Blog użytkownika MateoChoski

MateoChoski

MateoChoski MateoChoski 05.02.2016, 12:04
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4, Co nowego nas czeka i czy warto.
683V

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4, Co nowego nas czeka i czy warto.

Witam wszystkich fanów tej na prawdę ciekawej bijatyki, Chciałbym od razu zaznaczyć że moje wypociny powinni czytać raczej gracze którzy mają zamiar grać w najnowszą odsłonę Storma, A więc powoli zaczynam gdyż chciałbym wiele napisać i poruszyć jak najwięcej kwestii związanych z tą grą i nie tylko zresztą. Ostrzegam że mogą zdarzyć się pewne moje błędy ale staram się w miarę poprawnie wszystko pisać i tłumaczyć także mam nadzieje że po przeczytaniu tego nie będzie wiele lud

A więc przechodzę do rzeczy, Wiele osób w tym ja czekało na pojawienie się Storma 4 najpierw CC2 miało w planach by wydać ją na jesień 2015 roku jednakże nagle twórcy poinformowali że premiera gry zostanie przesunięta na luty tego roku. Gdy zobaczyłem tą wiadomość byłem wręcz szczęśliwi że poszli troszke po rozum do głowy i postanowili dłużej przysiedzieć nad swoim dziełem i go dopracować. I gdy przychodzi czas na premierę czyli Już dziś  5 lutego postanowiłem że pozbieram wszystkie fakty i informacje do kupy na temat tej gry. No więc może zacznę od początku wiele fanów powinno zdawać sobie sprawę z tego że mocnym punktem tej gry są? Walki Online i możliwości jakie daje mechanika gry w poruszaniu się wykonywaniu różnych kombinacji ciosów itd itd postaci jest na tyle dużo że każdy znajdzie coś dla siebie jeśli chodzi o styl walki gracza. Nowości w Storm 4 jest dużo i zacznę od pierwszej
Story mode - Jak to w story mode są tzw walki z bossami jest ich 15.

Hashirama Senju vs. Madara Uchiha (Valley of the End)
Team Minato vs. Mahiru & Shadow Clones
Obito Uchiha & Kakashi Hatake vs. Taiseki & Kakko
Obito Uchiha vs. White Zetsu Clones & Tobi
Obito Uchiha vs. Kirigakure shinobi
Kurama & Gyūki vs. Ten-Tails (Land of Lightning)
Taka vs. Hokage
Team Kakashi vs. Ten-Tails (Land of Lightning)
Naruto Uzumaki & Sasuke Uchiha vs. Obito Uchiha
Kakashi Hatake & Obito Uchiha vs. Madara Uchiha
Might Guy vs. Madara Uchiha
Naruto Uzumaki & Sasuke Uchiha vs. Madara Uchiha
Team Kakashi vs. Kaguya Ōtsutsuki
Perfect Susanoo Kakashi Hatake vs. Tailed Beast Kaguya Ōtsutsuki
Naruto Uzumaki vs. Sasuke Uchiha (Valley of the End, Rematch)

Storm 4 miał zakończyć całą fabułę z mangi i z anime mimo że anime stoi non stop w miejscu jeśli chodzi o odcinki zgodne z mangą to koniec histori Masashiego Kishimoto można dokończyć w zasadzie przechodząc gre. Walki są całkiem fajne jak zawsze CC2 przyzwyczaiło nas do tego. Jednakże wydaje mi się iż uszczuplono trochę ilość sekwencji QTE przynajmniej ja tak odczułem. Najciekawsze jest to z tego wszystkiego że sceny zostały stworzone w porozumieniu ze studiem które tworzy anime do Naruto. I są one w większości identyczne co może się podobać ale nie wszystkim ja sądzę że bardzo ładnie i fajnie to wyszło i nie ma się do czego przyczepić. 
Teraz poruszę kwestię optymalizacji w pewnej walce w której kierujemy Zetsu-Obito vs Shinobi mgły. No nie wiem jak panowie z CC2 w ogóle tworzyli ten etap ale w niektórych momentach a właściwie przez długi czas tej walki spadek klatek na sekunde był ogromny jak na możliwości PS4 no ale panowie z CC2 mieli najwyraźniej jakieś problemy. Ale generalnie story jako całość jest to kawał solidnej roboty przerywniki też okej także jest dobrze. Całego story moda można już spokojnie na YouTube obejrzeć więc to nie problem już znaleźć, Jest wiele osób które dostały grę wcześniej.
Co do grafiki i audio nie ma co tutaj dużo mówić ani pisać gra prezentuje się ładnie i ładnie też brzmi dodano pare efektów dźwiękowych i wizualnych więcej elementów cząsteczkowych błysków itd wszystko wygląda ładnie, Wypowiadane kwestie przez Voice aktorów pierwsza klasa także można spokojnie poczuć się grając w tą grę tak jakby oglądało się anime.

