Harem Majka

czyli o tym jak uwodzić kobiety będąc hardkorowym graczem

Majk Majk 01.09.2010, 19:28
It has began!
491V

It has began!

Co prawda żaden ze mnie Shang Tsung i turnieju Mortal Kombat z pewnością też inaugurować tu nie będę, ale tym jakże wdzięcznym sloganem chciałbym tutaj wszystkich powitać w moich skromnych progach. Długo zastanawiałem się nad tym, o czym będę tutaj prawić i po przejrzeniu blogów pozostałych zgredów stwierdziłem, że warto byłoby zapełnić lukę w temacie kobiet, lasek, lolitek, szprych, żylet, ciz, towarów etc. W jakim sensie?

Co prawda żaden ze mnie Shang Tsung i turnieju Mortal Kombat z pewnością też inaugurować tu nie będę, ale tym jakże wdzięcznym sloganem chciałbym tutaj wszystkich powitać w moich skromnych progach. Długo zastanawiałem się nad tym, o czym będę tutaj prawić i po przejrzeniu blogów pozostałych zgredów stwierdziłem, że warto byłoby zapełnić lukę w temacie kobiet, lasek, lolitek, szprych, żylet, ciz, towarów etc. W jakim sensie?

xxxxx

Dla niektórych może wydawać się błahostką znalezienie sobie drugiej połówki, ale dla większości nałogowych graczy z pewnością jest to nie mały problem. Składa się na to wiele czynników, które niejako wynikają ze specyfiki naszego hobby. Na sam początek poruszmy wątek wyglądu. Ponoć pierwsze wrażenie trwa od 4 do 6 sekund, a pierwsze 3 minuty decydują o ew. dalszej znajomości. To oczywiście czysta teoria, ale w praktyce warto jest zadbać aby w tym czasie wywrzeć na kimś odpowiednie wrażenie. Niestety, stereotypowy "gracz nałogowy" to osoba niedbająca zbytnio o swój wizerunek, z reguły chodząca w tych samych ubraniach, stroniąca od perspirantów i perfumów, tudzień cierpiąca na nadwagę...

 

O ile zmiana "imidżu" opiera się głównie na kwestii finansowej i guście, tak otyłość jest już dużo twardszym orzechem do zgryzienia. Nałogowy gracz zbyt wiele godzin bowiem spędza w domu siedząc, operując głównie rękami i wchłaniając pożywienie (lub wysokoprocentowe trunki). Taki tryb życia ma wpływ rozwój tzw. "oponki", która z pewnością nie jest atutem podczas pierwszego wrażenia. Oczywiście pozbyć się mięśnia piwnego można na wiele sposobów: można chodzić na siłownię, jeździć na rowerze, pływać w basenie itd. Problem w tym, że takie czynności niezbyt uśmiechają się rozochoconemu "graczowi", który raczej nie zwykł wychodzić zbyt często poza swój dom, a tym bardziej przemęczać się fizycznie i jeszcze za to płacić. Jak się jednak okazuje są metody prostsze, które nie dość że można wykonywać w domu to na dodatek nic nie kosztują i co więcej pozwalają w niedługim czasie osiągnąć niezwykle miarodajne efekty.

 

Jednym z takich patentów jest popularna A6W, czyli Aerobiczna "Szóstka" Weidera. Trening trwa 6 tygodni i niestety z czasem staje się bardzo monotonny ale efekty są naprawdę zaskakujące. Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha. Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni. "Szóstka", jak sama nazwa wskazuje składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie. Najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 2-3 sek. Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez żadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń

 

Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu.
 

Gwarancją sukcesu, czyli otrzymanie po sześciu tygodniach wymaganego efektu jest dokładne wykonywanie wszystkich ćwiczeń i bezwzględne ćwiczenie każdego dnia od chwili rozpoczęcia programu. Każdy dzień ma swoją wartość dla motorycznego pobudzenia mięśni brzucha. Należy pamiętać aby ewentualna przerwa nie była dłuższa niż jednodniowa, gdyż w innym przypadku przerwane zostanie obciążenie mięśni, co nie rokuje uzyskania oczekiwanego wyniku końcowego.

 
Poniżej możecie zapoznać się z graficznym schematem A6W (najlepiej jest sobie go wydrukować). Możecie mi wierzyć on naprawdę działa! W bardzo krótkim czasie uda Wam się zmienić rozmiar spodni nawet od 2 numery.
 
 

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ 0 -
Majk
Ranking: 6406 Poziom: 23
PD: 2124
REPUTACJA: 47