Blog użytkownika Matador

Matador Matador 10.11.2019, 21:07
Tajemnice redakcji PPE !
178V

Tajemnice redakcji PPE !

handel prochami (wiórami), zaginiona kula, redaktor kot i inne tajemnicze sprawy - to tylko początek wielkiej afery...

Uwaga - wiemy ze podane niżej sekrety redakcji, mogą budzić strach i przerażenie czytelnika, dlatego traktujcie je bardzo poważnie :) . Za to Wy droga redakcjo - traktujcie je z przymrużeniem oka :D

tylko dla dorosłych...chyba :) 

                                                                     

Hej, cześć i czołem, no chyba ze ktoś woli "ręką".

Oto przegląd ostatnich wydarzeń i newsów z ostatnich miesięcy - czyli cała prawda jak się pracuje w redakcji PPE.

Otóż doszło do poważnego uchybienia i straty, ulubione narzędzie dziennikarskie sztabu PPE, czyli szklana kula, zaginęła. Świat wstrzymał oddech, kula ziemska zwolniła, a każdy na świecie poczuł ból w krzyżu.

Początkowo o dywersje posądzano tych co odeszli kiedyś z redakcji, ale po złapaniu kota Maziego ten wyznał, ze owszem bawił się nią, ale do domu nie zabrał. 
Poszukiwania trwały, wojsko, policja oraz wolontariusze z forum PPE (sztuk jedna) razem i oddzielnie, przeczesywali Polskę i okolice

(tutaj przerwa reklamowa, bo PPE musi zarabiać! - szukasz dobrej fasolki?)

koniec reklamy !

Niestety szklana kula dalej nie znaleziona, niejasne plotki, mówią coś o wyjeździe do Japonii i jakiś Smoczych kulach, ale cholera wie o co chodzi.

Z powodu paniki i obgryzionych palców, postanowiono  w redakcji użyć ostatniej deski ratunku - czyli koła ratunkowego w postaci redaktora W.

Dzięki czemu pozycja Pan W. w redakcji wzrosła, bo wiadomo ze mistrz lania wody, wszelkich przecieków, wycieków, wodolejstwa i lania na wszystko, może być tylko jeden. To człowiek który robi to doskonale i profesjonalnie - podejrzewa się że redakcyjna szklana kula nie znikła przypadkiem. (uwaga - wszelkie skojarzenia  W=Wojtek, są nieprawdziwe)

Chydraulomen - jak kazał się redaktor W. nazywać  (bo Aquamen był już zajęty), żwawo wziął się do pracy. Na szczęście woźny PPE oraz mały oddział straży pożarnej z pompą wody, dzielnie walczyli z zalewającą stronę PPE falą newsów.

Jeśli czujecie się podczas czytania newsów mało komfortowo i robi wam się mokro, lub pocicie się czytając newsa, wiedźcie ze to oznaka działalności Chydraulomena. A czytając newsy nie otwierajcie za bardzo ust, bo nie wiadomo co poleci, przygotujcie też pampersy ( uwaga - wydawca nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane działalnością Chydraulmena, wszelkie skargi i zażalenia prosimy kierować do stacji miejskiej wodociągów)

A teraz reszta ciekawostek, które tak brzmiały w oryginale, zanim zmodyfikował jej kot Maziego - jedyny normalny gość w redakcji...jedyny! 

Activision uznał, ze zwalniając 800 osób będzie wydawał mimo wszystko więcej gier.

To nie zdziwiło nikogo w redakcji, która im mniej ma ludzi, tym o dziwo więcej produkuje "newsów" i materiałów.

A w celach oszczędnościowych - idąc tropem Activision, redakcja pooowoli przymierza się do jednoosobowego składu, bo niby im mniej tym więcej. Stąd dyżury Hydraulmena 24/24 na dobę, zaś  w razie zastępstwa, za jedną szprotkę przychodzi kot Maziego

przerwa reklamowa :

koniec reklamy

"Call of Duty 2019 posiadło kampanię i ogromny multiplayer" - zachowano oryginalną pisownie :D 

Stało się! niecne CoD2019 znienacka i bezwstydnie rzuciło się na kampanie i ją wykorzystało, ale tej niegodziwej zagrywce nie oparła się tylko kampania, ale i jej brat: "ogromny multiplayer". Jesteśmy zszokowani tym zachowaniem i ogłaszamy obstrukcje tej niedojrzałej gry, która nie szanuje żadnej niewinności i żadnej orientacji.

