Fest Whiner

TrueMatt

Matt Matt 04.12.2013, 17:29
Jak mnie znaleźć w sieci? Stalkerzy - ten wpis jest dla Was
833V

Jak mnie znaleźć w sieci? Stalkerzy - ten wpis jest dla WasWpis ten natchnęliście właśnie Wy – czytelnicy PSSite.com, słuchacze podcastu Input Lag, widzowie z kanału na Twitchu lub YouTube, ludki z Facebooka i Twittera.

Niektórzy uważają mnie za dobrego redaktora, inni czekają na każde potknięcie lub komentarz, by móc mnie zdyskredytować – spoko , rozumiem, dobra zabawa, nie mam tego za złe – ba, sam często lubię potrollować. Wpis ten kieruję jednak dla wielbicieli sieci społecznościowych, którzy lubią śledzić kroki interesujących ich osób.

 

W dobie dzisiejszego internetu 2.0 bardzo prosto można obnażyć się ze swojego życia. Jedni robią to świadomie, inni stronią jak tylko mogą i próbują jak najbardziej ograniczać swoją chęć integracji z internautami. Jako redaktor, podcaster, streamer i osoba aktywna w sferze internetu myślę, że warto integrować się z ludźmi, dla których materiały się kieruje. Z ogromnym zaszczytem witam każdego kto zechce mnie śledzić na facebooku lub twitterze, wbija na streamy lub aktywnie komentuje każdy kolejny odcinek podcast Input Lag, bowiem to właśnie dla Was tworzę codziennie nowe treści, nierzadko poświęcając własny czas i środki.

 

Ostatnio dostaję sporo wiadomości na facebooku, twitterze i redakcyjnego maila odnośnie moich kont społecznościowych lub różnego rodzaju gamertagów, więc by nie odpisywać każdemu z osobna postanowiłem zamieścić wszystko w jednym miejscu, jeśli ktoś chce mnie śledzić i dowiedzieć się jaki ze mnie świr ze Śląska, to serdecznie zapraszam, jednak muszę ostrzec przed zachowaniem, które skutecznie nagina zasady mojej netykiety.

 

Rozumiem, że po starcie nowej strony wielu z Was wypatrzyło mój PSN ID i postanowiło dodać mnie do znajomych – spoko, fajna sprawa patrzeć na pękającą w szwach skrzynkę odbiorczą, jednak prosiłbym o napisanie choć jednozdaniowej, krótkiej wiadomości prywatnej na to samo konto, dzięki czemu będę wiedział z kim mam do czynienia. Puste zaproszenia zazwyczaj lądują w czyśćcu, bo lubię wiedzieć z kim gram. Jeśli znacie mnie z podcastu, napiszcie to w wiadomości, jeśli wypatrzyliście mnie na streamie – dodajcie do znajomych, ale zaproszenie niech podąży za wiadomością prywatną, w której będę wiedział kto mnie zaprasza. Prosta sprawa, a od razu lepiej wygląda jeśli widzę, że ktoś ma chęć przynajmniej się przedstawić. To samo tyczy się zaproszeń do znajomych na facebooku, steamie, originie lub innego rodzaju portalach na których mam konto – jeśli kogoś nie kojarzę z „reala” lub internetowych spotkań w przeróżnych grupach, to ciężko, żebym takie osoby dodawał – śledzenie śledzeniem, ale czasem warto poznać się bliżej.

 

Dla Waszej wygody, poniżej znajdziecie najpopularniejsze serwisy, gdzie można mnie znaleźć bez problemu:

 

PSSite.com – http://pssit(...)att.html lub m.greloch@pssite.com

 

InputLag.pl – https://www.faceb(...)InputLag /  podcast@inputlag.pl

 

Facebook  https://www.faceb(...)tGreloch

 

Twitter  

 

Streamy na Twitchu  http://www.twitc(...)tgreloch

 

Steam  http://steam(...)l=polish

 

PSN ID – TrueMatt

 

Origin – TrueMatt

 

 

Mam nadzieję, że w ten sposób ułatwię życie wszystkim stalkerom, którzy chcieliby śledzić moją aktywność w internecie. Streamy odbywają się raczej regularnie, jednak by być na bieżąco radzę śledzić mnie na facebooku lub „dać serduszko” na twitchu, wtedy z automatu dostaniecie info na maila, kiedy tylko stream się rozpocznie. Jako, że spędzam przed ekranem prawie 15 godzin dziennie, jest co obserwować.

 

See you on the Internet!

Tagi: facebook mateusz matt greloch matt psn id stalker steam stream twitch twitter youtube

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ 0 -
Matt
Ranking: 5917 Poziom: 20
PD: 1407
REPUTACJA: -4