Blog użytkownika Hadxmen

Hadxmen Hadxmen 28.04.2021, 19:45
Jeśli Midway Games wydawałoby dalej takie gry, to studio dziś byłoby hitem i nie wylądowałoby na cmentarzu
186V

Jeśli Midway Games wydawałoby dalej takie gry, to studio dziś byłoby hitem i nie wylądowałoby na cmentarzu

Po subiektywnej liście marek, o których powinien sobie przypomnieć Xbox i Sony przyszła pora na zapomniane tytuły tworzone przez wybitną firmę Midway Games.

Miejsce 3: Wheelman (64% na Metacritic)

Bardzo przeciętny mix Drivera z GTA. Absurdalna fabuła połączona z mierną już dniu premiery oprawą audiowizualną i kiepskim sterowaniem przedstawiają tytuł, który był jednym z ostatnich kroków ku bankructwu firmy. Niestety to nie Riddick i Vin Disel nie wyczarował dobrej gry. Kto wie czy przy dzisiejszej technologii ta produkcja nie okazałaby się jeszcze większym rozczarowaniem?

Miejsce 2: BlackSite: Area 51 (62% na Metacritic)

Kolejny raczej mierny tytuł w zestawieniu z wyraźnie zawyżoną średnią ocen. Drewniane sterowanie, brzydka oprawa wizualna (Midway był mistrzem w partaczeniu Unreal Engine 3) i katastrofalna sztuczna inteligencja. Pozornie interesujący temat związany z mityczną Areną 51 nie znalazł ciekawego rozwinięcia w tej produkcji. 

Miejsce 1: Hour of Victory (37% na Metacritic)

Mój ulubiony tytuł z tej listy, bo kto potrafiłby odmówić sobie soczystego FPSa w tematyce II Wojny Światowej? To fantastyczny tytuł, który już w dniu premiery spokojnie mógłby się znaleźć w kiosku na wystawie obok takich produkcji jak Wilczy Szaniec czy Mortyr. W przeciwieństwie do ówczesnego City Interactive Midway miał jaja, by sprzedawać to w cenie pełnego produktu AAA, a nie za 19,99 zł.

 

 

Tagi: Kajetan Microsoft playstation 5 sony

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ 0 -
Hadxmen
Ranking: 2590 Poziom: 35
PD: 6139
REPUTACJA: 688