Blog użytkownika poikao

poikao poikao 09.01.2018, 01:31
Weekendowe Wspólne Granie #155 - zapisy
192V

Weekendowe Wspólne Granie #155 - zapisy

Ostatnie weekendowe sesje były niezwykle owocne. Mam nadzieję, że cały przyszły rok będzie równie udany! Zapraszam do relacji i zapisów!

Rednacz założył sajtowego discorda i znalazło się tam też miejsce do umawiania się na wspólne granie nie tylko w weekend! Serdecznie zapraszam! Nasz pokój to #wspolne-granie. Link z zaproszeniem poniżej.

DISCORD

Emkuzet stanął na wysokości zadania i zdał relacje ze wszystkich sesji które odbyły się w miniony weekend.


Tym razem sesja na pełnym spontanie w Battlefield 1 (PS4)

Grasz? Gram. Tak mniej więcej wyglądała rozmowa między członkami sesji przed grą.

Uczestnicy: Emkuzet Rakso

Emkuzet

Rakso o 11 napisał do mnie powodzenia emku w bfie :) 10 minut później byliśmy już umówieni na wspólna sesję. Kilka meczy kilka unlocków, pare fajnych fragów także sesja na plus.

 


Żodyn się nie spodziewał Rocket League (PS4), żodyn...

Ta gra staje się powoli idealnym zakończeniem sesji innych gier.

Uczestnicy: Kraz, Poikao, Emku, Igloo

Emkuzet

Zadowoleni i spełnieni po udanym napadzie ;) , udaliśmy się wraz z Poikao na piłkarskie areny rocket league. Do wspólnej zabawy udało nam się namówić również Kraza :) który to odzyskał swoje kochane ps4. Co tu dużo mówić :D jest forma zaliczyliśmy powrót z 0-3, wpadło kilka świetnych bramek a przy tym było sporo sucharów i fajnych coopowych akcji.

Emku i Igloo radzą sobie coraz lepiej. Coraz częściej można już robić ciekawe akcje zakończone golami :)

KraZislaw

Piątkowy wieczór zwieńczony sesją w RL po całodniowym męczeniu się z hardlinem. Rocket jest świetny, a mi przerwy od niego tylko pomagają :D
(...)  Było wesoło, radośnie i przede wszystkim dobrze się wszyscy bawili.

Trzeba przyznać, że KraZowi wychodziło prawie wszystko. Może też powinienem sobie zrobić przerwę od RL?

RL kończył sesję w piątunio, zakończył również sesję w sobotę. Tym razem całkowicie każualowo graliśmy sobie mecze nierankingowe

Uczestnicy: Gorfi, Emku , Poikao, Kaczmar (na imprezie)

Emkuzet

Z małym poślizgiem spowodowanym sesją niespodzianką w GTA!( Nie wybacze Ci tego Rockstar ) Wraz z wybiciem godziny 24, naszą radosną gromadką zasiedliśmy do wspólnego wbijania bramek, z racji że godzina była już późna a ekipa zmęczoną, królowały tego wieczoru mecze nierankingowe. Podczas sesji poznaliśmy nowych przyjaciół, rozdaliśmy kilka serdecznych noworocznych raportów, fantazjowalismy o ps4 ultra mobile slim oraz wspominaliśmy jak dobrze było kiedy pobór do wojska był obowiązkowy.

Dzięki za przybycie piątka.

Sesja byłaby wybitnie chilloutowa, gdyby nie pewien kaczorek... Trafiliśmy na drużynę mocno średnich zawodników i rozegraliśmy z nimi 3 mecze. Jeden z nich o ksywie cośtam cośtam ducky po każdej wbitej bramce wyzywał nas od noobów. Jego kariera szybko się skończyła kiedy w trzecim meczu zacząłem mu się odgryzać i wbiliśmy 6 bramek. Chyba nawet jego koledzy zaczęli się go wstydzić bo wyszli przed zakończeniem meczu :D


Pojawia się i znika ten Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4)

Emku zorganizował dwie sesje na których była solidna reprezentacja WWG

Uczestnicy: Rakus , Sokół, Olun , OujiOC, Emkuzet

Emkuzet

Równo o godzinie 19 dołączyłem do ekipy w składzie Rakus i OujiOC zagrywających się w Uncharted. Tego wieczoru głównie graliśmy dowództwo, wpadło kilka unlocków, było sporo smiechu. Bilans meczy był także dodatni.

