Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże
willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 19.05.2018, 17:18
Shinzou wo Sasageyo! 9
240V

Shinzou wo Sasageyo! 9

Obejrzałem cały ósmy sezon The Walking Dead i nie wiem na co większość tak narzekała. Niby to mniejsze tempo akcji i przewijka, ale nie było tak źle żeby całemu sezonowi wystawić 2/10.

Finał Negana trochę nie taki jakiego się spodziewałem i cały sezon trochę w biegu z miejsca do miejsca. Scenarzyści trochę rozwlekali wątki, ale ciekawi mnie co będzie dalej. W wolnych chwilach, których ostatnio też coraz mniej poczytuje komiks The Walking Dead. Na granie też nie starcza czasu dlatego też Skyrim w odstawce a hiciory (FF15, XCOM2, Horizon ZD i inne) kurzą się na półce.

Poza tym mój syn po raz pierwszy zrobił co nie co w nocnik! Pierwszy raz! Ma niecałe dwie wiosny. Wątpie żeby z tego powodu zwołano osobną konferencję na E3 więc pomyślałem że warto wspomnieć. Sam czekam na drugie Divi które zapewnie wyrwie mi z życiorysu sen na dobre. 

Podczas pisania pracy magisterskiej za to przygrywają mi różne nutki. Oto moja piątka z ostatniego okresu. Pływam w karmelu i nie mogę się uwolnić. Wy też zapewne będziecie. He, hehehehe..

1. Orange Caramel - Lipstick

 

2. Orange Caramel - Catallena

 

3. BoA ze swoim dwustrzałowym shotgunem!

 

4. Yves - jabłkowa dama 

 

5. BigBang - Fantastic Baby

Tagi: blogcraft Kpop The Walking Dead

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +28 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 1010 Poziom: 42
PD: 10093
REPUTACJA: 2230