Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 27.11.2017, 18:35
Weekendowe Wspólne Granie #149 - zapisy
232V

Weekendowe Wspólne Granie #149 - zapisy

Ludzie rzucili się w ten weekend na sesje jak zakupoholicy na przeceny w czarny piątek... Zapraszam do relacji i zapisów.

Jak co tydzień, oprócz zaplanowanych sesji mieliśmy również niespodzianki. Na początek jednak jedna z planowanych:

Dark Souls III (PS4)

Lista obecności: Qsay, Dazoth

Farmienie... nie takie z kombajnami i traktorami, ale wciąż farmienie. Tym razem itemy do przymierza:

Qsay

Zgrindowaliamy z Azothem itemki do jednego z przymierzy :) zostalo jeszczr sloneczne medale i reszta niestety offline ;/

Platyna w tej grze, jest tego warta, więc owocnego farmienia następnym razem i:

 


Battlefield 1 (PS4)

Lista obecności: Ouji, Igloo, Przemo, Qsay, RageofMaltael, Andy, Loki, Rakus, RobertZiomek, Emkuzet

Najbardziej oblegana sesja tego tygodnia. Nie jest to już nic dziwnego, ani zaskakującego, ponieważ Battlefield 1 cieszy się niesamowitą popularnością:

Emkuzet

Piątkowa sesję chłopaki rozpoczęli już o godzinie 20, w celu lepszego poznania nowych map oraz rozgrzania się. Mi osobiście udało się stawić do gry dopiero na 21:02, za co czekało na mnie serdeczne żołnierskie przywitanie :). Pomimo że bilans naszych zmagań tego wieczoru był niestety ujemny, nie przeszkodziło to nam w dobrej zabawie we wspólnym gronie. Jak zawsze na piątkowych sesjach w BF'a było także trochę docinek, żartów oraz smiesznych sytutacji.

Sesje wwg, to zazwyczaj dobra zabawa, w rewelacyjnym gronie no i przede wszystkim granie bez spiny:

Igloo

Jak zwykle będę monotematyczny, zabawa przednia, wynik nieistotny (bynajmniej dla mnie) liczy się Fun . Ouji pamiętaj o święcie za rok ;P stawiasz wódkę :). Dzięki wszystkim za mile spędzony czas . Do zaś.

 


Street Fighter V (PS4)

Lista obecności: Nerobianco, RageOfMaltael, Kaczmar

Kącik bijatykowy w tym tygodniu reprezentuje Uliczny Wojownik 5. Sajtowi wyjadacze mordoklepek odświeżyli sobie tytuł:

Nerobianco

Udało nam się wrócić do SFV. Osobiście musiałem poświęcić kilka minut aby przypomnieć sobie ...sterowanie. Potem już lawinowo odzyskałem obycie w systemie i grało mi się całkiem przyjemnie. Nie widziałem SFV od początku 2017 roku, zmieniło się sporo. Dużo nowych postaci, nowych aren. Cierpliwie czekam teraz na edycję Arcade aby wrócić i pograć więcej.

 


Farming Simulator 17 (PS4)

Lista obecności: Poikao, KraZislaw,

Kolejna sesja farmienia, tym razem tego legitnego. Miała być godzinka na zaznajomienie się z mechaniką i środowiskiem, a skończyło się w późnych godzinach nocnych:

Poikao

No i zaorane! Mieliśmy wbić na godzinkę, sprawdzić jak się kierownice sprawdzają w tej grze, co się tam robi i czy będzie sens w to grać... skończyliśmy po 2 w nocy -_-'

Po pierwsze primo - kierownice sprawują się świetnie :D Gra wykorzystuje pełen zakres 900 stopni kąta obrotu kierownicy. Oznacza to wiele... wieeeele kręcenia jak się np. ora czy sieje małe pole. Dosyć powiedzieć, że na drugi dzień miałem zaczerwienioną i piekącą dłoń (tylko od kręcenia, żeby nie było :v ). Od razu pomyślałem, jak bardzo by mi się przydały rękawice Axe'a ;D Szkoda, że gra nie wykorzystuje shiftera ani w bardziej zaawansowany sposób force feedback. Wrażenia są jednak świetne :D

Kręcenie kierownicą, wożenie się po polu, kombinowanie jak uzupełnić urządzenie do siania. Obsługa kierownic w tej grze jest minimalna, jednak daje dużo frajdy podczas uprawy pola :)

Poikao

Po drugie primo gra wciąga jak bagno -_-' Nieśpieszne tempo, muzyka country, piwko, świetnie zrobione maszyny... No idealna gra na posiadówki.

Dość powiedzieć, że w ciągu tych kilku godzin sesji zdążyliśmy jedynie zebrać plony z pola dwa razy, dorobić się kilku podstawowych narzędzi jak pług. Nie zniechęciło nas nawet siedzenie w miejscu i obserwowanie jak rośnie zboże. Gra jak bardzo śmiesznego wrażenia by nie sprawiała jest bardzo przyjemna i wciągająca. Do tego szczegółowo wykonane maszyny z odpowiednio działającymi mechanizmami to miód na oczy każdego maniaka maszynerii wszelkiego typu.

