Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 01.04.2018, 21:07
Działo się... #11
225V

Działo się... #11

Wiadomości czas zacząć! W tym tygodniu pożegnaliśmy marzec, a dzisiaj przywitaliśmy kwiecień, który za niecałe trzy tygodnie przyniesie ze sobą jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku - God of War. Dzisiaj natomiast między innymi sprawdzimy grzechy i dobre uczynki nowego Far Cry'a. Co działo się od 26 marca do 1 kwietnia? Zapraszam!

Premiera Far Cry 5

Bramy Edenu otworzyły się na graczy 27 marca, ale dzień wcześniej recenzenci ogłosili, z których elementów gry Ubisoft musi się wyspowiadać, a za które spotka go nagroda. Wychodzi na to, że nowy Far Cry jest bardzo dobrą produkcją, której głównymi wadami są powtórka z poprzednich części (z czym nie do końca się zgadzam), rozczłonkowana fabuła, kiepskie SI i przeciwnicy, którzy nie dają spokoju oraz dziwny system latania. Do zalet zalicza się piękną Montanę, świetny system strzelania, ciekawe nowości w postaci pomocników i talentów zamiast punktów zdolności, interesujące zadania poboczne, ścieżkę dźwiękową, tryb Arcade oraz absolutną frajdę z rozgrywki. Jak widać plusów jest nieco więcej, a ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że świetnie gra mi się w tego Far Cry'a i obok trójki będzie to chyba moja ulubiona część serii. Aktualna średnia na Metacritic wersji na PS4 wynosi 81% na podstawie 67 recenzji.

Zapowiedź LEGO Iniemamocni

Tegoroczną produkcją LEGO od Traveller's Tales będzie gra opowiadająca o rodzinie Iniemamocnych - animowanych superbohaterów wprost ze stajni Pixara. Tytuł zadebiutuje 15 czerwca wraz z premierą filmowego sequela na PC, PS4, Xbox One i Switchu. LEGO Iniemamocni ma być największą grą z tej klockowej serii, co może lekko zaskakiwać, biorąc pod uwagę, że tytuł będzie oparty tylko na dwóch filmach.

Plany Level-5

Całkiem niedawno na rynku zadebiutowało Ni no Kuni II, zbierając świetnie recenzje z całego świata. Jednak Level-5 nie spoczywa na laurach i ostatnio ogłosiło, że wszystkie ich przyszłe produkcje trafię również na Switcha. Co najważniejsze jeszcze w tym roku, na 20-lecie istnienia firmy, studio ogłosi kolejną, wielką produkcję.

Wczesne recenzje God of War

Macie już bilet do hype trainu? Jeśli nie, to wiedzcie, że God of War otrzyma recenzje już 12 kwietnia, na 8 dni przed oficjalną premierą! Sony i Santa Monica muszą być pewne jakości exclusive'a na PS4. Dowiedzieliśmy się również, że gra posiada podobieństwa do Bloodborne'a - mnóstwo różnych skrótów, zadania poboczne i duże lokacje startowe. Zostały tylko niecałe trzy tygodnie do premiery - możecie szykować pieniądze.

The Walking Dead: The Final Season na Pax East

Niektórzy zarzucają mi, że wszystkie newsy, o których mówię w tym cyklu, można znaleźć na PPE. Otóż jak widzicie nie do końca, bo nie wszystkie serwisy obeszła wiadomość o tym, że ostatni sezon The Walking Dead zostanie zaprezentowany już 6 kwietnia na trwającym od 5 do 8 kwietnia PAX East 2018! Ostatnia przygoda Clementine i małego A.J-a zadebiutuje jeszcze w tym roku (przynajmniej pierwszy epizod). Na dokładkę mamy pierwszą grafikę z tej przygodówki, na której widać starszego niż w A New Frontier chłopca i dojrzałą Clem, która z siekierą w ręku mocno przypomina siebie z Lee Everettem z pierwszego sezonu. Żywe Trupy już niedługo się przyczołgają.

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Warto również wspomnieć o opóźnieniu polskiego horroru Agony na niewiadomy termin, dwóch grach z PC i PS4, które już niedługo trafią również na Xbox One (No Man's Sky - przed końcem lata, Hellblade: Senua's Sacrifice - 11 kwietnia), ogłoszeniu o pracę w studiu EA Vancouver, które dotyczy nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen, dacie premiery Far Cry 3 Classic Edition (29 maja dla posiadaczy Przepustki Sezonowej Far Cry'a 5, a 26 czerwca dla całej reszty) i plotce o pojawieniu się trybu Battle Royale w Red Dead Redemption 2, Overwatch, Call of Duty: Black Ops 4, Anthem i Battlefield V. A co Was najbardziej zaciekawiło w tym tygodniu? Dla mnie była to premiera Far Cry'a 5 i wiadomość o bliskich recenzjach God of Wara. Głosujcie!

Tagi: far cry 3 classic edition far cry 5 god of war ps4 LEGO Iniemamocni Ni no Kuni II: Revenant Kingdom The Walking Dead: The Final Season

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ +49 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 309 Poziom: 54
PD: 21036
REPUTACJA: 13213