Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 21.01.2018, 14:56
Działo się... #02
467V

Działo się... #02

Wiadomości czas zacząć! Trzeci tydzień stycznia kończy czas oczekiwania na The Inpatient, pierwszy dodatek do Assassin's Creed Origins, Monster Hunter World czy Dragon Ball FighterZ. Zanim zasiądziemy do grania w styczniowe premiery pora podsumować wiadomości z ostatniego tygodnia. Co działo się od 15 do 21 stycznia 2018 roku? Zapraszam!

Cyberpunk 2077 podbije E3 2018?

Po zeszłotygodniowym ''powrocie zza grobu'' tytułu CD Project RED otrzymujemy kolejne nieoficjalne informacje na jego temat. Powołując się na dwa anonimowe źródła, redakcja GRY-OnLine twierdzi, że już na tegorocznej konferencji Microsoftu lub Sony na E3 pojawi się zwiastun Cyberpunka, a za zamkniętymi drzwiami dziennikarzom zostanie zaprezentowane grywalne demo produkcji. Już wcześniej pojawiały się doniesienia jakoby Redzi mieli pokazać Sony gameplay z ich nadchodzącego dzieła. Czy tak się rzeczywiście stanie? Dowiemy się w okolicach 12-14 czerwca.

Daty premier dodatków do Assassin's Creed Origins

Bayek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i już 23 stycznia wraz z innymi Ukrytymi zawalczy z Rzymianami na Półwyspie Synaj w dodatku The Hidden Ones (Ukryci). DLC opowie o wydarzeniach, które dzieją się 4 lata po zakończeniu podstawki, a starszy Bayek rozwinie swój poziom doświadczenia do maksymalnie 45. Natomiast 6 marca, w Dolinie Królów, pierwszy Asasyn zmierzy się z nieumarłymi faraonami i innymi stworzeniami z mitologii Egiptu w DLC The Curse of Pharaohs. Klątwa Faraonów pozwoli graczom na rozwinięcie postaci nawet do 55 poziomu i definitywnie zakończy przygodę Bayeka z Siwy. W międzyczasie, 22 lutego, do gry trafi tryb edukacyjny pełniący rolę Encyklopedii z poprzednich odsłon cyklu.

Kolejne doniesienia o powrocie serii Fable

Można nie wierzyć anonimowym informatorom, ale nie wypada nie wierzyć Eurogamerowi. Według tejże redakcji Microsoft szykuje się na wydanie Fable 4, nad którym, tak jak można było się domyślać, pracuje Playground Games - autorzy serii Forza Horizon. Nowa część posiada spory budżet, ma nad nią pracować ponad 200 osób, zaoferuje ciekawą fabułę i otwarty świat. Na oficjalne ogłoszenie, a tym bardziej na premierę nie ma co na razie jeszcze liczyć, bo produkcja znajduje się we wczesnej fazie tworzenia. Niemniej takie doniesienia (bardzo prawdopodobne warto by dodać) i fakt, że Microsoft nie skasował tej serii mocno cieszą - szczególnie posiadaczy Xboxów One i fanów Fable, którzy czekają na mocny exclusive na swoją konsolę.

Zapowiedź nowej gry w uniwersum serii ''Obcy''

W kosmosie nikt nie usłyszy Waszego krzyku... Nikt też nie dowie się, że gracie w nowego FPS-a z ksenomorfem w roli głównej. Nowy Obcy zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One w bliżej nieokreślonej przyszłości, a nad tytułem pracuje zespół Cold Iron Studios. Nie będzie to kontynuacja Izolacji, ale mimo wszystko warto obserwować.

Nowe informacje o God of War

Chociaż wciąż nie wiemy, kiedy Kratos zacznie swoją rzeź w nordyckich klimatach to twórcy nie dają Nam wytchnąć od nowych informacji na temat kolejnej przygody Boga Wojny. W ostatnim tygodniu dowiedzieliśmy się między innymi, że:

  • Gra nie otrzyma Przepustki Sezonowej (brak dodatków DLC)
  • Tytuł otrzyma Edycję Kolekcjonerską (figurka, steelbook, itd.)
  • Twórcy zastanawiali się nad osadzeniem przygody w Egipcie, ale ze względu na obecność tej krainy w AC Origins ostatecznie z tego zrezygnowano
  • O dacie premiery dowiemy się w odpowiednim momencie, czyli obejdzie się bez obsuwy (plotki mówią o 30 czerwca - miejmy nadzieję, że to się nie sprawdzi, chociaż wiadomo - lepiej później a lepiej niż wcześniej a gorzej)

Kolejne doniesienie o dacie premiery Red Dead Redemption 2

Plotki o dacie premiery nowej produkcji Rockstara pojawiają się co kilka tygodni i tym razem meksykański Amazon wskazał na 12 lipca tego roku. Prawdopodobne? Niby Amazon rzadko kiedy się myli, ale żeby tak mocno wyczekiwany tytuł jak Red Dead Redemption 2 ukazał się w tak omijanym przez wydawców miesiącu jak lipiec? Mocno w to powątpiewam.

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Warto również wspomnieć o opóźnieniu We Happy Few, nowym wiceprezesie SIE Jimie Ryanie, pierwszej recenzji Monster Hunter World opublikowanej przez Famitsu (39/40) potwierdzającej długość rozgrywki (ok. 60h) i plotce mówiącej, że South Park: The Fractured But Whole trafi na Switcha 13 marca. A co Was najbardziej zaciekawiło w tym tygodniu? Dla mnie było to ogłoszenie dat premier dodatków do AC Origins, na które bardzo czekam i standardowo nowe plotki o obecności Cyberpunka na E3. Głosujcie. :) Możecie też napisać, w jakie gry, których premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu, będziecie grać.

Na koniec chciałbym przypomnieć, że blogi z tego cyklu mają na celu: szybkie przypomnienie sobie o wiadomościach z ostatniego tygodnia i sprawdzenie, co się działo przez ostatnie 7 dni, jeśli ktoś nie miał zbytnio czasu na sprawdzenie najnowszych newsów. To prawda, że wszystkie informacje, które się tu znajdują, są również na głównej PPE, ale ten portal pisze praktycznie o większości najważniejszych informacji z branży, więc trudno mi znaleźć coś ciekawego na innej stronie, co nie znajduje się również tutaj. Pojawiły się też komentarze mówiące, że mógłbym zrobić coś bardziej oryginalnego, od siebie. Mam nadzieję, że już niedługo znajdę czas na napisanie zupełnie nowego bloga, którego temat już wymyśliłem. Do tego w przyszłości chciałbym również robić jakieś TOP-ki na różne tematy, które nie zbiorą jakichś scen, postaci, itd. z różnych filmików lub stron, tylko będą zawierać moje własne tematy na podsumowania i własne pozycje poparte moimi wrażeniami. Mam 15 lat, dużo jeszcze przede mną, a przecież dopiero niedawno zacząłem pisać różne notki i aktywniej uczestniczyć w ''życiu'' PPE. Będzie mi bardzo miło, jeśli spodoba się Wam ten blog jak i kolejne, które w miarę możliwości będę się starał często publikować. :)

Tagi: Cyberpunk 2077 fable 4 god of war ps4 Red Dead Redemption 2

Oceń notkę
+ +20 -

Oceń profil
+ +48 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 329 Poziom: 53
PD: 20097
REPUTACJA: 13073