Blog użytkownika poikao

poikao poikao 22.04.2016, 11:17
Weekendowe Wspólne Granie #65
317V

Weekendowe Wspólne Granie #65

Przed nami gorący kwietniowy weekend wspólnego grania. Sześć sesji które z całą pewnością będą wypełnione po brzegi emocjami! Zapraszam do wspólnej gry!

Najsampierw wyniki mini ankiety z poprzedniego bloga. Przypomnę tylko, że mieliście wybrać najlepiej ubranego członka ekipy z Grand Theft Auto V (PS4).

Muszę powiedzieć - wielka niespodzianka! Zwyciężył Robert w klasycznym garniturze pożyczonym od Ala Capone. Nie jestem tylko pewien czy Scarface nie kazałby go odstrzelić za zarost. Nie da się ukryć, że brak tutaj trochę inwencji twórczej, ale jak nie wyjdzie mu w świecie napadów, to zawsze może zatrudnić się w banku.
Gratulacje Robert. 

Na drugim miejscu wylądował Poikao z jego "casual style  summer" (tak, wygooglowałem to).  Jego hasło: Zawsze sucho,  zawsze pewnie. Stąd ubiór pozwalający przewietrzyć pachy i stopy. Jego laczki (klapki) stają się powoli jego znakiem  rozpoznawczym. Warto zwrócić uwagę na żółte dodatki  dopełniające całość oraz wąs prawdziwego maczo. Zawsze gotowy wyłożyć lagę na to co robi i iść z kumplami na piwko (albo cztery) na plaży.

 

No i na końcu naszych dwóch koksów. Zarówno KraZ jak i Kaczmar postawili na wygodę i praktyczność. Wiadomo, że khaki zakrywa wszystkie braki, a dresik to +100 do szacunku na dzielni. W tym miejscu aż prosi się, żeby zacytować Gruchę z Chłopaki nie płaczą:

Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być, bo mnie, w przeciwieństwie do ciebie, g**no obchodzi, co myśli o mnie facet, którego mam rozwalić. Nie uważam też, żeby to, k**wa, miało jakiekolwiek znaczenie, czy się kogoś rozwala z klasą, czy bez. A poza tym nie wierzę w aniołków, re... inkarnację, podwodne cywilizacje ani Świętego Mikołaja. Wiem natomiast jedno, że każdy facet, jak się do niego strzela z odległości kilku centymetrów, może ci zabryzgać marynarkę za trzy tysiące baksów. A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.

Nic dodać, nic ująć. Może to dla tego to oni ciągną wszystkie napady.

A teraz do właściwej części bloga. Będzie grane i to bardzo. Zapowiada się na to, że gwiazdą tego WWG będzie Broforce (PS4). Oby tylko nie okazało się, że będziemy oglądać pokaz slajdów. Zapraszam na streama i branie czynnego udziału w rozgrywce za pomocą komentarzy. Poza tym strzelanie, obijanie twarzy i najpiękniejsze wyścigi tej generacji. 

Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;)
Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

+5
poikao
Gra: Broforce
Platforma: PS$
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio od 21
Opis: WWG CZELENDŻ! Podczas jednej sesji przechodzimy całą grę! Wyzwanie tylko dla prawdziwych maczo! 5 godzin wybuchów, wyśmiewania i niewybrednych żartów! Przetrwają tylko najsilniejsi!

 

+2
vaGRAnt.
Gra: Battlefield 4
Platforma: PS4
PSN ID: zaLIenowany
Termin: sobota ok. 22:00
Opis: Alternatywna sesja, gdyby pierwsza nie wypaliła.Gdyby jakimś cudem odbyła się pierwsza, sesję w BF'a się przesunie w czasie.Polatać, postrzelać i kilka paczek C4 podrzucić :v Ktoś chętny?Acha - mapy z samej podstawki, bez Premium. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.04.2016, 18:02

 

+3
lorddan569
Gra: Persona 4 Arena Ultimax
Platforma: PS3
PSN ID: lorddan569
Termin: Piątek godz 20
Opis: Ostatnia sesja się udała, więc czas na powtórkę!

 

0
Andy
Gra: The Division
Platforma: Ps4
PSN ID: AndyYokoshi
Termin: 24 (niedziela) 04
Opis: Szukam ekipy która chciała by robić Raid na poziomie hard więcej niż jeden raz Wymagania:*mikrofon*zakaz używania glitchy, misje przechodzimy od początku do końca polegając na własnym skillu*brak płaczących dzieci w tle*minimum raz zaliczony raid z inna ekipa *minimum 50lvl Dz*minimum 180pkt EQ

 

+1
DeliQuent
Gra: Whoreframe
Platforma: PS4
PSN ID: sam wiesz kto
Termin: cały weekend
Opis: 2 frame już zbudowany, 3 w drodze, trzeba expić. liczę tu w szczególności na kaczmara, bo trzeba go podfarmić :)

 

+4
vaGRAnt.
Gra: DriveClub
Platforma: PS4
PSN ID: zaLIenowany
Termin: sobota ok. 22:00
Opis: Jak ktoś ma ochotę pościgać się samochodami, motocyklami, taczkami i czym tam jeszcze macie - zapraszam.Bez spiny, wyniku, czy rankingu.Jakby ta sesja nie wypaliła patrzajta na drugą.

 

Tagi: co-op multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +12 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 4779 Poziom: 23
PD: 2117
REPUTACJA: 13