Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 06.11.2017, 13:17
Weekendowe Wspólne Granie #146 - zapisy
404V

Weekendowe Wspólne Granie #146 - zapisy

Sesje niespodzianki, sesje odbywające się kilka razy w ciągu weekendu, oj działo się w ten weekend. Zapraszam do relacji.

Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4)

Lista obecności: Gorfaster, Robert, Ouji, Emkuzet

Pierwsza sesja niespodzianka, którą zorganizowała Ouji [Senior? :P] jako rozgrzewkę przed BF.

Emkuzet

(...)Początkowo wszystko szło normalnie Ouji zajmowała jak zawsze miejsca na górze tabeli a ja z chłopakami zaciekle walczyliśmy, żeby nie być ostatnim. Zabawa ta trwała aż do godziny 20:30 kiedy to natchniony duchem Rakso rozpoczął się mój mozolny marsz ku górze tabeli aby ostatecznie w przeciągu 3 meczy zdobyć jej szczyt. Niestety radość ta nie trwała zbyt długo gdyż, duch ten fikuśny jest i do żartu skory, dlatego też po upragnionym zwycięstwie, postanowił wywrócić cała sytuacje do góry nogami i pobłogosławić Gorfastera, odwracajac tym samym kolejność w tabeli ( Brawo Gorfi ). Co do samego bilansu szło nam różnie raz wygrywaliśmy sporą różnicą punktów raz przegrywaliśmy o włos, z powodu głupich błędów. Dziękuje wszystkim za wspólnie spędzony czas, suche żarty (...)

W U4 grane było przez cały weekend:

Lista obecności: Gorfaster, Robert, OujiOC, Emkuzet

Emkuzet

Zabawe w uncharted kontynuowaliśmy również w sobotę w składzie Ouji05oc, Gorfi, RobertZiomek oraz w niedziele w teamie ja i Robert. Szło nam różnie dlatego też dobre wyniki osiągane przez nas pojedynczo nie zawsze przekładały się na wygrane spotkanie. Weekend pomimo to był bardzo przyjemny, udało nam się wykonać wszystkie zlecenia powierzone przez niegrzeczne psiaki oraz dopracować nasze uzbrojenie.

 


Battlefield 1 (PS4)

Lista obecności: Ouji, Robert, Przemo, Igloo, Kronos, Rakso, Emkuzet

Danie główne piątkowego wieczoru, stały "bywalec" na łamach WWG i pewniak do dobrej zabawy jak i licznego składu na imprezie:

Emkuzet

(...)Pod dowództwem Kapitana Ouji, dzielnie zdobywaliśmy kolejne punkty oraz umocnienia przeciwnika, aby finalnie zająć jako team pierwsze miejsce. Problemem dopiero dla nas okazał się turecki pilot, który to powstrzymał 2 nasze natarcia na na Suezie, jednak i jemu ostatecznie daliśmy rade. Jak zwykle niezrównany na polu bitwy okazał się Rakso, który to przyjął moje wyzwanie i nadrobił w ciagu 10 minut trwania jednej rundy 3200 punktów dzielącego nas doświadczenia. Był z nami również KRONOS, świetnie radzący sobie na polu bitwy i wspierający nas w wspólnej walce. Jak zwykle w ramach wspólnych operacji wojennych, mogliśmy liczyć również na nieocenioną pomoc Przema oraz Igloo, którzy to zabawiali nas śląską gadką oraz Roberta czuwającego aby kpt. Ouji sprawnie wydawała kolejne rozkazy.

Dobrze się bawiła tego wieczoru również podpora zespołu:

Igloo

(...)zabawa w tak doborowym towarzystwie była zajefajna.
Mój osobisty wyczyn, co nigdy nie było moim celem gry, gram dla fanu bez spiny i rekordów itp. itd., to pierwszy raz ( jak długo gram bf) znaleźć się w Najlepszej Drużynie i być jej Filarem :), ale oczywistym jest że bez takich fachowców z którymi grałem nie było by to możliwe.
Dzięki za wspólną zabawę i pogaduchy do następnego. (...)

Emkuzet ozdobił swoją relację również kilkoma zrzutami ekranu, w celu ich zobaczenia zapraszam do jego relacji  pod poprzednim blogiem, ponieważ generator galerii w blogach pssite wciąż NIE DZIAŁA


Spintires: MudRunner (PS4)

Lista obecności: Poikao, ManBearPig, AxeMaltesse, Kaczmar456

Nie ma nic bardziej męskiego i EKSTREMALNEGO niż przewożenie drzewa, EKSTREMALNYMI ciężarówkami w EKSTREMALNIE trudnych błotnistych warunkach. Swoich sił w tym EKSTREMALNYM tytule jakim jest "Błotobiegacz" próbowali uczestnicy piątkowej sesji.

Poikao

Kręcooponki w coop to jest to! Na szybkiego robiliśmy drugą planszę WYSPA. Wszystko było praktycznie przygotowane w trakcie sesji w tygodniu. No więc załadowałem Axa drewnem (szło mi dużo sprawniej niż w tygodniu). Pod koniec ładowania usłyszałem przekleństwa Kaczmara i już wiedziałem, że muszę jechać na akcję ratunkową. Axe musiał na chwilę uciekać bo jechał po swoją ładniejszą połówkę, ale ManBearPig wykorzystał ten moment na wyciągnięcie jego samochodu z miejsca załadunku.

