Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 27.03.2017, 19:18
Weekendowe Wspólne Granie #114 - zapisy
2039V

Weekendowe Wspólne Granie #114 - zapisy

Kolejny poniedziałek, więc czas na podsumowanie WWG.

Z czterech zaplanowanych sesji udało się sześć a to wszystko za sprawą dwóch sesji niespodzianek. No to "lecimy z tym koksem":

Tom Clancy's The Division (PS4)

Lista obecności: amazarashi, rakso09, RageOfMaltael,

Amazarashi kontynuuje swoje przygody w trybie Przetrwania, tym razem zabrał ze sobą Rakso i RageofMaltael. Nie obyło się bez problemów z połączeniem, a z tego co zobaczycie później, nie była to jedyna gra ubisoftu z problemami w ten weekend:

amazarashi

Razem wybraliśmy się na Przetrwanie. Wszystko szło zgodnie z planem i gdy byliśmy już gotowi na DZ zaczęły się schody. Najpierw Raksa wyrzuciło z gry.
Potem mi się przytrafiło ciekawe doświadczenie: W pobliżu był "konwoj" około 5 gostków, więc chciałem ściągać ich po jednym. Po napoczęciu pierwszego, szybko się przegrupowali, więc uznałem że lepiej będzie wciągnąć ich w wąskie przejście między budynkami. Niefajnie tylko że jak dobiegłem do drzwi po drugiej stronie przy wejściu było dwóch graczy (PVP). Położyli mnie, więc postawiłem się na nogi i uciekłem pomiedzy nadbiegających NPC. Ci z kolei zaczęli młócić moich prześladowców. Ja również byłem w parterzem ale nie miałem już medkitów. Warto było zobaczyć jak chłopaki spieprzają gdzie pieprz rośnie pomimo tego że dla mnie był już GAME OVER.

Ciekawy jestem jak się musiało tych dwóch typów poczuć gdy okazało się, że masz wsparcie :)

____________

Lista obecności: KraZislaw, Poikaokaczmar456

Druga (choć chronologicznie pierwsza) sesja w The Division tego weekendu była niezaplanowana oficjalnie. Po 23 w trójkę stawiliśmy się przy wejściu do DZ aby trochę podtaksować poikao z podjęciami. Cel nam się udał:

Poikao

(...)Robiliśmy dla mnie trofkę polegającą na podjęciu przedmiotu ze wszystkich stref ewakuacji. KraZ oznaczał strefy, Kaczmar kaczmarzył (czyli eliminował wrogów zanim do nich dobiegłem). Po drodze polowaliśmy jeszcze na elitarnych przeciwników. (...)

W piątek obyło się bez problemów z połączeniami i lagów:

Poikao
(...)Miło mi zakomunikować, że tym razem Ubigra spisała się praktycznie bez zarzutu i bez większych problemów oblecieliśmy wszystkie strefy :) (...)

Na ostatniej strefie podjęcia napotkaliśmy kilku rogue'ów i po 3ch zgonach dla świętego spokoju postanowiliśmy zmienić instancję gry aby ostatnie podjęcie poszło bezproblemowo.

Sesja przebiegała spokojnie, z chwilowymi przerwami :

Poikao

(...)Dzięki Panowie za wyrozumiałość jak co jakiś czas musiałem uciekać do córki ^^(...)

(...) Oczywiście tyczy się to nie tylko KraZa i Kaczmara, ale wszystkich z rodziny WWG ^^ Jesteście zajebiści ludziska :D (...)

ahhh, aż się wzruszyłem. Tego wieczora moje przerwy w grze na sprzątanie wymiocin kota zsynchronizowały się z "akcjami" poikao u córy a biedny Kaczmar musiał stać dzielnie na posterunku i pilnować żeby nasze tyłki nie zostały odstrzelone:)

 


Rainbow Six: Siege (PS4)

Lista obecności: Poikao, rakso09, LisuLisek, jeszcze jedna duszyczka ale ksywy Poikao nie pamięta :/

Drugi tytuł Ubisoftu, który w ten weekend miał problemy z siecią. Jak relacjonuje poikao sesja rozpoczęła się z drobnym poślizgiem i problemami technicznymi, jednak coś chłopaki zdołali pograć:

