Blog użytkownika Matador

Matador Matador 06.11.2019, 00:03
O graczach i PPE -  traktat prawie filozoficzny :) 
211V

O graczach i PPE -  traktat prawie filozoficzny :) 

Gracz, gracz nigdy się nie zmieni...

 

Uwaga! - tylko dla dorosłych  :) 

Na końcu wpisu znajduje się sonda na temat PPE - głosujcie! :D

   

Edit - tekst został edytowany o dodatkowy wpis :)                                                                                         

                                                                                         

                                                                                           Start

 

Jestem już jakiś czas na tym jakże wspaniałym portalu, gdzie możemy przeczytać tyle świetnych newsów o innych graczach, grach, namiastkach gier i nowych nadchodzących technologiach, bez których nowoczesny gracz się przecież nie obejdzie.

 

 

To niesamowite miejsce, gdzie gracze w uniesieniu wymieniają się swoją cenną wiedzą i spostrzeżeniami,  gdzie czasem ktoś poszczuje Cię psami, wyleje wiadro zimnej wody (żeby tylko) ale i poklepie po plecach, czasem czule szeptając: stary wiem co czujesz - tez mi się  konsola popsuła albo - choć gnoja minusujemy...

 

 

 

To również miejsce gdzie dowiesz się o sobie rzeczy, których dotychczas o sobie nie wiedziałeś, gdzie wytłumaczą Ci nie tylko dlaczego źle myślisz, ale jak masz myśleć żeby było dobrze, a ogień i widły oraz dziwne białe kaptury czy znaki kojarzące się z 1939 rokiem, wcale nie są po to żeby Ci to ułatwić. 

 

 

Nie! to wszystko po to, abyś poczuł że ktoś zwrócił na Ciebie uwagę i abyś obojętnie nie zniknął nie zauważony w tym potoku wypowiedzi i odpowiednio połączył się z nurtem.

 

 

Ten swoisty Humanizm, tworzy jakże cudowną atmosferę braterstwa i jedności wielkiej społeczności graczy - a każdy kto powie ze są jakieś wojny pomiędzy konsolami czy PC-tami - to kłamca i dywersant.

 

 

Dlatego każdy prawdziwy gracz który czuje się samotnie, powinien niezwłocznie zacząć się udzielać w komentarzach, a z całą pewnością, gracze którzy czuwają nad odpowiednim stanem komentarzy, szybko pomogą takiemu graczowi się oswoić z nową sytuacją i znajdą wspólny język - w końcu jest tyle możliwości.

 

 

I to nie prawda, że są tu gracze którzy minusują jak leci, lub ze im to sprawia przyjemność, albo tacy którzy się nienawidzą, nie! to po prostu możliwość wyrażania własnej ekspresji, samego siebie - oczywiscie dla dobra drugiego gracza!.

 

 

 

Jakże wspaniałe jest to oddziaływanie na innych np. kiedy zdaje Ci się że używasz niewinnego słowa, a okazuje się że uraziłeś tyle osób i ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę ze swojego błędu i postanawiasz sam sobie wymierzyć karę, bo jak mogłeś być tak nieczuły na kogoś orientację - lub o zgrozo, zupełnie się na niej/nich/tych/tamtych nie znać. To także dowód na to jak społeczność PPE jest bardzo wyedukowana, dzięki temu zawsze po wizycie w komentarzach, uczysz się nowych rzeczy i jesteś po prostu mądrzejszy.

 

 

 

Na pewno pamiętacie film "Forrest Gump" i to jak główny bohater mimo swojej pewnej "ułomności", zdobywał fanów i naśladowców.  PPE stanęło na wysokości zadania i też ma swojego Forresta Gumpa o dumnie brzmiącym nicku: Euzebiusz.

To swoisty przypadek i ewenement portalu, który potrafi niczym Forest Gump znaleźć się w nieodpowiednim miejscu i porze, ale mimo to wyjść cało z opresji. Wyrażając swoje uwagi, potrafił wznieść się na wyżyny filozofii i zrozumienia z innymi użytkownikami, co prawda "ulubione" przez wszystkich minusy trochę temu przeczą, ale to mało ważne, biorąc pod uwagę rosnącą ilość fanów tudzież naśladowców ze stanem ujemnym reputacji - wszelkie dywagacje na temat redakcyjnego pochodzenia Euzebiusza są oczywiscie bezzasadne :D 

                                                                                      The End

A samo PPE? -  każdy wie, ze to jedyne i najporządniejsze miejsce dla gracza, tylko tutaj dowie się o grających lodówkach, sikaniu w grach i płaczących youtuberach. Tylko tutaj redaktorzy PPE będą się tak poświęcać dla nas graczy, że mimo małych wpływów finansowych, potrafią w poświeceniu pisać za dwóch...

 

 

Ten jedyny w swoim rodzaju miszmasz poświecenia redaktorów oraz niesamowitej społeczności graczy, tworzy to wyjątkowe miejsce, to tutaj po dniu pracy, relaksuje się czytając powstałe w trudzie newsy i pełne pasji komentarze, czy mógłbym to zamienić na coś innego?... nigdy w życiu :D

 

 

Acha! ten wpis powstał w celach...eeee...sam nie wiem...ale nie miał nikogo obrazić, zresztą kto mógłby się o taki wpis obrazić? - skoro użytkownicy tutaj to ostoje spokoju i mądrości :D 

bonus wink 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +34 -

Oceń profil
+ +68 -
Matador
Ranking: 232 Poziom: 57
PD: 23778
REPUTACJA: 17553