Postacie - To w zasadzie jedna z ważniejszych kwestii, Otóż postaci rzeczywiście jest dużo jednakże są pewne braki które powinny zostać już wcześniej wypełnione pewnymi postaciami które jako pierwsze powinny pojawić się w tej grze no ale co tam CC2 wie najlepiej wszystko. Jest tego dużo kilka nowych Naruciaków Sasków itp nowe movesety mało się zmieniło za to jeśli chodzi o inne postacie którym należy się odświeżenie pewnych ruchów ataków niestety mało jest tych zmian. Najbardziej szokującą dla mnie nowością jest Perfekcyjne Susanoo u Itachiego i Shisuiego gdyż prawnie i logicznie żeby to posiadać potrzeba Wiecznego kalejdoskopowego sharingana, A jak wiemy żadna z tej dwójki nie posiadała tego. No ale trzeba było dodać jakąś nową zawartość to jest taki przykład tego co możemy zobaczyć w tej grze.  U niektórych postaci poprawiono coś tam pewne ataki czy ruchy ale to w małej ilości postaciach. Poniżej zamieszczę z pewnej strony listę postaci które są grywalne. Zaznaczę jeszcze że postacie które były supportem w poprzednich częściach po prostu tak o sobie zniknęły. Nieładnie CC2, dlaczego? a dlatego że te postacie które były tylko wsparciem mogły spokojnie dostać swoje miejsce w tej grze jako grywalne. Na przykład Anko, Kurenai, Shizune, 7 mistrzów miecza czy chociażby Ao, Kurotsuchi. Można te postacie wymieniać i wymieniać. Z Nowych kompletnie postaci i oryginalnym movesetem dodanych do gry to.

 

Hanabi, Czwórka Dźwięku
Naruto The Last, Naruto Sześć Ścieżek
Sasuke The Last, Sasuke Sześć Ścieżek
Obito Sześć Ścieżek, Zetsu-Obito 
Kaguya 
Madara Sześć Ścieżek
Rin Nohara
Boruto Uzumaki 
Sarada Uchiha


To są postacie które były projektowane od początku. Mało tego szczerze mówiąc powinno być drugie razy tyle no ale nic na to się nie da poradzić. A kompletna lista postaci na samym dole w linku na materiale wideo


Teraz może przejdę do wszystkich Team Ultimate Jutsu jakie możemy znaleźć w grze, Są oczywiście też takie które będzie można kupić w paczce DLC poniżej lista.


Naruto Uzumaki and Sasuke Uchiha (Boss Battle-Only)
Naruto Uzumaki (Six Paths Sage Mode) and Sasuke Uchiha (Rinnegan) (Six Paths: Almighty Scream)
Naruto Uzumaki (The Last) and Sasuke Uchiha (The Last)
Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, and Sakura Haruno (Culminated Feelings: Wind Lightning Cherry Blossom Formation)
Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, and Sai (Sexy Reverse Harem Technique)
Kakashi Hatake and Obito Uchiha
Young Kakashi, Young Obito, and Rin Nohara
Hokage (Hashirama Senju, Tobirama Senju, Hiruzen Sarutobi, Minato Namikaze, Tsunade, and Kakashi Hatake) - (DLC)
Naruto Uzumaki and Hinata Hyūga
Jinchūriki (Naruto Uzumaki, Gaara, Killer B, Yugito Nii, Yagura, Rōshi, Han, Utakata, Fū)
Kiba Inuzuka, Shino Aburame, and Hinata Hyūga - (DLC)
Rock Lee, Neji Hyūga, and Tenten - (DLC)
Hanabi Hyūga (The Last), Hinata Hyūga, and Neji Hyūga
Shikamaru Nara and Asuma Sarutobi - (DLC)
Rock Lee and Might Guy - (DLC)
Akatsuki - (DLC)
Sasuke Uchiha and Itachi Uchiha - (DLC)
Sound Four - (DLC)
Kisame Hoshigaki and Zabuza Momochi (Seven Swordsmen of the Mist) - (DLC)
Zabuza Momochi and Haku - (DLC)
Naruto Uzumaki (Seventh Hokage, Costume) and Boruto Uzumaki (Super Uzumaki Rasengan) - (DLC)
Boruto Uzumaki and Sarada Uchiha - (DLC)


