Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 11.02.2018, 20:23
Działo się... #05
181V

Działo się... #05

Wiadomości czas zacząć! Drugi tydzień lutego to przede wszystkim premiera Shadow of the Colossus, a także sporo plotek na temat różnych gier. Których? Sprawdźmy. Co działo się od 5 do 11 lutego? Zapraszam!

Nowy Crash Bandicoot w 2019?

Po zeszłorocznym udanym powrocie szalonego jamraja Activision ma podobno duże plany rozwoju tej uznanej marki. Już w 2017 roku mogliśmy usłyszeć, że Vicarious Visions przeniesie odświeżoną trylogię Crasha na Switcha i PC. W ostatnim tygodniu pojawiły się kolejne doniesienia, że tak się właśnie stanie. Jeszcze ciekawiej brzmi kolejna plotka, mówiąca o tym, że w przyszłym roku możemy spodziewać się nowej gry z Crashem w roli głównej. Podsumuję to tak - Ooga Booga!

Nowe Call of Duty to Black Ops 4?

Jak wiadomo tegoroczne Call of Duty wyprodukuje Treyarch. Wszystko wskazuje na to, że zajmują się nową odsłoną Black Ops. Według między innymi Eurogamera tegoroczny CoD zadebiutuje nie tylko na PC, PS4 i Xbox One, ale także na Switchu i wróci do współczesnych konfliktów. Na zapowiedź nowej odsłony powinniśmy poczekać do maja.

Nieoficjalne informacje o Red Dead Redemption 2

Po ujawnieniu daty premiery nowej produkcji Rockstara zaczyna pojawiać się coraz więcej plotek na temat gry. W ostatnim tygodniu mogliśmy nieoficjalnie usłyszeć, że w grze:

 • pojawią się trzy tryby PvP w tym Battle Royale
 • panuje cykl dnia i nocy
 • apartamenty z GTA Online zastąpią namioty, które będzie można ulepszać
 • poboczne aktywności będą stanowiły: łowienie ryb, hazard, wyścigi konne itd.
 • za szybką podróż odpowiada pociąg, po którym będzie można się przechadzać
 • pojawi się tryb FPP (na wzór GTA V w wersji na PC, PS4 i Xbox One)

Kto już nie może się doczekać podróży na Dziki Zachód?

CD Project RED jedzie na E3 2018!

Pewnie znacie ten zwiastun na pamięć i to jedna z niewielu rzeczy, która podtrzymuje Wasz hype na nowy tytuł RED-ów. Prawdopodobnie już niedługo nie będziecie musieli patrzeć tylko na to piękne CGI. Bo oto CD Project RED jedzie na E3! Na stronie głównej tegorocznych targów wśród wydawców i deweloperów, którzy pojawią się w Los Angeles znajdziemy również ''red birda''. Oczywiście nie wiadomo, czy pojawi się tam Cyberpunk - być może będziemy musieli zadowolić się samym Gwintem. Ale czy po ostatnich plotkach taka możliwość istnieje? Wątpię. Nawet Mike Pondsmith (twórca Cyberpunka) wypowiada się już o kolejnym zwiastunie, który już się tworzy, mówiąc, że jest on brutalny i pełno w nim śmierci. Polacy mogą zarządzić imprezą - wystarczy tylko parę minut. :)

Nowe informacje o Metro: Exodus

Jeszcze tej jesieni mamy wybrać się do moskiewskiego metra (i nie tylko). Twórcy podnoszą nasze zainteresowanie grą i zdradzają, że:

 • największa otwarta lokacja ma powierzchnię 2000x2000 metrów (Metro: Last Light mogło się ''poszczycić'' kilkanaście razy mniejszym etapem)
 • przeciwnicy będą się różnić w zależności od pory dnia
 • Artem będzie wyposażony w pokaźny arsenał broni, który będzie można ulepszać
 • pojawią się zadania poboczne
 • skradanie będzie bardziej wymagające
 • Xbox One X zaoferuje zabawę w 4K

Informacje dostarczył Game Informer, który ma to robić jeszcze przez najbliższy miesiąc.

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Warto również wspomnieć o pojawieniu się opcjonalnych bossów w God of War, zwolnieniach w Capcom Vancouver (Dead Rising), potwierdzeniu Pillars of Eternity 2: Deadfire w wersji na PS4, Xbox One i Switcha, zapowiedzi The Surge 2 z premierą ustaloną na przyszły rok, dacie premiery Vampyra od Dontnod ustalonej na 5 czerwca, tworzeniu Metroid Prime 4 przez singapurski oddział Bandai Namco. A co Was najbardziej zaciekawiło w tym tygodniu? Dla mnie było to zapowiedzenie wyjazdu RED-ów na E3. Głosujcie!

Dodałem w ankiecie opcję głosowania na jeden z pobocznych newsów (tych wyżej), bo pewnie wielu z Was bardziej one ciekawią (np. druga część The Surge).

Tagi: call of duty Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Cyberpunk 2077 gwint Metro Exodus Red Dead Redemption 2

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +48 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 337 Poziom: 53
PD: 19664
REPUTACJA: 13262