Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże

willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 09.11.2020, 15:02
Recenzja Smash Tennis ze SNESa
108V

Recenzja Smash Tennis ze SNESa

Nie zawsze było mi po drodze z grami traktującymi o tenisie ale zawsze lubiłem sobie pyknąć czasami w gry typu Top Spin. Opisywany przeze mnie tutaj Smash Tennis pochodzi ze SNESa. 

Po początkowych problemach gdy oswoimy się z mechaniką i klawiszologią zaczniemy sobie radzić coraz lepiej na rozpikselowanych kortach. Dłuższe wymiany i crossowe zagrania zaczną dawać nam satysfakcję i motywować do walki. Do naszego wyboru są zarówno męscy jak i żeńscy tenisiści, który posiadają tylko imiona. Nazwisk brak. Ale chyba nikt nie liczył na licencję na oryginalnych graczy z początku lat 90-tych, co nie? 

Recenzja w formie ruchomych obrazków


Pogramy sami (vs. AI), lub ze znajomymi (do 4-ech osób). Na plus zaliczyłem odgłosy na korcie, które są i nie irytują.  

Jeżeli zaś chodzi o minusy to trudno tu cokolwiek uszczknąć komputerowym Agassim, a szalę goryczy przelewa brak jakiejkolwiek regulacji poziomu trudności. Lepszym rozwiązaniem byłoby na drabince turniejowej dać nam łatwiejszych przeciwników na początku turnieju i rzucić nas na głębszą wodę w takim ćwierćfinale czy też półfinale. Tu wszyscy wydają się być tacy sami i mają te same możliwości (choć udało mi się  niektórym z nich odebrać kilka punktów, więc może jakieś różnice są). Na koniec fakt że trudno jest ocenić gdzie wyląduje piłka co prowadzi do komicznych sytuacji typu nas lecących na szczupaka w kierunku gdzie nie ma piłki.  

Możesz mnie także znaleźć tutaj:

P.S. To nie Slam Tennis jak pokazuje ikonka poniżej, ale jako że w ency nie ma Smash Tennis więc musiałem wybrać coś zbliżonego :). 

Tagi: Nintendo retro snes tenis

Werdykt
  • + Satysfakcjonujący gameplay
  • + Spory wybór tenisistów
  • + Możliwość gry wieloosobowej od 1 do 4 graczy
  • + Odgłosy na korcie, oklaski, zliczane punkty
  • - Poziom trudności
  • - Jednolitość skillowa naszych oponentów
  • - Trudno określić położenie piłki
5.7
willie html (Rikimaru)
willie html (Rikimaru) Ta gra ma coś hipnotyzującego w sobie. Fajnie się patrzy na te akcje, smeczyki i szybkie piłki. Atak próchenka z 1993 roku zaciekawił mnie bardziej niż się tego spodziewałem.
Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +50 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 837 Poziom: 47
PD: 13851
REPUTACJA: 3097