Blog użytkownika Dominik Hyży

Dominik Hyży Dominik Hyży 01.09.2018, 21:16
PlayStation World #1
333V

PlayStation World #1

Witam w nieregularnym kąciku związanym z marką Playstation.  Newsy i ciekawostki, które nie trafiły na główną stronę PPE. Tak, to nawiązanie do "Nintendo News"  Vladpaskovich'a, który robi świetną robotę, ale ja nie będę tak płodny i regularny. To bardziej jako ciekawostka, która równie dobrze może nie wrócić.

Niekoniecznie rzeczy nowe, bo to nie ma być konkurencja czy przedłużenie newsów. Zachęcam także "zieloną stronę mocy" do podobnej inicjatywy, zamiast wykłócać się w komentarzach o to, jakie newsy powinny się pojawić, a nie pojawiły się. No to jedziemy z koksem (zbieżność nazwisk przypadkowa).

1. Przy Ghost of Tsushima pracują najlepsi z najlepszych. Sucker Punch pobrali lekcje w prestiżowej, tokijskiej szkole z tradycjami - Tenshinryu Hyohou, która uczy tradycyjnej walki mieczem, ale nie tylko. Mistrz Masakumo Kuwami wraz z asystentem Ryusetsu Ide udzielili twórcom niezbędnych porad i wskazówek.

Na filmie próbka umiejętności Mistrza. Wygląda znajomo?

https://thumb(...)cted.gif

Jakby tego było mało, to twórcy wrzucili do sieci bardzo wymowne zdjęcie. Press X to play? Może gra jest bliżej wydania niż myślimy.

2. Sony za nic ma krytykę odnośnie blokowania cross-play między PS4, a innymi konsolami. Nowy prezes Sony - Kenichiro Yoshida, w wywiadzie dla The Independent, powiedział wprost, że PS4 jest najlepszym miejscem do grania, a konkurencja z Microsoftem i Nintendo jest zawsze zdrowa, uczciwa i rozwojowa dla branży (w domyśle, wspólne granie miałoby konkurencję zaburzyć). Ciekawa interpretacja. Zgadzacie się z nią?

3. Ten sam prezes, na konferencji IFA 2018, poinformował, że baza aktywnych użytkowników Playstation Network, przekroczyła 80 mln. Dużo to czy mało?

4. Jak wyglądała sprzedaż gier, w ubiegłym tygodniu, w UK? Po miesiącach ogórkowych i dominacji Crasha, trochę się ruszyło. Następne tygodnie będą bardzo interesujące.

1. F1 2018                 PS4

2. F1 2018                 XO

3. Shenmue 1&2       PS4

4. Mario Kart 8          NS

5. God of War           PS4

6. GTA V                   PS4

7. PA BG                   XOX

8. Crash B.                XOX

9. Shenmue 1&2       XOX

10. Super Mario O.    NS

 

5. Polyphony Digital kontynuuje swoją serię Professional: GT Sport, o drodze od gry do prawdziwego ścigania się. W odcinku drugim kierowcy rywalizują na torze Silverstone. I Ty możesz zostać bohaterem swojego domu...czy jakoś tak to było.

6. W Spidermana grają w wielu miejscach na świecie, niestety jeszcze nie z domach.

Twórcy chwalili się niedawno, że wielu graczy wierzy w ten tytuł i składają ogromną ilość pre-orderów, nie czekając na recenzje. Dane z niektórych sklepów, wydają się to potwierdzać. Np na Amazon UK, gra już teraz jest jedną z najlepiej sprzedających się gier tego roku. Hype jest ogromny i w interesie twórców jest żeby nie zawieść.

https://www.amazo(...)b_t_bsar

7. Nadal zainteresowani Battlefield V? Może otwarta beta rozwieje Wasze wątpliwości, lub je umocni. 06.09, wtedy zmagania wystartują dla wszystkich. Nie trzeba mieć opłaconego PS Plus. Niestety ok połowa naszych kolegów z Xboxa One, musi obejść się smakiem, bo na tej konsoli subskrypcja będzie wymagana. 4ThePlayers

8. 22 sierpnia minął rok od wydania Uncharted: The Lost Legacy. Niestety nie pochwalono się sprzedażą, ale w związku z rocznicą, twórcy przygotowali moc atrakcji dla kreatywnych graczy. Do wygrania ten oto piękny plakat z podpisami autorów. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

Śpieszcie się, bo termin upływa piątego września. Szczegóły w linku.

https://www.naugh(...)iversary

 

To byłoby na tyle. Nienawistna Ósemka dobiegła końca. Coś szczególnie Was zainteresowało? Jeżeli nic to trudno, muszę z tym żyć.

Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +31 -

Oceń profil
+ +71 -
Dominik Hyży
Ranking: 250 Poziom: 60
PD: 28170
REPUTACJA: 39958