Dużo tego nawet a połowa z tego wszystkiego to DLC. Szczerze?? Paranoja. Nie jestem zadowolony z tego. Tym bardziej że te postacie są od początku w anime i grach o Naruto. I taka zawartość powinna być za darmo dla każdego powinno to być zawarte w samej grze na latającej płytce blue-ray która mieszka w pudełku a potem jest wkładana do napędu. A teraz proszę dla ciekawskich tak wygląda zawartość każdej z trzech paczek DLC. Dodam tylko że każda paczka kosztuje w granicach 42 zł. No przecież to rozbój w biały dzień.

Naruto Storm 4 DLC Pack 1: Another Scenario Pack #1
Release Date:
2/23/16 (Season Pass)
3/1/16 (street date)
1 New 3 Hours Scenario, "Shikamaru's Tale"
1 New Costume, "Hokage Naruto"
4 New Combination Ultimate Jutsu
Boruto Uzumaki and Naruto Uzumaki
Hokage
Shikamaru Nara and Asuma Sarutobi
Kiba Inuzuka, Shino Aburame and Hinata Hyūga
1 New Ninja Treasure Set with items that can be exchanged in-game for costumes, etc.
10 New Ninja Info Cards to represent players online
10 New Matching Voices
10 Costumes From Previous Storm Games

Naruto Storm 4 DLC Pack 2: Another Scenario Pack #2
Release Date:
3/29/16 (Season Pass)
4/5/16 (street date)
1 New 3 Hours Scenario, "Gaara's Tale"
1 New Costume, "Wandering Shinobi Sasuke"
3 New Combination Ultimate Jutsu
Sasuke Uchiha and Itachi Uchiha
Rock Lee and Might Guy
Rock Lee, Neji Hyūga and Tenten
1 New Ninja Treasure Set with items that can be exchanged in-game for costumes, etc.
10 New Ninja Info Cards to represent players online
10 New Matching Voices
10 Costumes From Previous Storm Games

Naruto Storm 4 DLC Pack 3: Playable Characters
Release Date:
4/26/16 (Season Pass)
5/3/16 (street date)
4 New Playable Characters
Sakon and Ukon
Tayuya
Kidōmaru
Jirōbō
3 New Combination Ultimate Jutsu
Kisame Hoshigaki and Zabuza Momochi
Zabuza Momochi and Haku
Sound Four
1 New Ninja Treasure Set with items that can be exchanged in-game for costumes, etc.
10 New Ninja Info Cards to represent players online
10 New Matching Voices
10 Costumes From Previous Storm Games

To są wszystkie jak na razie zapowiedziane DLC, A teraz może troche mojego zdania na ten temat. Każda z tych paczek warta jest około 40 zł max 50 zł i ja sie pytam teraz, Dlaczego gracze muszą płacić za poprzednie stroje z poprzednich gier? Nie rozumiem tego kompletnie. A jeszcze większym żartem jest to że Czwórka dźwięku jako grywalne postacie znalazły się w jakimś głupim DLC przecież to jakieś nieporozumienie kompletne. Bo co jak co ale te postacie od początku powinny być za darmo i zdecydowanie wcześniej a nie teraz i to w dodatku w DLC za tyle pieniędzy. Można się cieszyć jedynie z tego że jest taka możliwość zakupienia tych wspaniałych postaci. W mojej ocenie jest to kompletny skok na kase i to mi się bardzo niepodoba. Wiem oczywiście że nie każdy może się z tym zgadzać ja to szanuje ale DLC w tych czasach są na prawdę nie czymś z czego można sie cieszyć a czymś gorszym od komornika na prawdę CC2. Mam nadzieje tylko że sama gra w dalszej przyszłości wybroni się sama. Bo w gre włożono dużo pracy to widać ale jak dla mnie to nie wystarczające co nie znaczy że satysfakcjonuje mnie taka zawartość jaka już jest w pudełku no i przyszła zawartość która kosztuje zdecydowanie za dużo no ale już trudno się mówi. A teraz przejdziemy do tego co tygryski lubią najbardziej.

