Velans & Gaming

Velans blog'

Velans Velans 29.05.2015, 17:43
Recenzja: Defiance (PS3)
612V

Recenzja: Defiance (PS3)

Niecodzienna recenzja gry MMO, które zwykle troszkę trudniej zdefiniować jako całość i wymagają dużo czasu by poznać zamysł twórców i to co chcą przekazać swoim dziełem. Powoli prąc do przodu przedstawię grę a finalnie mam nadzieję, że kogoś zainteresuję grą Defiance.

Velans Velans 15.05.2014, 12:30
Dlaczego planuje kupić PS Vite. Dla jakich gier?
687V

Dlaczego planuje kupić PS Vite. Dla jakich gier?

W moim przypadku plan zakupu PS Vity, czyli konsoli przenośnej od Sony oraz następczyni PSP. Wiążę się z, co jest bardzo ciekawe z grami. Bardzo dużo można przeczytać w sieci niepochlebnych opini o braku gier na tą platformę. Czy tak jest rzeczywiście? Nie sądzę, każdy ma swój growy gust i tym powinien się kierować. Oczywiście znajdą się gracze z podobnym zdaniem jak moje. Jednak wciąż duże portale growe nie doceniają Vity. Źródłem tego może być zestawienie PS Vity z [...]

Velans Velans 27.12.2013, 14:05
Własne TOP5 gier z początku nowej generacji konsol.
745V

Własne TOP5 gier z początku nowej generacji konsol.

Już co niektórzy mogą cieszyć się z posiadania najnowszej maszynki Sony, PlayStation 4. Dlatego ten wpis miałem zamiar spłodzić jeszcze przed startem nowej generacji konsol, jednak lepiej późno niż wcale. Sam na ten czas uległem skali wydarzenia jakim była premiera PS4. Przez co coraz bardziej planuję zamiast kupna samej konsoli poczekać na zestaw PlayStation 4 + PlayStation Vita, który zdecydowanie zadowoli mnie.

Velans Velans 12.11.2013, 22:03
Polski arcade w przestworzach.
379V

Polski arcade w przestworzach.

Gra Dogfight 1942 to prosty, przyjemny, nastawiony na arcade shooter w przestworzach. Wydawcą jest polski dystrybutor CI Games. W momencie którym się zaopatrzyłem w grę drogą cyfrową była edycja Bundle. Bundle oferuję oprócz dwóch standardowych kampanii, DLC z kolejnymi dwoma pakietami misji.

Velans Velans 03.11.2013, 00:46
Czy PlayStation Vita osiągnie sukces?
513V

Czy PlayStation Vita osiągnie sukces?

Chciałbym przelać w tym tekście to, co sądzę o konsoli Sony, PlayStation Vita. Na wstępie wspomnę, iż nie jestem posiadaczem owej konsoli, jednak dyskusje jakie prowadzone są na forach i również w komentarzach na stronach poświęconych konsolom, są strasznie ciekawe i przejść obok tego również nie wypada. Popełnie ten tekst głównie z moich doświadczeń wyniesionych z powyższych form komunikacji. Zacznę od przedstawienia samej konsoli. [...]

Oceń profil
+ 0 -
Velans
Ranking: 10076 Poziom: 18
PD: 1037
REPUTACJA: 0