Blog użytkownika seb_mcduck

seb_mcduck seb_mcduck 27.01.2019, 14:14
Poradnik – Jak grać w Kingdom Hearts?
935V

Poradnik – Jak grać w Kingdom Hearts?

Pamiętacie, że właśnie wychodzi Kingdom Hearts III? To świetna okazja aby spróbować przypomnieć sobie / zapoznać się z serią od samego początku. Ciekawie jest patrzeć na odkrywanie zupełnie niezbadanych lądów przez dotychczasowe szczury lądowe. Ale trzeba też uważać, bo w większość gier z serii dzisiaj właśnie jest taka. A sztandarowym przykładem tego może być "jedynka", o której wspominałem jakiś czas temu tutaj.

seb_mcduck seb_mcduck 27.06.2018, 00:21
Nowa gra o Smoczych Kulach? Tak jakby...
249V

Nowa gra o Smoczych Kulach? Tak jakby...

Ten moment, gdy nawet Bandai i Funimation ma dość wałkowania tego samego tematu rok za rokiem, starają się wymyślać jakieś nowe, zupełnie niestworzone historie. Przykładem czegoś takiego może być ostatni Dragon Ball Legends, Raging Blast z 2009 roku, dodając Broliemu SSJ3 a nawet DB Heroes będący największym zbiorem fanservice'u ever. Trudno jednak powiedzieć, żeby to było to, czego oczekiwali fani...

seb_mcduck seb_mcduck 18.06.2018, 22:10
Droga do potrójnego "E"
230V

Droga do potrójnego "E"

Tak się niby mówi o tym, że E3 jest najważniejszym świętem graczy. Nie macie jednak wrażenia, że ranga tego wydarzenia co roku jest coraz mniejsza? Czy co roku jednak czekacie tak samo z wypiekami na twarzy zajarani imprezą?

seb_mcduck seb_mcduck 01.06.2018, 20:22
Wstęp do Dragon Ball Legends [iOS/Android]
1255V

Wstęp do Dragon Ball Legends [iOS/Android]

Jaki macie stosunek do gier mobilnych? Mi nigdy one nie kojarzyły się z pełnoprawnym graniem, jakiego mógłbym doświadczyć siadając do peceta lub konsoli. Teraz mam trochę zagwozdkę, ponieważ na telefonach pojawiła się nowa gra z uniwersum Smoczych Kul, którą mógłbym nazwać... na cóż, pełnoprawną.

seb_mcduck seb_mcduck 20.05.2018, 13:46
Seria nieporozumień w Gravity Rush [PS Vita]
633V

Seria nieporozumień w Gravity Rush [PS Vita]

Podczas gdy jakiś czas temu zastanawiałem się nad sensem kupna Vity... i nie znalazłem go, dla mojej sytuacji życiowej. Vita nie przekonywała mnie niczym, w co nie mógłbym zagrać na innych konsolach. Wsteczna kompatybilność? No to wolę PSP, na którym faktycznie zagram we wszystko, bo jednak nie każda gra wyszła w dystrybucji cyfrowej. Swego czasu udało mi się nawet nakręcić film o tym dlaczego preferuję PSP.

Oceń profil
+ +6 -
seb_mcduck
Ranking: 25494 Poziom: 16
PD: 810
REPUTACJA: 229