Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże

willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 01.06.2018, 15:54
Shinzou wo Sasageyo! 11
176V

Shinzou wo Sasageyo! 11

Muminek. Ode mnie dla Ciebie. 

Napisałem swoje trzy grosze w Gromadzie i nie planowałem się więcej rozpisywać, ale... spadło to na mnie jak grom z jasnego. TWICE. Poza tym ostatnio zakręciłem sie po Półwyspie Koreańskim i wypadło mi kilka świetnych kawałków. Nie będę wszystkiego wrzucał naraz bo wypstrykam sie i nie będzie o czym pisać. A tak mogę dawkować zarówno dla siebie jak i dla Was. 

Dziewczyny z TWICE powoli przejmują nade mną kontrolę. Nie mogę przestać ich słuchać. Teraz już wiem dlaczego szczytowały na listach w Korei i Japonii. Zapraszam. Muminek APPROVED! Dodał ten blog do obserwowanych i Już słucha w samochodzie. Pozdro!

Likey to numer od którego wsiąkłem na dobre. Pierwsze wrażenie było nieco sztampowe bo tytuł jakiś niezbyt wymyślny, ale sromotnie się myliłem. Dałbym dziewczynom więcej lajków ale muszą zadowolić się jednym. 

'Likey'

 

Signal to melodyjny kawałek, który hiponotyzuje z miejsca. Słodki jak miód. Kubuś Puchatek przewraca się w stumilowym lesie biegnąc na koncert. Przewińcie do ok 30 sekundy aby pominąć wstęp jeśli nie planujecie zbytnio się wsłuchiwać.

'Signal'

Tagi: Kpop muzyka

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +39 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 865 Poziom: 44
PD: 11873
REPUTACJA: 2645