Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 10.11.2017, 12:40
Weekendowe Wspólne Granie #146
328V

Weekendowe Wspólne Granie #146

Hello and welcome...tonight on WWG! Cytując klasyka zapraszam do zapoznania się ze skromną listą sesji na ten weekend.

Trzy sesje z niewielką ilością chętnych (oficjalnie). Na dobry początek Niszczator 4 (Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) - ka-mil zaprasza do sesji. Kolejna sesja to Farpoint (PS4), chyba pierwszy raz tytuł pod VR występuje w WWG - eggrodd poszukuje chętnych do pomocy w wymaksowaniu tytułu. Na sam koniec wielki powrót mistrza fps'ow na łamy WWG - Battlefield 4 (PS4) bo o nim mowa, poikao montuje ekipę do trofeów z dlc i wspólnej obrony punktu G.

Zapraszam do wspólnego grania, relacjonowania i nie zapominajcie o oficjalnym #PSSiteWWG dodawanym do materiałów z sesji.

Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;)
Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

0

   ka-mil

Gra: Uncharted 4
Platforma: Ps4
PSN ID: Rakus_1910
Termin: Piątek,Sobota­
Opis: Cześć,zapraszam do wspólnej rozgrywki w Uncharted 4 jeśli chodzi o piątek to godzina tak po 22 po meczu Polaków z Urugwajem jeśli chodzi o sobotę wstępnie powiem godzinę 18,można doprecyzować czas rozgrywki:)

 

0

   eggrodd

Gra: Farpoint
Platforma: PS4
PSN ID: ORANGESKULL2568
Termin: 08.11-12.11.2017­
Opis: potrzebuje ogara, ktory pomoze wbic calaka

 

0

   poikao

Gra: Battlefield 4 !!!
Platforma: PS4
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio od 21­
Opis: Robimy trofki z dodatków! Będziemy się zabijać na wiele kreatywnych sposobów takich jak: - zabicie wroga silnikiami tytana - zabicie wroga soplem - zabicie wroga motocyklem crossowym - zabicie wroga sufitem Zagramy też normalną rozgrywkę z punktem G!

 

Weekendowe Wspólne Granie 0 - link do zapisów

 1. W celu ułatwienia Wam dodawania relacji WWG oraz nam ich późniejszego podsumowania, chcielibyśmy prosić, abyście korzystali z poniższego generatora podczas opisywania odbytych sesji.
  Dodaje relację z sesji

  W sesji udział wzięli:

  Relacja:

   
 2. Aby dodać obrazek w relacji użyjcie szablonu: [img]link[/img]
 3. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś zaczął opisywać tą samą sesję i wystarczy się podłączyć odpowiedzią.
 4. Dzięki za relacje! ^^

Tagi: #PSSiteWWG coop Friends fun multi vr

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 9836 Poziom: 16
PD: 862
REPUTACJA: 0