Blog użytkownika poikao

poikao poikao 11.01.2016, 20:49
Platynowe wyzwanie #0 - czyli z czym to się je
2158V

Platynowe wyzwanie #0 - czyli z czym to się je

Było wyzwanie 52 gier. Okazało się, że dla naszych portalowych wyjadaczy zrobienie takiej ilości gier to pikuś. Podkręcamy więc trochę tą zabawę.

Blog ten jest rozwinięciem idei zapoczątkowanej w społeczności PS4 Polski Klub Łowców Platyn założonym przez Qsay’a. Zrzesza ona ludzi którzy lubią wyciskać z gier ostatnie soki oraz chcą się tym pochwalić. Gorąco zapraszamy do dołączenia do społeczności na PS4 oraz grupy na Facebook’u.

Mój pomysł na tego bloga jest taki, żeby podzielić go na trzy części:

  1. Platynowe wyzwanie

Skoro rok ma 52 tygodnie, to wbijamy 52 platyny… Nie no żarty sobie robię. Platyna tygodniowo to jednak zbyt duży hardcore :) Stwierdziłem więc, że platyna co dwa tygodnie jest już bardziej do zrobienia. Tak więc trzeba zrobić 26 platyn między 00:01 01 stycznia 2016 a 23:59 31 grudnia 2016

Jeśli w wyzwaniu naszego rednacza zasady były proste, to tutaj są banalne wręcz. Wbiłeś platynę? Możesz dodać do listy. Nie ważne, że zacząłeś 5 lat temu, ważna jest data wskoczenia trofika. Liczą się platyny ze wszystkich konsol SONY. Jeśli zastanawiacie się jak to jest np. z Sound Shapes (PS4), gdzie wpadają 3 platyny, to uspokajam, policzę wszystkie trzy.

Wrzucajcie w komentarzach platyny jakie zdobędziecie. Bardzo fajnie by było, jakbyście wrzucali zrzuty ekranu z PS4 uwieczniające moment zdobycia trofeum.. Raz w miesiącu zbiorę wszystkie wasze komentarze i zrobię listę. Aby ułatwić mi robotę, to bardzo was proszę, o trzymanie się podanego poniżej schematu

[tytuł gry], [data ukończenia], [czas ukończenia lata:miesiące:tygodnie:dni:godziny:minuty], [zrzut ekranu]

Zachęcam do korzystania ze strony PSNProfiles.com Tam możecie znaleźć wszystkie informacje dotyczące waszych trofeów. 

Zdaję sobie doskonale sprawę, że to wyzwanie jest diablo trudne do realizacji. Nawet tacy wyjadacze jak Laughter-XIII czy Olson6897 zdobyli w zeszłym roku po 18 platyn. Tak więc zachęcam do ustawiania sobie własnych celów, np. 10 platyn

Do wszystkich oburzonych tym, że plagiatuję Musiola. Wyzwanie to robię za jego aprobatą :)

  1. Pomoc przy trofikach.

Została Ci ostatnia trofka do platyny? Nie masz jeszcze 100% a do zrobienia są tylko pucharki w multi, które jest praktycznie martwe? Nie wiesz jak zabrać się za jakiś pucharek? Wrzucaj tutaj prośby do społeczności. Może znajdzie się jakaś duszyczka, która pomoże Ci w niedoli.

  1. Część freestyle’owa

Chcecie powspominać swoją pierwszą platynkę?  Jakiś nietypowy/ rzadki/ śmieszny trofik wpadł Wam do kolekcji? Zrobiliście hardcorową platynę i chcecie się nią pochwalić? A może zdobyliście pucharek w jakiś nietypowy sposób? Podziel się tym z resztą społeczności. Tutaj nie ma żadnych zasad :)

Wygląd bloga może ulec zmianie. Jeśli macie jakieś pomysły to dzielcie się nimi w komentarzach!

 

Tagi: platyna ps vita PS3 PS4 trofea

Oceń notkę
+ +36 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 6254 Poziom: 23
PD: 2135
REPUTACJA: 175