Poikao

Mimo problemów udało się rozegrać kilka swobodnych partyjek. Niestety większość gier w plecy. Jednak bez dobrej znajomości map i większej ilości rozegranych godzin nie ma co marzyć o dobrym indywidualnym wyniku. Mimo wszystko udało mi się zaliczyć kilka fragów i zdobyć trochę punktów :)

Sesja jak się zaczęła tak się skończyła. Po którymś z kolei wywaleniu Rakso z internetów biedak już więcej nie wrócił, tajemniczy kolega też zrejterował i zostaliśmy z Liskiem sami na placu boju

Odnośnie sesji w R6 swój głos zabrała również loża szyderców tym razem w postaci Azoth'a:

Azoth

Poikao prawdopodobnie był na jakiejś sesji bo chciał napisać koment. Na pewno było fajnie tam. Polecam sesję z Poikao. Pozdrawiam serdecznie.


Battlefield 1 (PS4)

Lista obecności: Desti, Fusoya

Dość specyficzna relacja z sesji. Sesja się odbyła, relację zostawił organizator AxeMaltesse, który tego wieczora postanowił wypiąć się na wszystkich chętnych do gry z nim w BF1 i pognał z KEczmarem na RL. (Szejm on you!)

axeMaltesse

Nie mam pojecia jak im poszlo ale zaprosilem ich do grania i poszedlem na RL :V

Za mniejsze występki palono ludzi na stosie, także Axe - żeby mi to było przedostatni raz :)


Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4)

Lista obecności: ouji05, JackTheRipper, rakso09, RageOfMaltael,

Miały być cy...gołe klaty a wyszło jak zawsze. Były za to problemy z połączeniem i Nemesis ubijający Rage'a:

ouji05

(...)Tylu chętnych było, a o 16 na posterunku tylko Rage i Rakso(...), . (...)Tymczasową lukę zapełniły dwie panie siedzące obok mnie. Na początek mieliśmy robić hardcore, ale przez problemy z dołączeniem przeszliśmy na zlecenia. Panie nas opuściły, jednak nie musieliśmy długo czekać aż drużyna była znowu w komplecie.

W trakcie robienia zleceń trafiliśmy dwa razu do skarbca. Raz prawie mnie to ominęło bo wyszłam, na szczęście uaktywnił się szósty zmysł do zbierania błyskotek i wróciłam na czas. Zrobiliśmy też szczelinę Nefalemów i głęboką. Nemezis bardzo polubił Rage. Nie liczyłam ile razy usłyszeliśmy od niego "Nemezis mnie zabił", ale było to często. (...)

Potem jeszcze następowały roszady w składzie i sesja skończyła się po 6h!

ouji05

(...)Było jeszcze kilka zmian w drużynie, wróciły panie, wyszedł Rage, potem ja. Sesja skończyła się chyba około 22... tym razem bez gołych klat. (...)

Ehh najwyższy czas wziąć się za to diabololo bo znając mnie to nie będzie już ludzi do grania kiedy łaskawie ukończę fabułe i podstawę.


Rocket League (PS4)

Lista obecności: axeMaltesse, kaczmar456

Na koniec druga sesja niespodzianka, zaserwowana nam przez Axe, jednocześnie wystawiającego do wiatru zgłoszonych do bf1 :)

axeMaltesse

Jak zawsze gralo sie swietnie i mimo wczesnego wpierdzielu jaki dsotalismy do 0 i spadku do bronzowej ligi to bylo smiesznie. RL to jest RL i ta gra jakos nigdy nie nudzi. Zagralismy z godzinke i sie rozeszlismy z racji póznej niedzielnej pory. Skonczylo sie oczywiscie na tym, ze OBAJ wrócilismy do srebra :)

Rocket league ma to do siebie, że nigdy nie zawodzi!

To wszystkie relacje z ubiegłego weekendu. Gorąco zapraszam do organizacji sesji w przyszłym tygodniu.


 

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania (link. m.in. w każdym “śniadaniu”)

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: blablabla coop multi WWG

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 10085 Poziom: 16
PD: 862
REPUTACJA: 0