Blog użytkownika poikao

poikao poikao 11.09.2017, 22:19
Weekendowe Wspólne Granie #138 - zapisy
299V

Weekendowe Wspólne Granie #138 - zapisy

Co nas nie zabije to nas wzmocni. Zabiłem sejwa z Minecrafta, ale ekipa WWG będzie dzięki temu mocniejsza niż kiedykolwiek! Czytać relacje i dołączać do sesji! Będzie bosko, zobaczycie ^^
 

Weekendzie ty dziadu pieruński, nie byłeś dla nas łaskaw :v Ale kij Ci w oko! I tak grało się zajebiście :D

Zaczęło się źle. Miał być Elytarny Kamper Czy, ale ja i KraZ zgodnie nie daliśmy rady przybyć :/ U mnie wizyta siostrzenic, KraZ stwierdził, że jedyną grą która w pełni odda zajebistość jego nowego, ogromnego TV jest Minecraft i nic innego wcześniej nie odpali. Seems legit :]

 


No więc odpaliliśmy tego niszczatora kart graficznych i symbolu przepychu graficznego Minecraft (PS4)

Miało być tak pięknie. Miały być smoki, przygoda, niesamowite budowle. Poświęciliśmy sporo godzin, żeby nazbierać surowców, zrobić bazę... owce przecież też się same nie rozmnożyły...

Zaczęło się tak pięknie. Wzajemne zabijanie się, robienie zbroi, oprowadzanie po zagrodzie, szykowanie się na kresosmoka, plany...

Uczestnicy: Poikao, Desti, Dwutlenek, Adzio (aka FEZco), KraZislaw, Kaczmar, Azoth (duchem tylko)

KraZislaw

(...) pierwszą grą jaką dane mi było odpalić na nowym tv był minecraft... gdy wbiłem na impreze to ekipa już powoli planowała iść ubić smoka... także z jedną strzałą w ręce i gołym doopskiem zapowiedziałem swoją gotowość. Przy okazji Desti próbował mnie zmolestować patykiem trzymanym przez swojego murzyna... Jak już się wszyscy dograliśmy i ustawiliśmy żeby iść na smoka to okazało się, że nie możemy pojechać shinkansenami do smoka bo poikao zepsuł mapę, a raczej cały sejv (...)

 Klasyczna sytuacja "Chooi bombki szczelił" -_-'  Na dobicie zrzut ekranu przed nieudaną wyprawą

h

ttps://t

Myliłby się jednak ten, który by pomyślał, że to koniec! Wrócimy do MC i stworzymy całkiem nowy świat, jeszcze lepszy od poprzedniego!

 


BF4 znalazł godnego następcę w postaci Battlefield 1 (PS4). Kolejny weekend, kolejna sesja.

Gdy zakończyliśmy sesję w MC noc była jeszcze młoda, a my ciągle nie mieliśmy dość

Uczestnicy: krazislaw, igloo, poikao, kaczmar, rakso

KraZislaw

po nie do końca udanej sesji w minecraft, przeskoczyliśmy do igloo na BF1, zagraliśmy kilka operacji z różnymi skutkami. Ja zdobywałem rangi w klasach które chcę tylko dobić do trofeów. Graliśmy do grubo po 1, kiedy to zostałem sam z rakso na monte grappa gdzie zostało po 5-7 osób w drużynach, jednak atak zrobiliśmy udany.
Sesja bardzo udana.

Pamiętacie jak wspominaliśmy w poprzedniej sesji, że wygrywaliśmy wszystko? No więc sprawy wróciły do normy :) Znowu raz wygraliśmy, dwa razy przegraliśmy. Mimo wszystko szło mi na tyle nieźle, że udało mi się odblokować ostatnie dwie trofki z multi. Teraz ostatnia prosta w singlu i platyna :) ... No chyba, że samoloty mnie za bardzo fkurfią :v

 


Niby mówi się, że król jest nagi, ale nie w tym przypadku. Tekken 7 (PS4) sporo entuzjastów gotowych grać o każdej porze dnia i nocy

Kwartet największych tekkenozjeb... tekkenoentuzjastów na sajcie ponownie skrzyżował rękawice żeby przetestować swoje umiejętności.

Uczestnicy: Kaczmar, Laughter-XIII, Kiba, Nero

kaczmar456

Po przegranej walce z Mattem (bratem Devila) w turnieju Tekken World Tour i odpadnięciu z niego, uległem i wbiłem do Laua i Kiby, którzy nie dawali spokoju i pisali wiadomości bądź zapraszali. Później wbił do nas Nero, ale chłopaki ewidentnie nie chcieli z nim grać, więc ja jako jedyny z obecnych podjąłem rękawice i szybko mi do 22 czas zleciał, i tu skończyłem swoją grę tamtego wieczora.

 


Na deser sesja, której żodyn się nie spodziewał. Alienation (PS4) powraca do WWG.

Sam ojciec marnotrawny WWG się pojawił zachęcony przez naczelnego dostawcę broni dla WWG. Cytując jednego z redaktorów PSSite, było EXTREMALNIE!

Uczestnicy: JackTheRipper_PL,GermanosPL

JackTheRipper_PL

Skromnie bo skromnie ale w sobotni wieczór pohasaliśmy wraz z GermanosPL ubijając trochę ścierwa w trybie Ekstremalnym.

 

Pamiętajcie, że to dzięki WAM WWG istnieje i ma się dobrze!

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #138

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: co-op multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 4679 Poziom: 23
PD: 1933
REPUTACJA: 13