Blog użytkownika Matador

Matador Matador 20.12.2018, 13:32
"John Wick 3: Parabellum"  - pierwsze zdjęcia (ankieta)
355V

"John Wick 3: Parabellum" - pierwsze zdjęcia (ankieta)

Mało kto nie zna nowego bohatera kina akcji, w którego wcielił się Keanu Reeves - słynnego już : Johna Wicka.


Hollywood dojrzało sukces poszło za ciosem i po świetnej i zaskakującej 1-szej części, otrzymaliśmy kontynuacje, która podobnie jak cześć pierwsza, zostało gorąco przyjęta przez fanów kina akcji.

 

A ponieważ wszystko poszło tak dobrze, to nie mogło zabraknąć części 3-ciej, która mam nadzieje nie będzie jeszcze zwieńczeniem serii. Bo filmowa "Baba Jaga" jak Johna Wicka nazywali Rosjanie, to fajna postać, podobnie jak uniwersum w którym funkcjonuje i dobrze byłoby gdybyśmy mogli jeszcze więcej obejrzeć zabójczego Wicka, pod warunkiem, gdy nie ucierpi na tym jakość filmu.

Akcja 3-ciej części to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej odsłony Johna Wicka 2, w której Wick łamie główną zasadę płatnych zabójców, zakazującą zabijania na terenie Hotelu Continental, swoistego azylu dla każdego kto chciałby poczuć się bezpiecznie i skorzystać ze specjalnych usług jakie Continental oferuje.

John Wick zostaje ekskomunikowany, za jego głowę zostaje wyznaczona cena 14 milionów dolarów, a sam Wick dzięki hojności managera Hotelu, dostaje godzinę na ucieczkę, zanim polowanie na "Babe Jagę" się rozpocznie.

Obsada nowej części, zapowiada nie tylko kolejne niesamowite sceny akcji, ale i aktorstwo na wysokim poziomie.

Halle Berry, Angelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Tiger Hu Chen, Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ruby Rose, Hiroyuki Sanada.

Czekam z niecierpliwością :)

foto "John Wick Parabellum"


Tagi: John Wick Parrabelum

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ +61 -
Matador
Ranking: 246 Poziom: 56
PD: 22846
REPUTACJA: 16640