SKLEP

Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 18.11.2018, 17:46
Działo się... #33
108V

Działo się... #33

Wiadomości czas zacząć! Hitman 2, Spyro Reignited Trilogy i Fallout 76 za nami, więc z dużych premier listopada został Battlefield V i Darksiders 3. Rok 2018 już nieuchronnie zbliża się do końca, ale wciąż pojawiają się newsy, o których warto pomówić. Co działo się od 12 do 18 listopada? Zapraszam!

Premiera Spyro Reignited Trilogy

Spyro powrócił odmieniony, ale wciąż w formie! Zremasterowane trzy gry od Toys for Bob zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez recenzentów, którzy docenili zachowanie klimatu oryginałów i piękną, zremasterowaną oprawę graficzną. Aktualna średnia na Metacritic wersji na PS4 wynosi 83% na podstawie 42 recenzji.

Ogłoszenie nominacji do The Game Awards 2018

Znamy nominacje do The Game Awards. 7 grudnia o statuetki zawalczą takie hity jak God of War i Red Dead Redemption 2 (po 8 nominacji), Spider-Man (7 nominacji) czy też Assassin's Creed Odyssey i Detroit: Become Human (po 3 nominacje). Do Gry Roku są nominowane: God of War, Red Dead Redemption 2, Spider-Man, Monster Hunter World, Assassin's Creed Odyssey i Celeste. Nie zapominajmy, że TGA to nie tylko nagrody, ale także nowe zapowiedzi. Geoff Keighley obiecuje, że będzie to największa w historii gala pod kątem nowych zapowiedzi. Swoją drogą Geoff parę dni temu napisał na Twitterze, że wiele osób tęskni za Half-Lifem... No cóż - może tak historycznych zapowiedzi nie będzie, ale kto wie, czy nie ujrzymy tam nowego Mortal Kombat lub The Avengers Project. Pozostaje czekać na imprezę.

Sony nie jedzie na E3 2019!

Tego chyba mało kto się spodziewał. Sony, po raz pierwszy od 24 lat, nie pojawi się na targach E3 w Los Angeles. Na przyszłorocznej edycji zabraknie Japończyków, którzy najwyraźniej nie mają przygotowanych nowych zapowiedzi lub wolą je ogłosić na innym evencie lub w inny sposób. Targi na pewno trochę stracą na braku Sony, ale już teraz wiemy, że w Los Angeles pojawią się Microsoft, Nintendo, Bethesda, Ubisoft, Square Enix, Capcom, Activision, Konami, Take-Two, Warner Bros. i Epic Games. Co planuje Sony? Czy Days Gone, Ghost of Tsushima, MediEvil, Death Stranding i The Last of Us: Part II to ostatnie gry ekskluzywne zmierzające na PS4? Kiedy zadebiutuje PS5? Na te pytania wciąż nie znamy odpowiedzi.

Golden Joystick Awards 2018 rozdane

Złote Joysticki zostały rozdane. Tytuł Gry Rok przypadł Fornite'owi - grze studia Epic Games. Najwięcej nagród zdobył God of War - za fabułę, oprawę graficzną, udźwiękowienie oraz w kategorii najlepszej gry na PlayStation. Docenione zostało także Santa Monica w kategorii Studio Roku. Z kolei Red Dead Redemption 2 został doceniony przez krytyków.

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Warto również wspomnieć o zapowiedzi PUBG na PS4 (premiera 7 grudnia, zapowiedzi Command & Conquer Remastered i Command & Conquer Red Alert Remastered, premierze Sunset Overdive na PC, potwierdzeniu istnienia Mortal Kombat XI przez aktora głosowego, nowej zawartości do Battlefielda V, która trafi do gry 4 grudnia i premierze Pokemon: Let's Go, Pikachu (81% na Metacritic) oraz Pokemon: Let's Go, Eevee. A co Was najbardziej zainteresowało w tym tygodniu? Dla mnie było to ogłoszenie nominacji do The Game Awards i wiadomość Sony, że nie pojawi się na E3 2019. Jakim grom będziecie kibicować na TGA? Piszcie i głosujcie!

Tagi: e3 2019 golden joystick awards Spyro Reignited Trilogy the game awards 2018

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ +46 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 400 Poziom: 50
PD: 16535
REPUTACJA: 12249
Miesięcznik PSX Extreme