"Szef SIE Worldwide Studios o problemach z ps3: "PS3 było naszym momentem Ikara"

Porównanie do Ikara , jest jak najbardziej na miejscu - teraz już wiadomo skąd ta "płaskość" na twarzach Japończyków. 

Ps3 wzniosła się bardzo wysoko - cena, trudność w programowaniu itp. A wiadomo ze im wyżej się wzlatuje tym mocniej upada. Co prawda udziałowcy Sony, przewidzieli taki ruch i wylądowali na własnych skrzydełkach, ale Ci podpięci do ps3 nie mieli takiej szansy, a ponieważ każdy bronił własnego tyłka, postanowiono hamować twarzami, co z tego było i jak wygląda - każdy wie :)

a oto kolejny ciekawy tytuł newsa - "Metro w pigułce"

Skoro mowa o pigułkach to do prochów już niedaleko. Nieznane są powiązania redakcji PPE z mafią stolarską. Stąd zaniepokojenie tajnych służb i nerwowe zachowanie kota Maziego, który obawia się o utratę swojego stanowiska w redakcji.

(pytanie do kota Maziego w czasie seansu spirytystycznego...czyli jak obalał pół litra) 

- kocie, widziałeś i wiesz?

- wiemmm, ale nie powiem...

- hmmmm... patrz! przypadkiem przyniosłem szprotki !

- ...niech Cie szlag, świnia jesteś! to cios poniżej pasa, doobra dawaj!

- zajebioza szproty, mniam mniam - oblizał się kot Maziego... 

- ...toooo dzieje się od dawna, cała redakcja  jest podejrzana o handel prochami z trocin stolarskich, ciągle kupują worki z Castoramy i coś do nich wsypują, choć słyszałem że ponoć sami też się nimi wypychają, a raz nawet widziałem jak jeden z redaktorów idąc zostawiał za sobą sypiące się trociny, skąd się sypały to nie mam pojęcia...

- ...więcej nic nie wiem! przysięgam!

-...zresztą...szprot już nie ma - uśmiechnął się z wyrachowaniem kot Maziego.

To wyznanie kota Maziego oraz doniesienia o kręceniu się redaktorów PPE w pobliżu stolarni, daje podstawy sadzić że w redakcji jeszcze wióry polecą.

Do sprawy niegodziwego zachowania redakcji jeszcze powrócimy.

Jakiś czas temu w redakcji pojawiły się nowe "twarze" w tym i kobiece. Dziwnym zbiegiem okoliczności w tym czasie zadzwonił do nas przerażony kot Maziego, który prosił o nie ujawnianie jego osoby w tym temacie - wiec nie ujawniamy!.

 

Opowiedział nam o dziwnym zjawisku, otóż w redakcji wszędzie zaczęły się walać książki, co już samo w sobie jest dziwne, ale dziwniejsze są raczej tytuły tych książek : "podwójna osobowość", "moje Ja w 5-ciu smakach" czy: "jak walczyć z rozdwojeniem jaźni". Samo w sobie to nic złego czytać takie książki, z drugiej strony co niektórzy łącza je z jednoczesnym pojawieniem się wspomnianych wcześniej "nowych twarzy" w redakcji - wnioski wyciągnijcie sami...

 

Teraz kończymy tą małą relacje, ale nie martwcie się, nowe wiadomości nadejdą - nasi szpiedzy pracują dla Was dzień i noc, nasze drony bacznie krążą nad redakcją, a przyczajony smok i ukryty kot Maziego inwigilują od środka redakcje. Stay tuned...

bonus - ponoć w redakcji niedługo pojawi się nowy redaktor/ka/yyyyy...

 
 

Tagi:

Oceń notkę
+ +17 -

Oceń profil
+ +69 -
Matador
Ranking: 231 Poziom: 57
PD: 23888
REPUTACJA: 17918