Blog użytkownika Moniek

MonieK_PL

Moniek Moniek 04.03.2014, 16:34
Przesyt growo-sprzętowy
567V

Przesyt growo-sprzętowy

Czasami bywa tak, że jedząc za często ulubioną zupę, po pewnym czasie mamy jej po prostu dość. Nie możemy na nią patrzeć i już jej nawet nie jemy. A przecież była naszą ulubioną... Podobnie może być i w świecie graczy.

Nigdy nie myślałem, że będę akurat tego miał dość. Życie sprawiło tak, że mając pracę i dość dużo wolnej gotówki (z racji braku większej ilości rachunków i tak dalej do opłaty), w 4 miesiące nabyłem masę sprzętu i gier. Playstation Vita, Playstation 4 i kino domowe dołączyły do towarzystwa Playstation 3. Do tego PS Move, PSCamera i 6 gier pudełkowych.
Dodać można do tego gry z Playstation Plus i mamy OGROMNY PRZESYT. Przesyciłem się tym wszystkim, po prostu mi tego za dużo. Sprzętu nie mam ochoty włączyć, gier nie chcę dokończyć. Przejadła mi się moja ulubiona zupa.

Z jednej strony jakaś część mnie pragnie kupować następne tytuły, powiększać swoją małą kolekcję. Druga część krzyczy DOŚĆ, JUŻ MI STARCZY!

Taka wewnętrzna walka między moimi JA...

 

//Btw.
Chciałem dodać notkę, ale co się okazało? Że miała za mało znaków. MINIMALNA ILOŚĆ ZNAKÓW DO 1000.
Mój wpis natomiast miał 974. I co w takiej sytuacji zrobić? Z jednej strony to dobrze, bo to zmusza do napisania czegoś więcej. Z drugiej strony czasami nie ma już więcej do powiedzenia...

 

Tagi: gry konsole PlayStation przesyt sprzęt

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ -1 -
Moniek
Ranking: 8281 Poziom: 20
PD: 1393
REPUTACJA: 5