Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże

willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 12.02.2018, 12:13
Shinzou wo Sasageyo! 2
173V

Shinzou wo Sasageyo! 2

Po dłuższej przerwie czas kontynuować opis moich cyfrowych wojaży. Zdecydowanie wolałem pograć niż rozpisywać się na ten temat. Może jednak uda się pogodzić jedno z drugim? Zobaczymy.

Za oknem chłód jak w Skellige, gdzie to właśnie urwał się mój kontakt z trzecim Wiedźminem. Zrobiłem sobie przerwę która trwa już kilka miesięcy i na razie nie zapowiada się na rychły powrót. Kiedyś wrócę wspomóc Geralta w poszukiwaniach Ciri, ale na chwile obecną się tak nie stanie. Jestem uzależniony od innych przyjemności. Świąteczna przerwa zaowocowała kilkoma dodatkowymi perełkami które zasiliły moje gro pudełek do ogrania, na czele z takimi hitami jak m.in. Skyrim HD, na którego ostrze pazurki bo jeszcze nie miałem przyjemności poznać z czym to się je.

Knack - PS4

Knack nie jest ani zbyt łatwy ani zbyt trudny. Są etapy trudniejsze, ale wynika to głównie z faktu że przeciwnicy rozdają ciężkie szlagi na lewo i prawo. Trzeba mieć się na baczności bo poślą nas do checkpointu po jednym, dwóch szlagach. Początkowo trochę mnie irytowały sekwencje, które byłem zmuszony powtarzać. Ale w gruncie rzeczy, były to moje błędy tudzież brak umiejętności. A fakt że gram na poziomie normalnym uświadamia mi że może być jeszcze gorzej. 

​Knack prezentuje się schludnie. Ładna grafika, efektownie rozsypujący i składający “do kupy” bohater oraz łatwe do opanowania sterownie sprawia że po dość długim odpoczynku od platformówek mam ochotę na więcej. W kolejce czeka już odświeżony Ratchet, ale niestety musi poczekać aż rozwikłam zagadkę reliktów. Dodatkowo podoba mi się to że Knack może wykorzystywać niektóre elementy otoczenia celem wypełnienia luk w jego reliktowym ciele. Nie jest to możliwe w każdej chwili, ale urozmaica rozgrywkę. Nic tak nie dodaje otuchy jak nasz pupil gdy podrośnie do sporych rozmiarów i jednym ciosem rozprawia się z oponentami, których dotychczas trza było unikać albo rozprawiać się z nimi za pomocą kilku silnych trafień. MOC!

Sługusy Victora potrafią przybić piątkę w czambo;)

 

 

Aaero - PS4

Mój kolejny romans rozpoczął się z Aaero. Nawet nie wiem kiedy wpadł mi w ręce ten muzyczny “masterpies” ale gra zdecydowanie potrafi dać kopa w zadek i hipnotyzować podczas sesji. Mój skill i refleks zapewne nie pozwoli mi na panowanie w rankingach Hall of Fame, ale wystarcza żeby się dobrze bawić. Niby to proste latanie na sznurku, ale jeśli zboczymy z trasy przywita nas GAME OVER. Warto zapoznać się tracklistą, ponieważ każdy oblatany do tej pory przeze mnie kawałek świetnie sprawdza się w grze i skusił mnie do odsłuchu na YT nawet gdy nie spędzam czasu przy konsoli. 

 

The Division - PS4

Kończąc, przedłużyłem wizę na pobyt w Nowym Jorku. Tym razem jedyne co mnie interesuje to rundki w trybie Resistance, gdzie zdobywam kolejne utajnione sety elementy do kolekcji. Ostatnio wpadł mi szósty element Final Measure i pomimo że nawet się ucieszyłem to jakoś nie bardzo mi się on podoba. Pomimo że ma boskie dopalacze gdy zadziała to jest on jednak zbyt sytuacyjny. Nadal bardziej podoba mi się gra Reclaimerem/medykiem oraz Strikerem.
Ponad 10 tyś elektroniki  daje mi leczenie ze poziomie blisko 30 tyś na sekundę. Wytrzymałości nie mam zbyt wiele ale praktycznie 100% czasu spędzam we własnym gniazdku więc nawet w przypadku ataku z zaskoczenia jestem w stanie wyjść ogromną ręką - mowa oczywiście o PVE. 
 

 


Tryb Resistance stanowi wyzwanie jeżeli nasza drużyna nie posiada kluczowych graczy. Są nimi między innymi: medyk, 2 graczy DPS którzy sieją zniszczenie oraz warto mięć taktyka tudzież FireCrest celem stopowania rush'ujących przeciwników. 

Tagi: aaero Knack the division

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +33 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 965 Poziom: 42
PD: 10584
REPUTACJA: 2405