Cytrynowy (PojeGrany) blog:

Czyli miejsce gdzie nie dociera światło, a jedynymi gośćmi są gracze.

Cytryn Cytryn 31.12.2013, 13:47
Growe Podsumowanie 2013, czyli PojeGrani All Stars Battle Royal.
454V

Growe Podsumowanie 2013, czyli PojeGrani All Stars Battle Royal.

W 2013 doczekaliśmy się masy wydarzeń z branży gier. Postanowiłem z tej okazji przygotować dosyć nietypowe gameingowe podsumowanie tego roku. Zapraszam ;)
 Witajcie na specjalnym PojeGrani All Stars Battle Royal 2013. Jest to wyjątkowe wydarzenie triathlonowe, w którym udział biorą gry wydane w 2013 roku, a ja (Cytryn) mam zaszczyt je komentować. Natomiast wiadomości prosto z toru będzie mi podawać korespondent Waluś . Po usłyszeniu dźwięku gwizdka i wystrzale z pistoletu zawodnicy prosz
 I wyruszyli! Pałeczkę przejmuje Aliens: Colonial Marines. Uuu, jednak po przebiegnięciu kilku metrów, Obcy zbłądził na tym świecie. A zapowiadało się dobre rozpoczęcie tej rywalizacji. Upuszczoną pałeczkę przejmuje Raiden. Wykorzystując swój Ninja run wysuwa się na prowadzenie. O! Mamy pseudokibica  na terenie zwodów. Raiden oddaje sztachetę Brookerowi, mówiąc, że sam stawi czoło Metal Gear Rayowi. To się nazywa oddanie! Brooker czuje się zaszczycony i przez to daje z siebie wszystko pędząc w stronę mety. Jest to zasługa miedzy innymi Elizabeth, która wspiera go i ... wytwarza mu dodatkową amunicję. Waluś mi mówi, że należy zdyskwalifikować Bioshocka, za korzystanie z dopingu. Co się dzidzie na torze?! Moi państwo! DeWitt schodzi, mówiąc że nie zabawa na dopingu nie ma sensu. Jednak Bioshock: Infinite pokazuje jak powinno wyglądać zakończenie. Pałeczkę przejmuje Sim City. Chwila... Nie potrafimy utrzymać kontaktu z tym zawodnikiem. Problem tkwi chyba w połączeniu sieciowym. Bardzo przepraszamy, ale ten uczestnik chyba zrezygnował z występu. Kto tak pędzi wysuwając się na prowadzenie?! To Flash, Superman i Batman!! Ci bohaterowie udowadniają, że łącząc siły można nie tylko skopać tyłek Jokerowi albo Złemu Supermanowi, ale również być jednym z liderów wyścigu. Chwileczkę... Nasz korespondent przekazuje mi wiadomość, że w krwi tych osobników znaleziono niedozwolone substancje wspomagające. Przykro mi panowie! Batman chyba nie wytrzymał! Spokojnie, to tylko zabawa!
 
 Słyszę płacz dobiegający z daleka. Spójrzcie! To Krwawy Smok. Oburzenie na trybunach! Po zawołaniu specjalisty, smoczek został okiełznany. Walusiu! Też uważasz, że jest to wyjątkowe zaskoczenie tego wyścigu?... Właśnie kto by się z tym nie zgodził. My tu gadu, gadu o smoku, a zobaczmy jak wygląda przebieg wyścigu. Obecnie najwięcej przebiegł Bioshock: Infinite, zobaczmy jak poradzą sobie inni w sekcji pływalnej. Prowadzenie w tej dyscyplinie obejmuje kolejna para: Joel i Ellie. Piękna woda, liczne zwroty akcji. To są powody dla których zgłosili się do naszego wyścigu. Ta para pokazuje, że nie dadzą Ostatniej z Dup. Chyba mamy gwarantowanego zwycięzcę, ale prosimy pozostać przy odbiornikach do końca wyścigu! Jesteśmy dopiero w połowie! Uczestnicy natrafili na pole ogórkowe. Co roku zawsze zdarzy się sezon na ogórki, ale ten jest wyjątkowo ciekawy.  Przepraszamy za ponowne problemy, ale chyba mamy włamanie! Czterech zamaskowanych zbirów ukradło tonę ogórków. Widać zadowolenie na ich twarzach i wcale nie jest to zasługa masek klaunów. Ochrona! Nawet obyło się bez zamieszek i szarpanin. Waluś mówi, że zbirów po cichu zlikwidował niejaki Sam Fisher aka Splinter Cell. Sami państwo widzicie, że nasze zawody należą do najbezpieczniejszych. Czy to jest promień? Czy może człowiek? Nie to Rayman  wraz ze swoimi kumplami kończą etap ogórkowy, otwierając w ten dosyć imponujący sposób  sekcję rowerową.  
 
