Say you love Satan...

... bo grunt to dobra zabawa
Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 29.10.2010, 10:50
Zombiaki wiecznie żywe
475V

Zombiaki wiecznie żywe

Z filmów do gier, z gier do komiksów, z komiksów do filmów - zombiaki już dawno opanowały media wszelakie. Po grach, filmach i komiksach podbijają kolejną, ulubioną rozrywkę tłumów - seriale. Po Dead Set pora na Walking Dead.

Z filmów do gier, z gier do komiksów, z komiksów do filmów - zombiaki już dawno opanowały media wszelakie. Po grach, filmach i komiksach podbijają kolejną, ulubioną rozrywkę tłumów - seriale. Po Dead Set pora na Walking Dead.xxxxx

 

O ile pierwszy ze wspomnianych seriali TV był angielską produkcją o mało znanych nazwiskach, tak za drugim - który startuje w USA w najbliższe Halloween - stoją już niezłe persony. Producentem jest Frank Darabont, reżyser m.in. "Shawshank Redemption" i "Green Mile" oraz Gale Anne Hurd, stojąca za "Terminatorem" i "Aliens". Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to wystarczająca rekomendacja - jeśli dodać, że całość oparta jest na niezłym komiksie Roberta Kirkmana - szykuje się przednia uczta dla fanów żywych truposzy.

 

Bohaterem opowieści jest policjant Rick Grimes - po nieudanej akcji policyjnej budzi się po długiej śpiączce w szpitalu, odkrywając, że świat jaki znał przestał istnieć. Jego celem jest odnalezienie zaginionej rodziny - a przy okazji ratowanie ocalałych rozbitków odnajdowanych po drodze. Zobaczcie poniżej trailer zapowiadający nowy serial telewizji AMC - i posłuchajcie tej genialnie dobranej muzy... Gore, flaki, dzieci-zombie, czołgi na ulicach, pełzające kadłubki - jest konkretnie.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Mimo wszystko wolicie komiksy? W ramach kampanii promocyjnej nowego serialu AMC TV zadbała również o to...

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Zobaczcie wspomnianą wyżej parę producentów oraz "szkołę zombiaków" - bo nawet granie trupa jest niezłą sztuką...

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Znacie jakieś podobne, warte polecenia produkcje?

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ +12 -
Grzegorz Drabik
Ranking: 3170 Poziom: 27
PD: 3248
REPUTACJA: 576