Gdyby tylko pomagier jeszcze był kompetentny:

Poikao

Po trzecie primo ultimo KraZ to poganiacz niewolników... Za cały dzień roboty wypłacał mi tylko 8 euro... No i cały czas się czepiał, że to niedokładnie zaorane, tamto za wolno zrobione, że oram po zasianym...

Żaden poganiacz. Płacę to wymagam - tego, że połowę zysków ze sprzedaży zbiorów otrzymywał na swoje konto już nie powiedział. Do tego do pracy stawił się pijany, dwa razy przewrócił pickupa na bok, wysypał nasiona na środku parkingu i nie chciał odstawić kombajnu pod wiatę!

Podsumowując: możecie się śmiać malkontenci, ta gra robi swoją robotę dobrze i jest niesamowicie wciągająca.

 


Rocket League (PS4)

Lista obecności: Kaczmar, Poikao, Golu, AxeMaltesse, Rakso

Urodzinowe świętowanie w niedzielę poikao zakończył kilkoma meczykami w Rocket League, choć sam może niewiele z tego pamiętać:

Poikao

Grało się fajnie, ja byłem na podwójnym (a może nawet potrójnym) gazie, więc szczegóły sesji są dla mnie tajemnicą :v Ale chyba nie było tak źle. Raz wygrana, raz przegrana, kilka meczyków zagraliśmy między sobą. Wiadomo, to Rockecik więc z założenia zawsze gra się ZAJEBIASZCZO! :D

 


Bloodborne (PS4)

Lista obecności: Desti, Azoth

Trzecia sesja farmienia w ten weekend - tym razem tętnień i bossów:

Desti

Spontaniczna sesja w Bloodborne z Azotanem. Na sam początek godzinka rozmowy i oczekiwania na połączenie... Potem wbił jakiś znajomy Azotana i powiedział, że warto zmienić hasło na jakieś cyfry więc zmieniliśmy na 1234 i poszło od ręki (dzięki, kimkolwiek byłeś^^)
Gdy już nas połączyło rozpoczęliśmy wspólne zwiedzanie kliniki gdzie porąbane stworki z wielkimi głowami biły nas wieszakami.
Po chwili biegania po schodach doszliśmy do bossa zwanego Żywe Porażki zwanego również Poikao ^^
...Azotan umar... ale przeżył ;)
Z ciekawostek jest to jedyny boss, który chwali słońce ;]
Gdy drugi raz się łączyliśmy przy przenoszeniu mnie, Azotan sobie umarł od ubezwłasnowolnionych tentaclo-glizd z wielkimi głowami. Jak mnie połączyło usłyszałem tylko krzyk konającego z wbitymi tentaclami w... tamto miejsce.
Przy następnej próbie pokonaliśmy bossa, następnego bossa już Azotan pokonywał samemu. I udało mu się.
Po drugim bossie dotarł do wioski rybackiej i wskoczył do studni. The End.

 


Borderlands: The Handsome Collection (PS4)

Lista obecności: Musiol, Desti, Emkuzet, Ouji

Ostatnia sesja w ten weekend. Do tego niespodzianka. I to opisana przez samego RedNacza:

Musiol

Nieplanowana wcześniej sesja w Borderlands 2. Zebraliśmy się by skończyć trzeci dodatek - przygody Sera Hamerloka. Planowo myślałem, że porobimy część zadań i odłożymy na później skończenie DLC, ale grało się tak dobrze, że zrobiliśmy całość.

Między nami były spore różnice poziomów (Desti 54, ja 44, Emku i Ouji 33/34 na start?), przez co zdarzało się nam często ginąć.

Oprócz wybijania kolejnych zastępów przeciwników, były również odkrywanie mechaniki gry...i koloru majtek Moxxi:

Musiol

Po ukończeniu dodatku, Emku odkrył, że może powiększyć miejsca w ekwipunku i wcale nie musi wyrzucać połowy przedmiotów. Gdy Em się tym zajmował, Desti próbował popatrzeć na majtki od Moxxi.

To ostatnie się Destiemu udało, zostało to uwiecznione na screenshot'cie jednak, galerie w blogach wciąż nie działają, dlatego po odpowiedź na pytanie jaki to kolor zapraszam do poprzedniego bloga i relacji tam się znajdujących. :

Desti

No trochę misji udało się zrobić, pokonaliśmy wagino-słonia i Leviatana!
Musiol ma na sobie klątwę pterodaktyla bo 3 krążyły wokół niego a on czwarty smutny, że latać nie umie ;(
Serio, pterodaktyle go lubią ;]


W tym tygodniu to wszystko co mieliśmy do zrelacjonowania. Zapraszamy do zapisów na następny weekend i wspólnego GRANIA!

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: #PSSiteWWG coop Friends fun KUNIO!!! multi play

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 9831 Poziom: 16
PD: 862
REPUTACJA: 0