Blog użytkownika DDgaming

DDgaming DDgaming 07.02.2015, 00:04
POWITALNY FILMIK D&D GAMING + ŚCINKI Z WTOPAMI + INTERESUJĄCE NAGRODY
196V

POWITALNY FILMIK D&D GAMING + ŚCINKI Z WTOPAMI + INTERESUJĄCE NAGRODY

Po całodniowych męczarniach z ZIELONYM EKRANEM, kamerą, zmianami koncepcji i wieloma innymi rzeczami, WRESZCIE JEST ! Powitalny filmik D&D Gaming, który nakreśli Wam koncept kanału. W czasie filmiku zobaczycie też parę zabawnych ścinek a pod sam koniec dowiecie się jak zdobyć pierwsze nagrody na naszym kanale !

Po wielu godzinach pracy nad pierwszym filmikiem, oto jest - Nasz Wielki Debiut :)

Co prawda nie wszystko poszło jak należy, jednak wierzcie nam - staraliśmy się. Pewne rzeczy nas przerosły, pewnych nie przewidzieliśmy, a jeszcze inne zaskoczyły nas w trakcie nagrania. Chociaż nie wszystko zrobiliśmy jak należy, to jednak chęć przywitania się z WAMI była tak DUŻA, że pewne aspekty nie zostały dopracowane, tylko po to by puścić filmik JAK NAJSZYBCIEJ ! 

Największą bolączką materiału jest ZIELONY EKRAN, który ma robić za nasz EKRAN. Niestety źle dobrany materiał i kiepsko doświetlone pomieszczenie zrobiło swoje. DLATEGO PRZEPRASZAMY ZA NIEDOPRACOWANIE TEGO ASPEKTU, ALE JUŻ OD NASTĘPNYCH FILMÓW WSZYSTKO BĘDZIE CACY - OBIECUJEMY :) 

Z milszych aspektów - BĘDĄ NAGRODY :) Wystarczy obejrzeć filmik i dowiedzieć wię więcej. A tym czasem zapraszamy do obejrzenia DEBIUTANCKIEGO MATERIAŁU :)

Więcej o nas:

Tagi:

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ 0 -
DDgaming
Ranking: 9989 Poziom: 17
PD: 890
REPUTACJA: 0