Backlog Wars #8: Scenariusz D czyli rozliczenie z Drakengard 3

BLOG O GRZE
211V
Backlog Wars #8: Scenariusz D czyli rozliczenie z Drakengard 3
willie html | 18.09.2021, 23:59
Nie jestem growym złomiarzem ale platynę zrobiłem. Z reguły nie robię platyn w grach i robię tu wyjątki tylko jeśli po pierwszym przejściu odblokowałem większość pucharków czy też aczików i pozostało tylko kilka, których zdobycie nie będzie mnie kosztowało ręki oraz nogi. Odstępuje od tej reguły również kiedy gra mi się spodoba do tego stopnia że miałbym ochotę spędzić w danych realiach więcej czasu przechodząc grę ponownie. Drakengard 3 spełnił to drugie kryterium.

Bez spojlerów 

Bilans
Scenariusz A: 8h 48m
Scenariusz B:  2h 13m
Scenariusz C: 1h 57m
Dodatkowe linijki Accord: 1h 2m
Scenariusz D: 3h 5m (+10h)

DLC
Five: 1h 8m
Four: 1h 14m
Three: 1h 13m
Two: 1h 13m
One: 1h
Zero: 1h 5m

Co nie jest tu jednak uwzględnione to dodatkowe 10 godzin na koniec scenariusza D gdzie mierzymy się z końcowym bossem przez wielu wyklętym na zawsze. Osiem minut które potrafi dać w kość. Początkowo nie jest łatwo i porażki oraz konieczność rozpoczynania tej sekwencji od początku przy nawet jednej pomyłce frustrują. Jednak piękna muzyka oraz artystyczny aspekt tego zakończenia sprawiał że wracałem próbować każdego dnia, nie poddawając się wiedząc że kiedyś musi się udać. W pewnym momencie była to kwestia honoru, hehe. Albo ja, albo one!

Jeśli ktoś chciałby sobie sprawdzić zapis przejścia pozostałych scenariuszy wraz z DLC po japońsku to zapraszam do sprawdzenia playlisty.

6

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych