Blog użytkownika kororowymajk

kororowymajk kororowymajk 27.02.2018, 13:55
FOTOblog #1 - Horizon Zero Dawn
1148V

FOTOblog #1 - Horizon Zero Dawn

Najpiękniejsza gra w jaką grałem. Gra, która spowodowała, że jadąc rano do roboty marzyłem o jednym. Marzyłem, by już był wieczór. By dziecko i żona poszli już spać.

To pierwszy wpis, więc czuję się w obowiązku napisać sześćdziesiąt słów wstępu (liczyłem). Mam taką myśl, by dzielić się tu z Wami moją miłością. I nie. Nie będzie to moja żona. Nie, nie. Podzielę się moją miłością do kadrów. Miłością do fotek. Kocham to. Tak samo jak kocham zarywać noce przy konsoli. I mógłbym tak lać tutaj wodę godzinami, ale nie to jest moim celem. Do dzieła więc. Na pierwszy rzut rzucam screeny z Horizon Zero Dawn. To najpiękniejsza gra w jaką grałem. A grałem swego czasu w Contrę, więc o pięknych grach co nieco wiem ;) HZD spowodowało (spowodowała?), że jadąc rano do roboty marzyłem o jednym. Marzyłem, by już był wieczór. By dziecko poszło spać. By żona odpaliła już "Na dobre i na złe" w drugim pokoju. Gra, w której miałem dylemat, czy brnąć dalej przez wątek główny, czy może jednak spacerować spokojnie po okolicy robiąc kolejne fotki. Wątek główny wyrwał z butów. Krajobrazy powodowały nawrót astmy. Co za gra... Grę przeszedłem w kilka nocy. Nawaliłem przy okazji fotek jak głupi. Część z nich chcę Wam pokazać.

Dajcie znać, czy będziecie mieli ochotę na kolejne foto wpisy. Jeśli nie będziecie mieli takiej ochoty, też dajcie znać ;) Nie obrażę się jeśli zrobicie pod wpisem gównoburze o to, że na XOX wyglądałoby to lepiej. A nie. Wróć....  ;)

 

Tagi: fotografia horizon zero dawn screeny

Oceń notkę
+ +20 -

Oceń profil
+ +4 -
kororowymajk
Ranking: 13089 Poziom: 16
PD: 820
REPUTACJA: 280