Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże

willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 28.06.2020, 06:38
Hipsteriada 10: Muzyczny Czerwiec
128V

Hipsteriada 10: Muzyczny Czerwiec

Muzyczny strzał w dziesiątkę! 

No to się zrobił niemały bigos! Rzutem oka już zapewne wiecie czego najczęściej słuchałem ale także i w co najwięcej grałem. Division 2!

Już jedynka miała swoje momenty. Dwójka tylko rozwija skrzydła, a sam Ola Strandh pokazuje pazur. Już rok temu użytkownik Ghost(kropka) rozpalił moją wyobraźnię utworem Rooftops. Wtedy jeszcze wstrzymywałem się z zakupem Tom Clancy’s The Division 2, ale w końcu uległem. I słusznie.

Warto dać szanse samemu Division 2 ze względu na muzykę. Polecam Dock Wrecks, gdzie spokojny początek przyśpiesza niczym Czesław Lang na BMX’ie. Militarne rave party w Ballroom, czy też gitarę z Balcony Rotary.

Jakkolwiek to nie OST z Dywizji jest na szczycie podium a właśnie Asako Toki z Fried Noodles. Ujęła mnie ta piosenka w ostatnim czasie i chyba dlatego miała nieco ułatwione zadanie. Jest to prosta jak drut piosenka o jedzeniu tego na co mamy ochotę, a angielski w wykonaniu pani Toki brzmi całkiem słodko.

Wantaways odkryłem przypadkowo na YouTubie błądząc po kanałach i animacjach o Starcrafcie 2. Backs Are Breaking z zadziwiającą łatwością wpada w ucho. Z kolei Avengers in Sci-Fi to popowa sielanka o zapraszaniu wybranki do tańca. Stąd też i tytuł I Was Born to Dance with You. Dziesiątkę dopełniają krzykliwi The Telephones z ich miejskim Urban Disco. Czy ty też jesteś DISCO!?

Dajcie znać w komentarzach czym wy koicie (lub katujecie) zmysł słuchu.

 

Tagi: hipsteriada

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +47 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 862 Poziom: 45
PD: 12771
REPUTACJA: 2941