Blog użytkownika Zandorath

Zandorath

Zandorath Zandorath 12.04.2016, 12:25
Cieszcie się ze mną - czyli o konkursie PlayStation Polska na Facebooku.
2686V

Cieszcie się ze mną - czyli o konkursie PlayStation Polska na Facebooku.

Mam ostatnio jakieś przeogromne szczęście. Wpierw udało mi się wygrać najnowsze Call of Duty, a kilka dni później w tym samym miejscu zdobyłem paczkę z upominkami od polskiego oddziału PlayStation. Długo zastanawiałem się czy pisać taki wpis, ale co mi tam! W końcu to blog. Chciałbym też w jakiś sposób podziękować załodze, od której zdobyłem gadżety, a taka forma będzie chyba najlepsza. :)

Konkurs polegał na napisaniu swojego najmilszego wspomnienia związanego z profilem PlayStation Polska na Facebook'u. Z jakiej to okazji Polacy zrobili taki konkurs? Otóż w Polsce jest już pół miliona ludzi, którzy lubią profil naszego oddziału na FB. Szczerze byłem w szoku, że udało mi się wygrać i postaram się przekazać Wam teraz trochę tych emocji otwierając paczkę razem z Wami. Zgaduj zgadula co jest w środku!

Paczka przyszła pocztą. Szybkie obmacywanie w drodze do domu wskazywało dwie rzeczy - coś miękkiego i twardego, a zarazem płaskiego. Tak sobie teraz myślę... "Obmacywanie" oraz "miękki i twarde" to chyba nie najlepsze połączenie w jednym zdaniu...

Ale mniejsza z tym. Staranne otworzenie koperty i kilka sekund później zacząłem wyjmować nagrodę z opakowania. Wyjmując naszła mnie myśl "Cooo to jest?".

A więc tak! Bawimy się w "Jak dużo warstw uda nam się obwinąć w okół przedmiotu o miniwymiarach". Śmieszki w tym oddziale. Ale nie! Rozpakowałem torbę z kuriera i wyjąłem jego. Szczerze, jak tylko go zobaczyłem, to w paczce nie musiało się już nic więcej znajdować. Poznajcie Sackboy Drake'a!

Breloczek jest zabójczy. Przezabawny i nie wygląda na tandete. Nie będzie wstydu przypiąć go do kluczy. Właściwie to już to zrobiłem. Już mi znajomi zazdroszczą.

Co znalazłem dalej w paczce? Matko, ile gadżetów! Opaski na rękę, pendrive'a 2GB, długopis, smycz na klucze, naklejki oraz książkę, której zastosowania nie byłem w stanie się domyślić dopóki jej nie otworzyłem. 

Kalendarz! Będzie trzeba w nim zaznaczyć termin następnego zlotu PSSite oraz premierę Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4), bo gadżety tylko wzmocniły mój hype na grę!

Chciałbym jeszcze raz podziękować ekipie z polskiego oddziału, a przy okazji zachęcić innych do brania udziału w takich konkursach. Jednak można coś w nich wygrać! :)

Tagi: facebook konkurs nagrody playstation polska

Oceń notkę
+ +18 -

Oceń profil
+ -2 -
Zandorath
Ranking: 4069 Poziom: 27
PD: 3203
REPUTACJA: -6