Blog użytkownika poikao

poikao poikao 26.03.2018, 13:11
Weekendowe Wspólne Granie #166 - zapisy
262V

Weekendowe Wspólne Granie #166 - zapisy

Pierwszy wiosenny weekend za nami. Zachęcam do składania relacji z grania i zakładania nowych sesji na przyszły weekend!

Rednacz założył sajtowego discorda i znalazło się tam też miejsce do umawiania się na wspólne granie nie tylko w weekend! Serdecznie zapraszam! Nasz pokój to #wspolne-granie. Link z zaproszeniem poniżej.

DISCORD

Jeśli robiliście jakieś sesje w weekend to zachęcamy do zdania relacji albo chociaż wzmianki jak się grało i z kim. Może zachęcicie inne osoby do wzięcia udziału w
WEEKENDOWYM WSPÓLNYM GRANIU :)
Relację można złożyć poniżej.

RELACJA

Pamiętajcie! WWG to społeczność dlatego śmiało zakładajcie sesje, gadajcie o nich w komentarzach i zapraszajcie innych do wspólnej zabawy!

 


 

Plany były ambitne. Miało być GTA - nie było. Miało być Spintires - nie było. Miało być Project Cars 2 - nie było. A co było? Sniper Elite 3: Ultimate Edition (PS4) :) Staramy się z KraZem skończyć tą grę na poziomie trudności "autentyczny". Niestety idzie nam to jak krew z nosa :v Cały czas albo jest brak weny, albo są inne gierki do ogrania, albo nie mamy na tyle dużo czasu w danym momencie. Niestety mimo iż najwyższy poziom trudności nie jest przesadnie trudny - zwłaszcza w coop, to nie posiada checkpointów, więc misję trzeba zrobić podczas jednego posiedzenia, a jak się popełni błąd to trzeba całą zaczynać od nowa. Dodatkowo obecnie jesteśmy w misji, która wymaga eskortowania NPC. Zmora każdego gracza :/ Wspomniał o tym KraZislaw w swojej relacji: "(...)na 2 podejścia do misji odbicia informanta z twierdzy, dwa razy polegliśmy...a raczej informant poległ, którego trzeba było z murów twierdzy osłaniać do wyjścia i zabijać wrogów w ilościach hurtowych przyjeżdzających ciężarówkami" W planach jest rozegranie kilku sesji w tygodniu, żeby w piątek skończyć fabułę i zabrać się za platynowanie... Zobaczymy jak nam to wyjdzie :v

Po tych dwóch failach postanowiliśmy się odstresować odpalając multiplayer i robiąc rzeczy potrzebne do trofek. Szło nam całkiem nieźle, ale niestety musiałem uciekać do córeczki. Ja nie wbiłem żadnych trofek, ale KraZ coś tam złowił. Ciekawa była zwłaszcza ta z obrazka na samej górze :D

 


Brak GTA wykorzystali również Emkuzet i Asobu z przyległościami:

­Uczestnicy: Asobu,Emku,Gorfi,Deli gościnnie Poikao,Axe

Asobu i Emku postanowili zanurzyć się w losowo generowany świat Minecraft (PS4). Ale wiecie, nie tak, że sobie zanurzyli metaforyczne stópki, nie wystarczyło im nawet zanurzyć się po szyję! Z ich relacji wynika, że wybrali najgłębsze miejsce, uwiązali sobie kotwice u szyj i rzucili się do wody :v Emkuzet opisał to tak "(...)Minecraft to nadal straszny pożeracz czasu zasysający jak odkurzacz, o czym świadczy fakt że skonczyliśmy zabawe o 4 nad ranem w niedziele aby zrobić przerwę na kilka godzin snu po czym dalej kontynuowaliśmy wspólną rozgrywkę". Wyjątkowo dobry ten odkurzacz skoro zassał wam kilkadziesiąt godzin z życia tylko przez weekend :v

Dobra, już ustaliliśmy, że godzin wpakowali tam opór. Czy zbudowali tam coś sensownego? Z relacji wynika, że byli niczym ten Kaźmirz Wielki i zastali świat drewniany i zamurowali go ;) Emkuzet zrelacjonował, że jak na prawdziwych majnkraftowych nubów przystało "skonczylismy nasz pierwszy dzien w swiecie gry zabunkrowani wewnatrz góry w obawie przed potworami".  Jednak korzystając z rad Gorfiego i Deliego (o radach Poikiego dziad Emku już zapomniał -_-' ) "w póżniejszy etapie stała się naszym skromnym domkiem aby pod koniec weekendu przeistoczyć sie w Wille z jacuzzi, pokojamy gościnnymi oraz ołtarzem ofiarnym." Ołtarzem ofiarnym... Czekaj, co?!

To ten... RIP Emku, czy coś -_-' Czuję w kościach, że to nie była ostatnia sesja. I tylko na usta cisną się słowa nieśmiertelnego klasyka:

 

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #166

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: co-op multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 4692 Poziom: 23
PD: 2112
REPUTACJA: 13