Gdy podjechałem do Kaczmara ten leżał na boku w kałuży a obok niego rozsypane drewno. Szybka akcja z wyciągarką i już był na czterech kółkach. Potem ponowny załadunek towaru i mogliśmy jechać do tartaku :)

W między czasie byłem jeszcze zmolestowany przez Axe'a :/ Po skończeniu WYSPY Axe musiał uciekać na jakiś wyścig a ja i Kaczmar przeszliśmy na GTA V.

 


Grand Theft Auto V (PS4)

Lista obecności: Kaczmar, Poikao

Gra-ewenement nie tylko sprzedażowy, ale i tytuł z trybem online, który nigdy się nie nudzi:

Kaczmar,

Na Poikiego zawsze można liczyć - przybył, po SpinTrees śmignęliśmy kilka misji i z kasą jesteśmy do przodu. Wszystko poszło bardzo sprawnie, Poikiemu wpadły dwa poziomy, ja powoli, acz sukcesywnie zbliżam się do kupna Vigilante, choć do tego celu wciąż bardzo daleka droga. Po dwóch godzinach gry zwinąłem się z tej imprezy.

Dzięki Poiki - wciąż nie wierzę, że chce ci się to odpalać tylko by zrobić parę durnych misji, ale zawsze miło jest mieć z kim to robić, więc dla mnie bomba. Obyśmy mieli jeszcze okazję pośmigać po ulicach Los Santos.

Poikao

Kaczmar z tobą zawsze :D

Niestety wykruszyła nam się ekipa i nie udało nam się zrobić żadnego napadu, ale grubo ponad 100k eurogąbek wpadło podczas zwykłych misji :> Szkoda że nie było żadnych podwójnie punktowanych :(

Rozgrywka polegała na tym, że wbijaliśmy moją nowiutką Kurumą w sam środek rozpierd...zielu i wybijaliśmy wszystkich do nogi... znaczy Kaczmar wybijał a ja starałem się nie zginąć, co udawało mi się niezwykle sprawnie :D

GTA jest spoko. GTA w ekipie jest zajebiste :D Mam nadzieję, że następnym razem już legitnie szarpniemy napadziory :) Helikopter sam się nie kupi ;P

Helikoptry są najlepisiejsze.... :)


Rocket League (PS4)

Standardowa już niespodzianka każdego weekendu...

Lista obecności: Poikao, AxeMaltesse, Libertinus, Gorfaster

Kilka meczyków na zakończenie dnia (nocy) grania nigdy nie kończy się na kilku meczykach:

Poikao

W okolicach północy Kaczmar uciekł spać za to wrócił Axe. Postanowiliśmy zagrać przysłowiowe "dwa meczyki". Przed przyjściem Libera... a może Gorfiego? faktycznie rozegraliśmy dokładnie dwa mecze. Szło nam nieźle, niestety obydwa mecze wtopiliśmy w dogrywkach. W pierwszej dogrywce ja zawaliłem, w drugiej bardziej Axe. Ale przegrane to nie była moja wina. Wina wina. Kufla wina :V

W trójkach też próbowaliśmy coś podziałać, ale jak przyszedł ten czwarty (Gorfi albo Liber...pamiętajcie, wina wina, nie moja, że nie pamiętam) zaczęły się GorfiLabs® ...reszta była milczeniem -_-'

Dzięki za grę Panowie, liczę na więcej :D

Lista obecności: Poikao, Kaczmar, Loża szyderców na imprezie (Emku, Desti, KraZislaw)...

Byłem prawie obecny na tej sesji - z tym, że tworzyłem skład loży szyderców grając w pcars.

Poikao

W niedziele zupełnie z czapy wbiłem na imprezę do KraZa, dołączył Emku, a na końcu wbił Kaczmar. No więc siłą mojej perswazji "Gramy RL?" Kaczmar dał się przekonać na DwaMeczyki™. Początki były ciężkie... Kilka razy nie trafiłem w piłkę i już zaczęły się docinki "Poi... ale wiesz co? Skasuj tą grę z dysku bo grać nie umiesz"... Pierwszy mecz wtopa.

W drugim meczu moja growa żona też zaczęła po mnie jeździć jak po burej suce -_-' Chwała bogu i partii zacząłem wreszcie trafiać w piłkę (kilka ładnych strzałów i dośrodkowań). Myślałem że zamknę usta malkontentom, ale Ci tylko podkręcali atmosferę... "KraZ dobrze. Ciśnij mu dalej bo wreszcie zaczął dobrze grać!" Dzięki kurfa "koledzy", z takimi jak wy nie potrzebuję hejterów :v Nie ma to jak dobra atmosfera podczas gry :D

Później graliśmy ze zmiennym szczęściem, ale mimo wszystko było więcej zwycięstw niż porażek. W jednym z meczów z goldami Kaczmar wbił hattricka w pierwszych 30 sekundach meczu. Chłopaki zrobili FF a ja nie zdążyłem nawet dotknąć piłki i miałem okrąglutkie "0" punktów XD

Skończyliśmy około północy ponieważ internety przestały współpracować. I to tak dla odmiany nie moje internety tylko Kaczmarowe :D

 


To wszystkie relacje w tym tygodniu, zapraszam do organizowania kolejnych sesji w ramach WWG!

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: #PSSiteWWG coop fun gry online

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 9835 Poziom: 16
PD: 862
REPUTACJA: 0