Inna strona grania

paveel

paveel paveel 05.11.2013, 21:17
Początek
413V

Początek

Postaram się pokazać świat gier z perspektywy gracza już po trzydziestce a któremu gierki ciągle sprawiają frajdę, któremu mimo natłoku obowiązków takich jak praca, rodzina i codzienne życie zawsze ukradnie odrobinę czasu na odpalenie mojej czarnulki i zanurzenia się w świat przygody, której w realnym życiu nikt z nas by nie zaznał :)

Zacząłem grać na ps3 z chwilą jej debiutu na wyspach brytyjskich czyli 23 marca 2007 roku, pierwszą ograną grą było Resistance: Fall of Man, którą do tej pory nawet posiadam ze względu na sentyment jako mojej pierwszej gierki. Wcześniej jednak pogrywałem na ps2, ale to było raczej sporadyczne choć wybór gier był jak dla mnie ogromny ale generalnie jakoś nie znajdowałem wtedy czasu na granie.Wszystko uległo zmianie po premierze ps3.

Była to oczywiście konsola fat 80GB, która dopiero jakieś 2 miesiące temu dokonała swojego żywota nigdy mnie nie zawodząc i aż ciężko było przenieść się na nowy model, który jakiś rok temu kupiłem a stał sobie zapakowany w szafie czekając na swój czas, który właśnie nastał i póki co spisuje się całkiem nieźle.

Sporo tych gier ograłem będąc na obczyźnie bo tak na prawdę nic ciekawszego nie było do roboty po pracy.I tu muszę przyznać, że była to też bardzo dobra szkoła języka angielskiego także śmiało można powiedzieć, że konsola sprawdziła się jako przedmiot naukowy he he.

Po powrocie do Polski coraz mniej grałem, bo mniej czasu już miałem, ale teraz jak już wszystko się ułożyło wróciłem do świata gier a dzięki ps+ gier do nadrobienia mam całkiem sporo :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ 0 -
paveel
Ranking: 10915 Poziom: 17
PD: 973
REPUTACJA: 0