Blog użytkownika poikao

poikao poikao 13.11.2015, 11:40
Weekendowe Wspólne Granie #42
392V

Weekendowe Wspólne Granie #42

Przed nami kolejny weekend wypełniony dobrą zabawą w doborowym towarzystwie :) Miejmy nadzieję, że piątek trzynastego będzie szczęśliwy i ominą nas wszelakie problemy techniczne :) Zapraszam do wspólnej gry!

Wygląda na to, że Driveclub (PS4) wraca do łask. Zaplanowaliście aż dwie sesje na weekend. Azulfix i KraZislaw zapraszają do wypróbowania nowej opcji jaką jest prywatne lobby. Coś czuję, że znowu będzie "latane" ;) 

Gdyby jakimś cudem nie znalazł się chętny do wspólnego ścigania, obydwaj zaproponowali sesje zastępcze. KraZislaw postawił na pewniaka, czyli Rocket League (PS4). Azulfix natomiast zaproponował grę, która jeszcze nie zagościła na łamach WWG, mianowicie Monopoly Plus (PS4). DeliQuent już zapowiedział, że kilka przyjaźni się zakończy w trakcie gry ;)

 Poikao i vaG starają się odkurzyć PS3 proponując zmagania w Motorstorm: Apokalipsa (PS3) oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3). Miejmy nadzieję, że na Uncharted wpadną znajomi z forum Uncharted.pl

Rednacz PS Site Musiol zaproponował sesję w świeżutkiego Call of Duty: Black Ops III (PS4) tryb zombie. Gra została bardzo ciepło przyjęta. Na sajcie dostała bardzo dobre 8/10. Tak więc zapowiada się miodne granie.

Jedna z gwiazd polskiej sceny bijatyk, Nerobianco, zaprasza na wspólne okładanie się po maskach. Jako, że nie ma jeszcze Tekkena na PS4, to zaproponował Mortal Kombat X (PS4) oraz Dead or Alive 5: Last Round (PS4). Oesu ale bym obejrzał potyczkę Nerobianco z Kr8osem w DoA 5 ^^ Żeby nie było, że jest monotonny, to dla niepoznaki wrzucił też sesję w Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4). Planuje zrobić szczeliny na Udręce 8, więc nawet jeśli nie dołączycie do gry, to warto będzie obejrzeć stream.

Jeśli gracie na PS4 męczcie przycisk SHARE  i wrzucajcie filmy/zdjęcia w komentarzach. 
Jeśli gracie na PS3 to zaopatrzcie się w smartfona albo aparat i staroszkolnym sposobem róbcie zrzuty ekranu i filmiki. Ewentualnie zaopatrzcie się w nagrywarkę ;)
Jeśli gracie na PSV to pamiętajcie o kombinacji przycisk PS i przycisk START pozwalającej robić zrzuty ekranu i również wrzucajcie w komentarzach. 

Udanego weekendu i miłego grania!

+1
poikao
Gra: Uncharted 3
Platforma: PS3
PSN ID: poikao85
Termin: piątunio od 22
Opis: Wbijać ludziska na Anczarteda trzeciego! Gwarantuję, że będzie masa śmiechu :) Pamiętajcie też, że na PS Store dostępna jest darmowe multi do U3.

 

0
Nerobianco
Gra: Mortal Kombat X ; Dead or Alive 5
Platforma: PS4
PSN ID: nerobianco123
Termin: Piątek, sobota
Opis: Czekam na chętnych :)

 

+1
Nerobianco
Gra: Diablo III
Platforma: PS4
PSN ID: nerobianco123
Termin: Weekend
Opis: Planuję szczeliny na Udręce 8, poszukuję dwóch chętnych :) termin też do ustalenia

 

REDAKCJA

Musiol
Gra: Call of Duty: Black Ops III
Platforma: PS4
PSN ID: Musiol
Termin: Sobota, godzina 20
Opis: Tryb Zombie. Fajnie by było machnąć jak najwięcej rzeczy, które trzeba zrobić. Headsety mile widziane, bo bez komunikacji nie ma sensu grać w Zombie. Edytowano 2 razy. Ostatnio: 12.11.2015, 20:12

 

+1
azulfix
Gra: Monopoly Plus
Platforma: PS4
PSN ID: azulfix1984
Termin: Piątek/Sobota 20.00
Opis: Niespodzianka na WWG zakupiłem na promo więc jacyś chętni do oskubania z dolarów by się przydali :) Pisać co do terminu jak wam pasuje. Edytowano 2 razy. Ostatnio: 12.11.2015, 16:26

 

0
KraZislaw
Gra: Rocket League
Platforma: PS4
PSN ID: krazislaw
Termin: piątek/sobota
Opis: sesja zastępcza. Gdyby Driveclub nie wypalił to będę kopał piłkę samochodem z nadzieją że ktoś dołączy :)

 

0
KraZislaw
Gra: Driveclub
Platforma: PS4
PSN ID: krazislaw
Termin: piątek/sobota po 22
Opis: Wszyscy marudzili na brak prywatnych lobby, a jak już je dodano to chyba jeszcze nikt ich na WWG nie testował :)Zapraszam do wspólnego ścigania.

 

+1
azulfix
Gra: Driveclub
Platforma: PS4
PSN ID: azulfix1984
Termin: Piątek/Sobota
Opis: Zapraszamy razem z Deliquentem na lobby,drużyny mile widziane.Termin do ustalenia

 

+3
vaG
Gra: Motorstorm: Apocalypse
Platforma: PS3
PSN ID: zaLIenowany
Termin: piątek 19~20-22
Opis: Nadciąga totalny kataklizm! Wiewórki donoszą, że będzie mocne trzęsienie ziemi, tak więc trzymajcie pady mocno i zapraszam na linię startu!Jako że nagrywarka jest stream z PS3 poleci na żywo!

 

Tagi: co-op multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 4672 Poziom: 23
PD: 2032
REPUTACJA: 13