanie swojego buzzarda z hydrą, i jedno zbyt bliskie spotkanie z wybuchającym busem. Ja z racji tego, że miałem najłatwiejsze zadanie z całej ekipy nie dałem rady nic zawalić. Dodać muszę, że kiedy udało się zapanować nad lagiem to napad skończyliśmy bezproblemowo, i sekwencja z lądowaniem i odebraniem ekipy z którą kiedyś mieliśmy dużo problemu poszła nam bezproblemowo. Było świetnie. To był piątek, skończyliśmy około 2. 

W niedzielę kaczmar próbował zmontować wieczorem ekipę na kolejny napad, jednak było nas za mało, zrobiliśmy kilka misji z gangu motocyklowego i rona z podwójnym expem i kasą. 

na koniec dwa screeny - ja i poikao w trakcie ubierania się do napadu....i pozostałości po nauce driftu kurumą wokół samolotu :)

 

Kaczmar

Ja od siebie dodam, że w piątek siedzieliśmy do drugiej nad ranem dnia następnego, ale napad zrobiliśmy i jestem wam wdzięczny. W sobotę z Asobu i Emku porobiliśmy kilka misji u Rona, jako, że były podwójnie punktowane. Wyszło spoko. W niedziele kupiłem fabrykę, ale nie marihunaen jak planowałem a podrabiania pieniędzy. Z Krazem uruchomiliśmy moją fabrykę poprzez znalezienie zasobów do jej uruchomienia. Z Kidem, Emku i Krazem zrobiliśmy jedno przygotowanie do trzeciego napadu, bo tata Kidea odciął mu dostawę prądu i granie się skończyło dla młodego adepta. Uważajcie na relacje z rodzicami, młodzi ludzie, bo możecie skończyć jak w/w. Z Krazem jeszcze zrobiliśmy kilka misji i na tym moje granie się skończyło.

Wszystkim obecnym wielkie dzięki za obecność i za chęć do grania w tego starocia. W ten weekend nic nie planuję bo WGW, ale w przyszłym najprawdopodobniej będę dalej kontynuować przygodę w słonecznym San Andreas. Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego.

Poikao

Od razu widać kto był najbardziej przydatny. Daliśmy z Asobu radę ;D grało się świetnie i czekam na więcej ;D

 

Pamiętajcie WWG to społeczność dlatego smiało zakładajcie sesje i zapraszajcie znajomych do współnej zabawy.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Będę streamował na pod linkiem


  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi:

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 48815 Poziom: 14
PD: 597
REPUTACJA: 5