Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 03.07.2017, 17:20
Weekendowe Wspólne Granie #128 - zapisy
1669V

Weekendowe Wspólne Granie #128 - zapisy

Loty międzygwiezdne, rozwałka, transportowanie drogocennych towarów i śmierć w bezkresnym kosmosie. To wszystko i wiele więcej w jedynej sesji jaka się doczekała relacji w tym tygodniu.
Zapraszam do relacji i zapisów na następny tydzień

Po wtorkowej premierze ekipa WWG zebrała się na wspólne przemierzanie przestworzy w Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition (PS4)

Lista obecności: Poi, Robert, DeliQuent, Laughter, a w sobotę dodatkowo Majesky :)

Gra dopiero co została wydana i już zaskarbiła sobie serca wielu bywalców WWG. Sesja odbyła się w piątek i sobotę (zrzuty ekranu w galerii):

DeliQuent

(...)Gra w swoim oddaniu detali, w mechanice i w stopniu fanu bije wszystkie inne produkcje tego typu na głowę. (...)

(...) Gra się po prostu super, klimat wręcz wycieka z telewizorni, a lata świetlne lecą jak szalone XD  (...)

(...)Mam nadzieję, że (...) razem wybierzemy się na jakieś polowanie na "bounties" jak niegdyś w odległej galaktyce Boba Fett :) (...)

Również poikao wtrącił swoje trzy grosze odnośnie tego co wyprawiało się piątkowego wieczora:

Poikao

(...)Miało się zacząć od misji ratunkowej, bo Laughterowi skończyło się paliwo. (...) udało mi się wbić pół godziny przed czasem to stwierdziłem, że zacznę podróż a zanim dolecę na miejsce to Lau zdąży wrócić. 18 skoków chwilę trwa, ale ziomali nie zostawia się na pastwę losu! Po zrobieniu 9-10 skoków Lau wrócił i okazało się, że jego statku już nie ma :/ (...)

(...)Potem to już klasyczne robienie misji transportowych i próby zrobienia jakiejś wspólnie.(...)

(...)Dla mnie to był owocny weekend. Kupno dwóch statków, mocny upgrade, 1 200 golda w kieszeni, kilka misji po 200 - 300 k do oddania. Żyć nie umierać :) (...)

Gra swoim rozbudowaniem i przywiązaniem do detali miażdży i przyciąga na długie godziny także można założyć w ciemno, że na tej jednej sesji się nie skończy a gra będzie długo gościć na łamach WWG.


To wszystkie relacje w tym tygodniu. Sesja Killing Floor 2 (PS4) nie odbyła się ze względów technicznych o czym poinformował nas Lokigeo

Lokigeo

Konsola mi padla wczoraj a raczej mleko i syrop dostały siw do środka. Oddałem do serwisu i dziś po 14 mam się zgłosić po odbiór :(

Łączymy się w bólu i podpisujemy się wszystkimi kończynami pod domowym sposobem aby takie wypadki więcej się nie zdarzały:

JackTheRipper_PL

Tak to się kończy jak się pije mleko zamiast piwka przed konsolą :).

 

Zapraszamy do organizowania sesji na nadchodzący WEEKEND!
 

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania (link. m.in. w każdym “śniadaniu”)

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: #PSSiteWWG coop granie online piwo

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 9994 Poziom: 16
PD: 862
REPUTACJA: 0