SKLEP

Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 11.11.2018, 19:25
Działo się... #32
94V

Działo się... #32

Wiadomości czas zacząć! Przed Nami intensywny tydzień z grami takimi jak Hitman 2, Spyro Reignited Trilogy czy Fallout 76. Zanim dokonacie kolejnych cichych zabójstw, spotkacie się ze znajomym smokiem i odwiedzicie Zachodnią Wirginię sprawdźcie, co interesującego działo się w ostatnich dniach. Co działo się od 5 do 11 listopada? Zapraszam!

Dodatki do Final Fantasy XV skasowane

Złe wieści dla fanów Final Fantasy XV. 7 listopada mieliśmy usłyszeć o planach na rozwój Finala w 2019 roku, ale dowiedzieliśmy się, że z zapowiedzianych dodatków jedynie Episode Ardyn zaplanowany na marzec się ukaże. Reszta dodatków została skasowana. Square Enix nie zamierza także wspierać PC-towej wersji narzędziami moderskimi czy edytorem, a z firmy odszedł Hajime Tabata - reżyser ''piętnastki''. Przykre, ale jedyne co nam pozostaje, to czekanie na Episode Ardyn.

Recenzje Hitmana 2

Agent 47 w formie! Recenzje Hitmana 2 potwierdzają, że łysy zabójca wciąż potrafi zaoferować przyjemną rozgrywkę. Zaletami Hitmana są przede wszystkim świetnie zaprojektowane poziomy, które dają wiele okazji do efektownych eliminacji oraz ładna oprawa wizualna. W tekstach znajdują się narzekania na słabą sztuczną inteligencję, brak większych zmian w porównaniu do poprzednika oraz niezbyt angażującą fabułę. Fani produkcji IO Interactive, którzy nie oczekują większych zmian w rozgrywce powinni być jednak zadowoleni. Aktualna średnia na Metacritic wersji na PS4 wynosi 81% na podstawie 28 recenzji.

Recenzje Battlefielda V

Od kilku dni posiadacze Origin Acces Premier i EA Acces mogą już grać w Battlefielda V. Zaproszeni na imprezę EA redaktorzy mogli zatem opublikować swoje recenzje. Z nielicznych co prawda tekstów wynika, że nowy Battlefield oferuje świetny tryb multiplayer ze zróżnicowanymi mapami i bardzo ciekawym trybem Wielkich Operacji, ale zawodzi w nim kampania fabularna, której tak naprawdę mogłoby tu nie być. Oczywiście kapitalne wrażenie pozostawia po sobie oprawa audiowizualna. Aktualna średnia na Metacritic wersji na PC wynosi 86% na podstawie 9 recenzji.

Zapowiedzi z XO18

Microsoft zapowiadał imprezę XO18 jako największy do tej pory odcinek Inside Xbox i w sumie słowa dotrzymał, bo gier oraz różnych zapowiedzi było całkiem dużo, chociaż forma tej imprezy była dość... dziwna, a i zapowiedzi mogłyby być lepsze. No ale to nie E3, a koniec końców czegoś jednak i tak się dowiedzieliśmy:

  • Crackdown 3 - wielokrotnie przekładana gra Microsoftu zadebiutuje tydzień wcześniej niż planowano, 15 lutego; zobaczyliśmy w akcji tryb multiplayer,
  • Void Bastards - nowa gra twórcy BioShocka i System Shocka 2,
  • Kingdom Hearts 3 - w grze pojawi się świat Kubusia Puchatka,
  • Sea of Thieves - do gry zmierza tryb PvP - The Arena, premiera na początku 2019 roku,
  • Trylogia Final Fantasy XIII i Civilization Revolution - gry pojawią się na Xbox One dzięki Wstecznej Kompatybilności,
  • State of Decay 2 - niedługo zadebiutuje darmowa aktualizacja wprowadzająca m.in kusze,
  • Devil May Cry 5 - w grze będzie można wypróbować broń w specjalnym trybie practice mode,
  • Forza Horizon 4: Fortune Island - pierwszy z planowanych dwóch dużych dodatków do Forzy Horizon 4 zadebiutuje 13 grudnia,
  • Xbox Game Pass - do usługi Microsoftu trafią takie gry jak między innymi PUBG, Hellblade: Senua's Sacrifice, Ori and the Blind Forest, Ori and the Will of the Wisps czy Agents of Mayhem,
  • Obsidian Entertainment i InXile Entertaiment - szanowane studia tworzące RPG-i trafiły pod skrzydła Microsoftu.

Podobało Wam się XO18?

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Jedyna poboczna rzecz, o której jeszcze warto wspomnieć to informacja, że beta Red Dead Online zadebiutuje pod koniec listopada. A co Was najbardziej zainteresowało w tym tygodniu? Dla mnie były to recenzje Hitmana 2 i przejęcie Obsidianu oraz InXile Entertainment przez Microsoft. Głosujcie! A już we wtorek nominacje do The Game Awards. Organizator imprezy, Geoff Keighley zapowiada tegoroczne TGA jako największe w historii pod kątem zapowiedzi. Będzie ''się działo''. ;)

Tagi: battlefield 5 Final Fantasy XV Hitman 2 Red Dead Redemption 2 xbox: xo 2018

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ +46 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 386 Poziom: 50
PD: 17116
REPUTACJA: 12482