Blog użytkownika poikao

poikao poikao 09.11.2015, 21:43
Weekendowe Wspólne Granie #42 - zapisy
287V

Weekendowe Wspólne Granie #42 - zapisy

Sesja WWG #41 była prawdziwie "magicka" ;) Wrzucenie gry Magicka 2 (PS4) do plusa było strzałem w dziesiątkę! Jednak nie samą magią człowiek żyje. WWG zawsze dostaje kilka sesji niespodzianek, nie inaczej było i tym razem. Zapraszam do relacji i wzięcia udziału w najbliższym graniu!

Należy się SONY pochwała. Często trafiają z grami idealnie nadającymi się do WWG. Najpierw Rocket League (PS4), teraz Magicka 2 (PS4). Wydawało się, że nic innego w ten weekend nie będzie ogrywane. Całe szczęście uaktywniła się społeczność forum Uncharted.pl :) Tym razem zagrywali się jeszcze we własnym towarzystwie, ale mam nadzieję, że już niedługo połączymy swe siły!

Jak co tydzień po całość relacji zapraszam do poprzedniego bloga.

 

Skoro w ten weekend wszystko kręciło się wokół Magicka 2 (PS4) to od niej zaczniemy.

Na tej sesji było tak wielu chętnych, że trzeba było stworzyć dwie ekipy, a nawet to nie starczyło. Zacznijmy przekornie od sesji liczniejszej w której nie uczestniczyłem. Niestety organizatora nie było. Całe szczęście Kaczmar zdając sobie sprawę z tego, że nie da rady się pojawić, przekazał pałeczkę Assassynowi. Brawo!

Kideu98

Przydałoby się coś napisać o naszej "magicznej" sesji :v Graliśmy w składzie: DeliQuent (który zabijał nas... śpiewająco), mało TOXyczny assassyn, człowiek bug, czyli Bugi, oraz człowiek futrzak, czyli ja :v Co by tu powiedzieć... Magicka to gra coopowa... Czego nie można powiedzieć o naszej sesji. Deszcz ognia spadał co minutę, pojedynek magiczny, że tak powiem, topienie się (i tu patrzę na Toxa xD). Także ten podsumowując było u nas wszystko, oprócz normalnej gry. Była to moja najlepsza godzina z Magicką. Uciekłem trochę wcześniej, ale za mnie wszedł znany i lubiany Azulfix, także wszystkie miejsca i tak byly zajęte. WINCYJ

No nie może być sesji z udziałem Deliego bez śpiewów :) Powiedzieć o Waszej sesji "chaos" to nie powiedzieć nic. Nawet nie ogarnialiście kto właściwie z kim gra :v

FEZco
W piątek w Magickę zmierzyli się: Deli, Bugi, Azul i ja. Było na prawdę fajnie, nawet doszukałem się naprawdę mocnych i jak cytuję Bugiego: "ładnych" zaklęć. Zamiast przeć na przód to co chwilę gra zmieniała się w PvP. Po jakimś czasie Azul musiał odejść. Świeć Panie nad jego duszą. :D Niedługo po tym też zakończyliśmy grę.
Assassyn22
Źle Źle i jeszcze raz źle :D W piątek w magicke grali: Deli, Bugi, Azul, Kideu, Assassyn i ty :D :D Tylu nas grało w piątek, ale potem odpadłem ja i kideu i wskoczył azul a potem dobiłeś ty :D

Druga sesja, w której wziąłem udział, to był pokaz "pure skillz" (oczywiście kiedy już skończyliśmy mordować się nawzajem).

olson6897

Sesję w Magicka 2 w składzie Olson, Laughter, Robert i Poikao można uznać za udaną. Naprawdę przyjemna gierka, nie pamiętam kiedy ostatnio zginąłem w jakiejś produkcji ponad 100 razy (w tym połowa, jak nie więcej, jak nic z rąk własnych towarzyszy :D ), a gra mnie jeszcze za to wynagrodziła trofeum. Szkoda, że na koniec... zastały nas napisy końcowe! Jak nic powinno być za to trofeum: "Przejdź całą grę w ciągu jednej sesji WWG".

Share niestety odmówił współpracy jeśli chodzi o jakieś nagrania, choć spora część naszej rozgrywki powinna się znaleźć na twitchu Poikao. Niestety nie jest ona w całości dzięki kiepskiej optymalizacji gry na PS4 i kilkukrotnym wywaleniu całej drużyny do menu konsoli wraz z błędem.

Tak, czy owak mam za to fotkę z sesji, z finałowej walki z bossem w stylu Rocket League: 

Od lewej na ekranie gry na początku w stroju dziobaka, pod koniec w widocznej purpurowej (TO NIE JEST RÓŻOWY!!!) szacie , która była wyśmiewana za wygląd, aż do momentu z deszczowymi etapami, gdzie byłem jako jedyny odporny na wilgoć - Olson. Następny z początku w niebieskiej szacie, ostatecznie w stroju w stylu Robin Hooda - Poikao. Ostatnia na zdjęciu osoba, chowająca się pod nickiem Kubas to Laughter, który stwierdził, że nie chce mieć trofeów z tej gry na swoim koncie i zagra na innym. Całą grę przeszedł w klasycznym, czerwonym stroju. Robert się niestety nie załapał, opuścił nas przed walką ze względu na pracę następnego dnia. To by było na tyle, gry mimo ukończenia jeszcze nie skreślamy, możliwe, że następnym razem spróbujemy swoich sił w próbach.