Gameplay/Online - W którym jest dużo ciekawych zmian, Ale może najpierw zachaczymy o to co można znaleźć w trybie online. Jest to o tyle ciekawe że sam nie rozumiem pewnej rzeczy. Dlatego że w tym trybie znajduje się pewna fajna i ciekawa opcja tzw Sklep Bandai w którym można zakupić wszystkie karty, tytuły, skórki itd tego jest mnóstwo także tam można się pobawić w handlowca. Natomiast mnie interesuje inny dział w którym można o dziwo wykupić poprzednie stroje z poprzednich części i dla innych graczy kilka nowych których nie widzieli bądź nie mieli okazji pograć w takim stroju u Sasuke czy też Kakashiego. Oczywiście można to wszystko wykupić za walute którą zbiera się w grze a nie za naszą cenną prawdziwą mamone którą wydajemy na gierki. Także to jest bardzo ciekawe i to mi się jak najbardziej podoba jak i pewnie wszystkim. Oczywiście możńa tak jak w Revolution personalizować swoją postać dodając Np TenTen na plecy jakąś maczugę większą od niej o jakieś trzy razy także tutaj będzie z tym dużo zabawy dla tych którzy to lubią. Ale przechodząc już do tego głównego dania trzeba powiedzieć że sama rozgrywka i walki nie dość że wyglądają świetnie to jeszcze zastosowano kilka ciekawych zabiegów dzięki którym gra się o wiele lepiej. Zaczynając od początku w Storm 4 Uwolnienie, Ultimate jutsu oraz pomoc supportów przy odbiciu przeciwnika do ziemi są 3 w 1 nie tak jak było w tym przeklętym Revolution, To pierwsza dobra informacja bo szczerze mówiąc do końca nie byłem pewny co oni z tym zrobią dopóki nie zobaczyłem demo i mogłem odetchnąć z ulgą, Wszystko oczywiście działa na tej samej zasadzie co w poprzednich stormach, Dalej przejde do tzw Efektu żywiołu. To jest bardzo akurat fajne brakowało takiej świeżości chodzi w tym o to że gdy używamy ognia na przykład Itachi używając kuli ognia obojętnie w kogo to przeciwnik po otrzymaniu pełnych obrażeń pali się, fajny efekt ale najlepsze jest to że tracimy śladowe ilości życia także mały detal a cieszy tak samo jeśli chodzi o żywioł wody wystarczy stanąć w miejscu gdzie jest woda bądź w pobliżu i gdy jutsu dajmy na to wejdzie za całe obrażenie to te obrażenia są troche większe niż gdybyśmy użyli tego ataku dajmy na to na mapie gdzie jest sama ziemia i nic innego dookoła w przypadku błyskawicy jest podobnie gdy staniemy w miejscu gdzie jest woda i użyjemy np Raikiri Kakashiego to zadane obrażenia są większe. Teraz może coś innego CC2 na prawdę zdenerwowało mnie kolejną rzeczą mianowicie, Nie można walczyć Solo Vs 3. Niestety nie rozumiem kopletnie tej decyzji żeby grać online trzeba jednak wybrać chociaż jednego supporta. Na prawdę kompletnie dla mnie nie zrozumiałe tym bardziej że Prezes CC2 mówił coś o mechanice gry i wspominał coś o walkach 2 Vs 3, 1 Vs 3 itd nie wiem co oni w ogóle zrobili szkoda że nie ma takiej możliwości w grze bo można sobie utrudnić zabawe online gdy ktoś jest hardkorem do 1 vs 3 i było by fajnie w dodatku mówiono że jest to ostatnia gra z serii storm więc mimo wszystko nie powinno się zapomnieć o czymś takim co jest może jakąś drobnostką ale było by to nowością w grze. Nastepna rzecz jaka zainteresowała mnie to taka że podczas gdy wchodzimy w tryb online by sobie powalczyć z kimś tam to gdy się już z nim połączymy wchodzimy do ekranu wybierania postaci i pola walki. Nie rozumiem po co komu aż 99 sekund na to by wybrać postać to jest troszke stanowczo za długo jak ktoś już wybrał a druga pierdoła się spóźnia i trzeba czekać ponad minute. Kolejna rzecz to Armor break kolejna nowość tak samo jest to bardzo fajne odświeżenie widać trudy walki z tego co mi wiadomo to zniszczenie pancerza ma miejsce gdy schodzi jeden cały pasek coś w tych okolicach każda z postaci to ma z tym że jedna postać bardziej ma to widoczne a druga tylko jakieś zadrapania i brud itd, Bardzo fajny detal który cieszy. Zmiana postaci w trakcie walki to jest ta wielka nowość podobna zasada jaka panuje w Tekken Tag Tournament to akurat sprawdza się bardzo dobrze w Stormie także gracze którzy będą tworzyć długie kombosy przy użyciu tego będą robić cuda aż będzie miło popatrzeć szczególnie w walkach online. W grze jest też coś takiego jak drużynowe uwolnienie że