 Po fragmencie wyścigu, w którym nasi zawodnicy przepłynęli całą Wisłę oraz przebiegli przez pole ogórków, czas przerzucić się na rower. Zobaczmy obecne wyniki. Bioshock nadal prowadzi w sekcji sprintu, a najlepszym pływakiem okazał o się The Last of Us. Nowa konkurencja przed chwilą się rozpoczęła, a my mamy już liderów. Michael, Trevor oraz Franklin na rowerach jadą po zwycięstwo. Dostałem widomość od Walusia, że Trevor może być wyjątkowo niebezpieczny jak wejdzie mu się w drogę. Co? właśnie zszedł z roweru  i wsiada do helikoptera, aby szybciej skończyć wyścig. To jest cios poniżej pasa! Chwileczkę... Po rozmowie z Michaelem i kopertowym prezencie, Trevorowi należy sie pochwała za pomysłowość. Chyba GTA, stało się kolejnym liderem wyścigu.  Auć! Waluś, czy Ty mnie kopnąłeś? Jak nie to kto? Jodie, To Ty? Ale przecież Ty jesteś jedną z ostatnich uczestniczek wyścigu. Wybacz, ale ładą grafiką nie trafisz w serca graczy. Nie kłóć się! Twoja historia jest pocięta, niczym nastoletnie emo! Lepiej biegnij dalej! Czy Państwo również to widzą? To Duchy, statek piracki, fifka oraz biegające pole bitwy 4, toczą bój o pierwsze miejsce. Niestety drodzy kibice, ale podczas naszych badań lekarskich, wykryto u tych zawodników dosyć dobrze rozwiniętego tasiemca uzbrojonego. Mimo nakazu lekarza i pozostaniu w domu przez jakiś czas oni nadal walczą. Chorych należy wspierać. Co powiecie aby co miesiąc wpłacać pieniądze na fundację  Dla Ludzi Chorych, w skrócie DLC? Chyba Ci zawodnicy startowali z takim perfidnym zamiarem. Chwila... Byliśmy zmuszeni do zawołania hycla, ponieważ Duchy postanowiły ze sobą przyprowadzić psa, którzy rzucił się na naszego korespondenta. Obiecujemy, że za rok wyścig odbędzie się bez niebezpiecznych zwierząt. Ja tu się rozgadałem na temat chorych zawodników, a wyścig dobiega końca.
 

 

 Czy zwycięstwo śpiewająco wywalczą Rocksmith oraz Just Dance? Ostanie metry, a zawodnicy do mety docierają w rytmie swoich ulubionych piosenek. I TAAAK!  Proszę Państwa! Wyścig dobiegł końca! Czas sprawdzić  wyniki sędziów. Każdy z nich wystawi po jednej ocenie każdemu z laureatów. Przypominamy, że obecnie kandydatami na zwycięzcę są: Bioshock: Infinite, The Last of Us oraz GTA V. Sędziowie się naradzają i oceny prezentują sie następująco. Werble! O! Tego się nie spodziewaliśmy! Xbox - 1, a PlayStation - 4. W tym roku Xbox dosyć surowy, ponieważ rok temu wstawiał każdemu 360. Tłum oszalał! "Xbox go home". To ostre hasło publiczność kieruje w stronę tego sędziego. Dochodzi do lekkich szarpanin na trybunach w sekcji zielonych i niebieskich.  Natomiast konsola Sony, w tym roku w dobrym humorze. Z 3 podskoczyła na 4. Widać kto wystawia oceny dla graczy.   Mamy remis. Ex aequo The Last of Us, Bioshock: Infinite i GTA V otrzymują tytuł zwycięzcy Pojegrani All Stars Battle Royal 2013.  Dziękujemy za uwagę i do usłyszenia za rok. Zawody komentował Cytryn, a relację z toru przekazywał Waluś. 

------

Notka zawiera lokowanie kanału.

Po więcej artykułów i innych moich wytworów zapraszam na wspólnego bloga oraz kanał YouTube.

Blog: http://pojegrani.blogspot.com/

Kanał: 

Tagi: 2013 gry podsumowanie roku

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ 0 -
Cytryn
Ranking: 7336 Poziom: 19
PD: 1175
REPUTACJA: 0