Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże
willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 27.05.2018, 14:50
Shinzou wo Sasageyo! 10
298V

Shinzou wo Sasageyo! 10

Liche Dicho Wraha

Koniec maja wróży sporo pracy i nie bardzo mogę narzekać na wolny czas. W związku z tym królowały u mnie głównie te same nutki. Co po niektórym skojarzyły się one z polskim disco.. cóż jakieś podobieństwa by się znalazły z pewnością. Ja zostanę raczej przy k-disco. 

Myślę nad powrotem do The Division jak mi się już trochę grafik przerzedzi, ale nie ma tam zbyt wiele do zrobienia. W takim razem raczej zaczekam na dwójkę. Będzie się działo! Poza tym zaciekawił mnie remake RE2. To jedna z moich ulubionych odsłon horroru Capcomu i właśnie dla takich smaczków uwielbiam targi. Błagam Capcom, nie puszczajcie więcej farby i zrzućcie bombe podczas targów. W przeciwnym razie nie oglądam. 

Dziękuje Orzełkowi za podzielenie się swoimi kawałkami. Lubie poszerzać swoje horyzonty. Moja playlista się powoli powiększa. 

Widzę że wpadł Ci w ucho ten duet AKMU Orzełku. Delikatny głos IU także robi wrażenie. Tak przy okazji, jak ten koleś w tym kawałku AKMU mógł odtrącić tą dziewuchę? A może ta “trzecia” od zawsze tam była tylko została nam ukazana pod koniec. “Dinozaur” też wpada w ucho. Przypomina mi nieco jakiś zachodni kawałek, ale nie jestem w stanie przypomnieć sobie DJ-a. "Mister, mister" znałem po koreańsku, ale po japońsku też jest moc!

Poza tym znalazłem “Fantastic Baby” w wersji live i myślałem że chłopaki nie byliby w stanie oddać tej petardy jakim jest ten numer w klipie. Myliłem się. W tym tygodniu najczęściej gościli u mnie:

BoA

iKON

Catallena

BigBang

oraz APink za sprawą Orzełka:)

Tagi:

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +28 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 1010 Poziom: 42
PD: 10107
REPUTACJA: 2242