Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże

willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 17.06.2018, 06:35
Shinzou wo Sasageyo! 13
158V

Shinzou wo Sasageyo! 13

Gra wstępna: Makaronik z krewetkami i tempurą to coś co tygryski lubią. Szczególnie na kolację. 
Lajf is spontan biczas!

E3 dobiegło już końca. Dla mnie informacją targów była prezentacja Tsushimy, gameplay z TLOU2 oraz Resident Evil 2. Wszystko inne mogłoby nie istnieć. Sekiro też chyba był fajny ale nie przyjrzałem mu się wystarczająco. Fajnie nindżasy i samuraje przeżywają renensans. Nioh-a też kiedyś przytule, ale demko które wyszło jeszcze przed premierą nie napawało mnie optymizmem. 

Wszyscy ściągają stringi przez głowę przy prezentacji Tsushimy ale to fakt że przedstawiony materiał robił wrażenie. Nudne z kolei były narzekania na TLOU2 i stealth. Darujecie już sobie. To tylko gra. Nie widziałem tam niczego do czego można by się przyfasolić. W jedynce może i owszem gdy nasz “ogon” nie został dostrzeżony przez przeciwników gdy był na widoku.

Prezentacja Division 2 też niczego sobie. Będzie podobnie jak w jedynce tylko więcej i ładniej. Mi to odpowiada. Możliwe nawet że wezmę przy premierze z racji tego że nadal gram w pierwszą część. Obecnie ulepszam mojego taktyka. Korzystam z mixu broni 204 oraz 256. Talent 6pc jest zesputy więc używam 5-ciu elementów razem z plecakiem Inventive lub Relentless. Szkoda że jest tylko miesjce na 6 loadoutów. Planuje stworzyć dwa dla taktyka (inventive-defensywny, oraz relentless-ofensywny) tylko z racji braku miejsc muszę usunąć jeden z gotowych loadoutów. Głównie korzystam z:

  1. Reclaimer
  2. Tactician
  3. Lone Star
  4. Striker
  5. Firecrest
  6. D3FNC

Ogromne zainteresowanie, lawina plusów i mnóstwo PW z prośbami o rekomendacje nowych kawałków nie dały mi spokoju, tak więc bez przedłużania zostawiam Was z tym czego słuchałem ostatnio najwięcej. 

Twice “What is love?”

 

Sentymentalny powrót do Tokyo Jihen

 

PSY “Daddy”

 

Oraz kontynuowałem “Signal” od Twice, ale to już znacie :) więc przypomnę Wam następnym razem.

Tagi: e3 2018 Kpop

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ +39 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 865 Poziom: 44
PD: 11873
REPUTACJA: 2645