Panie Musiol, musisz Pan wprowadzić nowe osiągnięcie na PS Site. Lud się tego domaga! Żeby nie było, na potwierdzenie wrzucam zapis walki z ostatecznym boss'em

Chciałbym również z tego miejsca podziękować wszystkim naszym fanom którzy śledzili nasze zmagania oraz aktywnie w nich uczestniczyli. Szczególne podziękowania należą się zwłaszcza Libertinusowi który dołączył do sesji i zawsze służył szeptaną poradą: "Zostaw go", "Nie wskrzeszaj go" ;)  

 

.WWG bez Rocket League (PS4) jest jak "schabowy" z kuraka. Niby wszystko OK, ale podświadomie czujesz, że to nie to.

Całe szczęście FEZco i Golu uratowali sytuację.

FEZco

WWG bez RL, to WWG stracone :P, więc W sobotę wraz z Golem zagraliśmy "3-4" mecze, a przynajmniej tak było ustalone. Zabawa była przednia. Dla jego wpadł MASTER, a mi podskoczył troszkę skill, chociaż dalej nie umiem w to grać. :D Rozmawialiśmy na przeróżne tematy i atmosfera była naprawdę przyjemna. Ogólnie większość wygraliśmy, jednak nasz "ostatni" mecz przegraliśmy 6-3, więc postanowiliśmy zagrać jeszcze jeden mecz, by nie zakończyć tego w taki sposób. Podczas naszego ostatniego meczu nie mogliśmy się zgrać, zmęczenie zrobiło swoje, jednak udało nam się wygrać. Uważam, że sesja była udana i liczę na więcej!!!

Pisze się WINCYJ! Czego to Was "uczo" w tych szkołach -_-'  No i słynne już powiedzonko Gola: "Nie można zakończyć sesji przegraną". A potem uczestnicy się dziwią, że za oknem słonko wstaje.

 

 

Sesja AndyG74 w The Last of Us Remastered (PS4) doszła do skutku. Niestety AndrzejG (kurna, jak w Magazynie Kryminalnym 997) nie opisał jej w komentarzach.

Całe szczęście macki WWG są wszędzie :) Sesję króciutko, ale jakże treściwie, opisał bywalec forum Uncharted.pl plampa97

plampa97

W piątek przez godzinke brałem udział w wspólnym graniu w TLOU. W następnej części weekendu już brakło mi czasu. Bardzo fajna sprawa, jeśli ktoś szuka partnerów do grania :) Można nie tylko poznać kogoś nowego ale też nauczyć się czegoś z czego w danej grze nie zdawaliśmy sobie w ogóle sprawy mimo wielu wcześniej spędzonych w tej grze godzin ;)

No aż mi serce rośnie :) Mamy pierwszego uczestnika WWG z forum Uncharted.pl :) Z tego co mi Plampa przekazał, grało czterech zawodników" plampa97, AndyG74, niejaki Cedryk i jeszcze jedna duszyczka, której nick jest nieznany :)

 

 

Miło zakomunikować, że ostatnia sesja to w całości inicjatywa ludzi z Uncharted.pl :) Oczywiście zaproponowali grę w Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3).

Udział wzięło pięć osób plampa97, Carmen, CINEK10, becia0303 i Sebek17. Żałuję, że nie zdali klasycznej relacji z gry. Całe szczęście przekazali swoje wrażenia przez forumowego szłata, więc pozwolę sobie go zacytować.

ekipa Uncharted.pl

plampa97 [Lis 08, 22:12]: Dzięki za gre. Troche cięzko było mi się odnaleźć na telewizorze 2 razy większym od mojego i padzie od ps1 w rękach XD
plampa97 [Lis 08, 22:13]: Ale i tak było spoko, tylko hs mi brakowało, napisałbym, że licze na powtórke w większym gronie, ale nie muszę tego pisać :)frekwencja wynosząca 5 osób była wystarczająca :)
Carmen [Lis 08, 22:23]: Mi brakowało bycia słyszaną przez kogoś, typowe U3 :P
Carmen [Lis 08, 22:24]: Ale poza tym było fajnie, do następnego razu :)
CINEK10 [Lis 08, 23:15]: A mnie to nigdy nie policzy, typowe :P
plampa97 [Lis 08, 23:17]: Cinek, od dzis masz miano jedynego co wszystkich łączy, a nie dzieli
CINEK10 [Lis 09, 06:23]: CINEK10, łączy ludzi od 1995 roku ;) XD
Carmen [Lis 09, 06:23]: Ale Ty mnie usłyszałeś dopiero pod koniec ;D
Carmen [Lis 09, 06:24]: Na początku byłam sama jak palec
Carmen [Lis 09, 06:24]: Jak kaktus na pustyni
Carmen [Lis 09, 06:24]: Jak Adam i Ewa
becia0303 [Lis 09, 12:26]: choć nie byłam najlepsza bawiłam się na dobre... grono było na medal atmosfera luzacka... ubaw na całego...:D mam nadzieje że wkrótce pojawi się następny termin wspólnego grania w U3...^^ na mnie możecie liczyć...;)
Sebek17 [Lis 09, 18:31]: No u nas zawsze w czasie gry taka atmosfera jest :D Ew.rywalizacja z kimś o ilość asyst. Btw.rekord dla mnie-12 :D

Zapraszamy do wspólnej gry w ramach WWG #42!

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania (link. m.in. w każdym “śniadaniu”)


INSTRUKCJA OBSŁUGI:

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   

  *generator nie był testowany jakoś wyjątkowo, więc może jeszcze nie działać w 100%, proszę o wyrozumiałość

 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. UWAGA! Obecnie działa jedynie Twitch i adres musi być zgodnie z wzorem (tak jak Twitch udostępnia).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: coop multiplayer online WWG

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ 0 -
poikao
Ranking: 4673 Poziom: 23
PD: 2028
REPUTACJA: 13