Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże

willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 17.03.2018, 05:29
Shinzou wo Sasageyo! 5
278V

Shinzou wo Sasageyo! 5

The Walking Dead - serial oraz gra iOS, Darkness 2 oraz FranzF

The Walking Dead

Po ukończeniu 5-go sezonu The Walking Dead warto zaserwować sobie małe podsumowanie co się właściwie wydarzyło. 

 

Zakończenie było całkiem obiecujące i mam nadzieje że od teraz sprawy społeczności w Alexandrii się trochę wyklarują. Diana chyba przejrzała na oczy że niektóre rozwiązania się konieczne jeżeli chce zapewnić bezpieczeństwo grupie. Ciekawe co też wniesie pojawienie się Morgana, który potrafi się obronić. Początek kolejnego, szóstego sezonu rzuca na w wir przygotowań do odprowadzenia morza umarlaków z dala od azylu jakim stała się Alexandria. Wykorzystano tu dość ciekawy zabieg mieszanki bieżących wydarzeń i retrospekcji. 

 

Walking Dead

Będąc w temacie serialowego hitu stacji AMC, rozejrzałem się po AppStore celem namierzenia gry którą kiedyś tam widziałem. Jest nią Walking Dead. Jest to gra free-2-play gdzie poza standardowym i dosyć przyjemnym story mode mamy również możliwość przyłączenia się do grupy, mszczenia naszych pokonanych znajomych oraz walk frakcji. Celem umocnienia naszej pozycji musimy trenować naszych podopiecznych zdobywać nowe bronie oraz akcesoria. Muszę powiedzieć że jest tego całkiem sporo i początkowo trudno się połapać co z czym i jak. Ale już zaczynam odczuwać satysfakcje gdy moja drużyna zaczyna kopać zadki. Co ciekawe postacie w grze są wyjęte z uniwersum zarówno serialu jak i gier Telltale Games czy jak oni tam się zwą. Mamy tu więc Ricka, Mishonne jak i Clementine i innych. Gram codziennie. 

 

The Darkness 2

Poza tym wyjumałem z plusa Ciemność 2 na ps3. W jedynkę nie grałem ale szybka retrospekcja w formie filmiku na starcie uświadomiła kogo nasz bohater utracił i niczym Max Payne rzuciłem się w wir zemsty. Początkowo zagrałem na hard, ale z racji tego że ta gra to dla mnie bardziej coś do popykania, a trofiki mnie nie ziębią to szybko zmieniłem na “izi” aby poczuć się jak mocarz. W końcu co to za przyjemność gdy nasz bohater ma te ciemne moce Dartha Vadera, ale musi się obawiać kulek od pistoletu. Spaprana koncepcja. Zniszczenie i anihilacja przede wszystkim. 

 

 

Franz Ferdinand - Evl Eye

A muzycznie to ostatnio w duszy mi gra FF i wprowadza mnie w dobry nastrój. Oby jak najdłużej. 

 

Widok na Karaiby z Sojuzu

Tagi: darkness 2 Franz Ferdinand iOS kosmos ps3 walking dead

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +39 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 868 Poziom: 44
PD: 11880
REPUTACJA: 2645