gdy uwalniamy się jedną postacią przy zapełnionym pasku storm uwalniają się wszystkie trzy bądź dwie postacie i w efekcie czego mamy podwójne albo potrójne uwolnienie na dodatek można robić zmiane postaci bo myślałem że może być tu ograniczenie jakieś ale nie ma także tutaj brawa. Tak samo jest z Team ultimate jutsu gdy mamy np postać Naruto i Saska to Naruto wykonując po prostu zwykły ultimate wykonuje swój własny ultimate natomiast gdy używamy team ultimate jutsu wtedy jest używany kombinacyjny ultimate Naruto i Saska także bardzo fajnie jest to wykonane i jest się z czego cieszyć. No i ostatnia bardzo ważna jak nie najważniejsza zmiana w Storm 4 To? Kontry które zostały wprowadzone w Revolution tu w Storm 4 one działają zupełnie inaczej i to jest bardzo ale to bardzo pozytywna wiadomość dla ludzi którzy grają dużo online bądź będą. Otóż wykonując kontre w przypadku Revolution można unieruchomić postać na aż 4 sekundy to jest po prostu chore w tej grze. Ale w Storm 4 ta rzecz funkcjonuje inaczej gdy wykonamy trafnie kontre postać odbija się od nas i na pewną odległość po prostu szura sobie po ziemi aż sie nie zatrzyma, To jest na prawdę najlepsza zmiana w tych wszystkich zmianach także tutaj panowie z CC2 brawa wielkie dodam też że te kontry działają na odbcie tzw rebound także ładnie to zostało usprawnione. I jeszcze jedna ciekawa nowość tzw super dash czyli szybkie podbicie do przeciwnika naciskając trójkąt i przytrzymując X postać wykonuje bardzo szybkie podbicie do przeciwnika pewnie będzie to często używane także na plus. Zostały jeszcze do omówienia dwie może trzy sprawy. Pamiętam to jak dziś pierwszy bardzo fajny skan gdy pojawił się w sieci pokazywał Jak Naruto i Sasuke walczą na ścianie wtedy hajp na tą gre był niesamowity bo wszyscy mieli nadzieje na coś co może pojawić się ponownie w Grach Storm walka na ścianach w stormie pierwszym to było coś. Niestety CC2 nie wiadomo dlaczego zrezygnowało z tego by w pojedynkach standardowych wcisnąć to do gry przecież się aż o to prosiło jak się okazało pare dni temu w gameplayach tego w ogóle nie widać. Zapyta ktoś pewnie to w takim razie o co chodzi z tym skanem. A o to że te chodzenie po ścianach występuje w tej grze na 2 minuty może 3 i to w Story mode. Ręce mi opadły po prostu. to jest kolejna rzecz którą CC2 mnie zdenerwowało bo mogło być jeszcze piękniej a okazało się jak zwykle. Zwiedzanie otwartego świata w Naruto? Niemożliwe do zrealizowania choć ta kwestia na różnych forach była wałkowana a nawet sam Prezes CC2 wypowiadał się na ten temat w którymś z wywiadów. Odpowiedzi na zasadzie "Może może" "Kto wie" "Zobaczymy to wcale nie takie głupie" A w ostateczności dla nich nie do zrealizowania. Potencjał był w Stormie przeogromny ale CC2 nie pomyślało o wielu rzeczach niestety skupili się na czymś innym, może kiedyś w przyszłości doczekamy się czegoś takiego jak Naruto Ultimate ninja...Full Story? w którym będą zawarte wszystkie odświeżone walki z bossami itd. Sami pewnie sobie wyobrażacie w tym momencie co mogło by się znaleźć w takiej grze. W tym stormie dostajemy wioske liścia w której mamy różne zadania zbieranie różnych rzeczy itd i misje typu przynieś podnieś pokonaj pozamiataj i nie ma sensu w sumie dłużej o tym pisać bo to praktycznie zawsze wygląda tak samo czyli Zadanie łatwiejsze od łatwiejszego po same najnajłatwiejsze i tak można pisać i gadać aż do znudzenia. Mimo wszystko Storm 4 jak na CC2 to całkiem udana gra i skoro już poszli w strone DLC i tych paczek to niech brną w to dalej może pojawią się ciekawe rzeczy jako DLC za dość przesadzoną cene ale tylko w ten sposób można będzie dopełnić gre od braków np niektórych postaci grywalnych i nie tylko. zapomniałem o tym że jest tu jakiś zniszczalny teren na pewnych mapkach ale to kompletnie nie wpływa na rozgrywke także też nie ma sensu zbytnio tego opisywać mily detal dla oka i tylko i wyłącznie tyle. Aż mi się przypomniało o jednej fajnej rzeczy że gdyby zamiast tzw Ring out czyli wylecenie poza mape i tracenie połowy Hp wprowadzić coś jak w Tekkenie 7 bądź innych bijatykach że gdy rozwalamy tą przezroczystą ściane to przenosimy się na inne pole bitwy. Ehh marzenia..