Witamy w naszej społeczności również nowe twarzy w postaci Oluna oraz Sokoła, którzy to wpadli na kilka meczy.
 

Witamy i zachęcamy do częśtszych wizyt na WWG :)

Uczestnicy: Gorfi, Doka, Rakus, Emku

Emkuzet

Szybka wymiana wiadomości na discordzie w niedziele rano i już jestesmy umówieni na godzine 19 na wspólne robienie zadań. Niestety z racji na sesje trwająca raptem godzinkę nie udało nam się zrobić wszystkiego, ale to nic nadrobimy. Doka jak zwykle raz po raz zgarniała tytuł MVP, Gorfi wspinał się coraz wyżej w tabeli a ja wraz z Rakusem w każdym meczu rywalizowaliśmy o drugie miejsce. Dzięki za udział do następnego.

 

 


Ratowania świata w Grand Theft Auto V (PS4) ciąg dalszy

No i mamy za sobą 2/3 finałów. Jak nic się nie popsuje to w następny piątek ostatecznie uratujemy świat przed AI które jest doopkiem.

Uczestnicy: Kideu, Kaczmar, Poikao, Emkuzet, Kraz ( gościnnie)

Emkuzet

Udało nam się wykonać finał napadu za pierwszym razem w którym Poikao popisał się skillem za co otrzymał platynę. Tym razem obyło się również bez komplikacji, dzięki czemu udało nam się uwinąć ze wszystkim w 2 godziny. Podczas sesji gasilismy samochody aby odzyskac z nich dane, niszczylismy miny podwodne blokujące dostęp do okrętu podwodnego. Aby cały wieczór zakończyć epicką ucieczką :)

kaczmar456

Tak jak już wspomniał Emku, dość szybko i sprawnie nam wyszło dokończenie drugiej części Skoku na koniec świata, a finał drugiej akcji zrobiliśmy w mniej niż 20 minut i dodatkowo bez zgonów, co nie zawsze się zdarza przy pierwszych podejściach do tego typu akcji.

Jedynie odzyskiwanie dysków sprawiło nam odrobinę problemów. Nic czego dobra komunikacja i chronienie sobie na wzajem tyłków nie mogłoby rozwiązać. Poprzedni finał miał latające DeLorean'y, teraz pływaliśmy pod wodą Strombergami. Ciekawe co nas czeka podczas trzeciego finału ^^

Zachęcam do obejrzenia zapisu wideo z finałowego napadu z perspektywy Kaczmara.

W piątek po ucieczce Kida nie chciało nam się już robić przygotowań do następnego napadu. Całe szczęście, że w sobotę znalazłem trochę czasu i mogliśmy wszystko przygotować pod piątkowe zmagania.

Uczestnicy: Emkuzet , Poikao, Gorfi, Kaczmar

Emkuzet

Sobotni wieczór to najlepsza pora na spontaniczną sesję, dlatego kiedy Poi pokazał się online Dirt 4 i Tekken 7 poszły w odstawkę a na ulice Los Santos wróciła nasza zgrana ekipa, która dzielnie wykonywała zadania przygotowawcze w otwartym świecie. Wraz z chłopakami udało nam się wykonać 5 z 6 przygotowań, dzięki czemu do ostatniego finału jest już coraz bliżej. Gościnnie wpadł także gorfi który to dzielnie wspierał ekipe.

Gorfi był nie tylko duchem na imprezie, ale również palcami. Emku udostępnił mu grę za pomocą share play dzięki czemu mógł się z nami chwilę poszwędać po grze. Podobno działało to bardzo dobrze ^^

  

 

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #155

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: co-op multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 4664 Poziom: 23
PD: 2039
REPUTACJA: 13