Blog użytkownika Duckingman

Duckingman Duckingman 05.07.2019, 12:45
Kolekcjonerem chciałbym być - Czerwiec 2019
1456V

Kolekcjonerem chciałbym być - Czerwiec 2019

Cały czerwiec nie miałem kompletnie czasu grać w cokolwiek i nawet Vitę odpalałem bardzo rzadko. Z tego powodu udało mi się sprawdzić tylko jedną grę.

Tegorocznego czerwca na pewno nie będę w przyszłości wspominał miło. Istny rollercoaster w pracy zawodowej który jeszcze trochę potrwa choć mam nadzieje, że nie nazbyt długo. Wracając do meritum czyli kolekcjonowania pudełkowych wydań na konsolę PS Vita to w tym miesiącu dochodzą tylko dwie pozycje.

 

38. Super Monkey Ball: Banana Splitz

Gra używana kupiona na Allegro za 55 zł. Byłem bardzo ciekawy tej pozycji bo w końcu to kolejny tytuł na wyłączność dla Vity (choć inne odsłony z tej serii pojawiły się na innych platformach). Nie liczyłem na wiele bo wiedziałem czego się spodziewać, a co za tym idzie, byłem pewny, że nie jestem dla tej gry targetem. Gry w których główne skrzypce gra żyroskop nigdy mnie nie bawiły, ani na telefonach, ani na konsolach. Tutaj też nic w tej kwestii się nie zmieniło. Grę odpaliłem. Chwilę pograłem i zrozumiałem, że w tej kwestii ta gra nic nie zmieni. Plusem dla tej pozycji jest dorzucenie kilku minigierek przy których spędziłem więcej czasu niż przy głównej zabawie. Niestety dość głupawa AI i niewielki poziom trudności sprawia, że do żadnej z minigierek po 1-2 razach nie chce się wracać. Oceny grze nie wystawię. Tak jak pisałem nigdy nie byłem targetem dla tego typu produkcji. Kupiłem ją wyłącznie do kolekcji i gdyby była w folii nawet bym jej nie planował otwierać. Zdecydowanie nie jest to exclusive dla którego namawiałbym kogokolwiek do zakupu Vity.

 

39. Michael Jackson: The Experience HD

Nówka w folii kupiona za 10 zł w jednym ze sklepów internetowych. Chyba nastał czas na pozbywanie się wszystkiego co związane z Vitą i zalega jeszcze na półkach. Podejrzewam też, że dodatkowym bodźcem dla tak dużej przeceny były kontrowersje związane z Jacksonem i jego upodobaniom niekoniecznie muzycznym. Kiedyś jak będę znów miał więcej czasu na granie z pewnością rozpakuję i sprawdzę bo jeśli jest to gra choć trochę podobna do tanecznych Person będę z niej zadowolony.

 

 

I to tyle w czerwcu. Lipiec nie zapowiada się bym miał więcej czasu niestety, ale liczę, że w końcu to się zmieni :)

Tagi: PlayStation ps vita

Oceń notkę
+ +25 -

Oceń profil
+ +35 -
Duckingman
Ranking: 1513 Poziom: 37
PD: 7126
REPUTACJA: 2759