Także czas kończyć ten długi i wyczerpujący wywód poniżej zamieszczę linki do wszystkich Nowych Ultimate jutsu, Team ultimate jutsu, wszystkich Jutsu w sensie wszystkich ataków trójkąt kółko :) i wszystkie postacie dostępne w grze, pola do walk itd być może ktoś będzie chciał zerknąć i się przekonać do kupna czy też obejrzeć sobie po prostu z ciekawości jak to wszystko wygląda. Z mojej strony to wszystko po prostu miałem potrzebę napisać coś o Nowym Stormie także mam nadzieje że ktoś dołączy się do zadawania pytań czy też sugestii co chcielibyście ujrzeć w Stormie w przyszłości bądź jakie macie małe marzenia dotyczące tej gry czy też rozwiązań. A może wszystko w tej grze jest doskonałe i nie należy nic zmieniać. Chciałbym poczytać czyjeś konkretne zdanie na temat CC2 i Samego Storma. Jeżeli ktoś to przeczytał i czegoś się doszukał to napiszcie w komentarzu być może o czymś zapomniałem. Pisałem to w zasadzie pare godzin temu z małymi przerwami, Tak więc akurat gdy jest 5 luty ja kończe, Powinienem zmienić date na samym początku moich wypocin. Ciekawe czy ktoś dotrwał tak długo czytając to. Nie ma co przedłużać, Jak ktoś przeczyta to może ktoś coś z tego wyniesie. Pozdrawiam wszystkich fanów dresa, Na dole zamieszcze jeszcze minusy i plusy

+ Bardzo ładny i złożony story mode
+ Postacie ich ilość odmian itd
+ Czwórka dźwięku zasługuje na osobny plus pomimo tego że w DLC ale W KOŃCU
+ Nowe Ultimate Jutsu I Team Ultimate Jutsu 
+ Gameplay i usprawnione mechanizmy jak np kontra czy też zupełnie nowe detale 
+ Brak uwolnienia w dowolnym momencie jak najbardziej plus 

- Sposób w jaki CC2 potraktowało chodzenie po ścianach
- DLC za grubą kase a powinno być to mimo wszystko zawarte w samej grze od początku
- Optymalizacja w pewnych momentach story mode kuleje i to bardzo przykład Zetsu-Obito vs Shinobi Mgły
- Czarny atrament zamiast po prostu czerwonej krwii  to nadało by kolorów ale zdaje sobie sprawe akurat z tego że ciężko było by to wepchnąć do gry 

To Chyba wszystko, Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie albo ma chęć wyraźić swoje zdanie to proszę zapraszam.

Tagi: naruto Storm 4

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ 0 -
MateoChoski
Ranking: 6598 Poziom: 21
PD: 1709
REPUTACJA: -15