Blog użytkownika MateoChoski

MateoChoski

MateoChoski MateoChoski 02.08.2014, 18:39
Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm Revolution Full Roster
530V

Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm Revolution Full Roster

Witam. Pod tym linkiem można obejrzeć sobie filmik na którym jest pełny roster oficjalny żaden fake.

Ciekawe co o tym myślicie Fani Naruciaka jak i ogólnie całej serii. Bo ten cały roster wygląda dla mnie na prawdę marnie.  Jak oceniacie cały roster i jak to dla was wygląda Bo to wszystkie postacie oczywiście też wśród niektórych postaci takiej jak Kakashi Naruto Czy Sasuke  przypada po 6 slotów. albo 7 a są jeszcze inne mniejsze wersje sasuke i naruto. No i ważna sprawa mianowicie. Nie ma 7 mistrzów miecza. Obawiałem się tego I gadanie o tym że będzie to 100 grywalnych postaci było po prostu zwykłym gadaniem nic więcej oczywiście jest 114 gniazd dla postaci ale niestety większość tych fajnych Jak czwórka dźwięku czy też ochroniarze Danzou itd są po prostu nie grywalni i są oni wyłącznie wsparciem. Shizune wsparcie kurenai wsparcie anko wsparcie.

Na prawdę jeśli chodzi o mnie i moją opinie dotyczącą tego rosteru bo niestety jest on prawdziwy To CC2 zrobiło nas krótko mówiąc w c... 

Roster jest dla mnie słaby i kompletnie nie zrozumiały. Nie rozumiem dlaczego Np Taki Konohamaru może być grywalną postacią. Skoro bardziej doświadczona Kunoichi ryzykuje życie na wojnie i walczy na wielu frontach a mimo to ona jest tylko marnym supportem zamiast być grywalną postacią. Kpina krótko mówiąc. Po obejrzeniu tego materiału wideo byłem zaskoczony niesamowicie. I niestety ale CC2 nie pokazało nic nowego jeśli chodzi o postacie. CC2 kompletnie zapomina o tych innych pobocznych postaciach które mimo wszystko też są ważne. A jednak mimo to otrzymujemy praktycznie tylko 17 postaci grywalnych debiutujących w serii postaci albo z kompletnie przerobionym movesetem. 

 

Jaka jest wasza opinia.

 

 

Tagi: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ -1 -
MateoChoski
Ranking: 5966 Poziom: 24
PD: 2380
REPUTACJA: -20