Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże

willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 07.05.2020, 09:24
Hipsteriada: tylko dobra muzyka :P
79V

Hipsteriada: tylko dobra muzyka :P

Wersja 1.0 w formie listy raczej się nie sprawdza z racji małej liczby głosujących tak więc wersja 2.0 będzie w formie top 5 utworów które spędzałymi mi (oraz Wam jeśli chcecie) sen z powiek w poprzednim miesiącu tudzież ostatnio.

Zapraszam!

Jeżeli macie ochotę podzielić się tym czego słuchacie to serdecznie zapraszam. Ja docelowo chciałbym dodawać miesięczne top 5 na podstawie statystyk ze Spotify.

5. “Thrift Shop”

Nie siedzę za bardzo w zachodniej muzyce od przeprowadzki z Europy. Bardziej interesują mnie azjatyckie kawałki. Dlatego też często o wartych wysłuchania piosenkach dowiaduje się od znajomych. Tak też było z Thrift Shop które poleciła znajoma z pracy. To czy Thrift Shop jest warte posłuchania oceńcie sami mnie jednak ten kawałek Macklemore’a przypadł do gustu. Wcześniej o tym artyście nie słyszałem ;).

 

4. “Picture of You”

Jestem dzieckiem lat 90-tych. To znaczy że w tym właśnie czasie miałem naście lat i katowałem brytyjskie MTV oraz niemiecką Vivę.  Zatem znam na pamięć szlagiery Spice Girls a i inne Scootery przez to nie były mi obce. Jasia Fasolę też się oglądało. A “Picture of You” jakoś tak zapadł w pamięć i ostatnio dał o sobie znać. Jest to kawałek irlandzkiej grupy Boyzone.

 

3. “Fancy”

W czołówce nie mogło oczywiście zabraknąć dziewczyn z TWICE. Są one u mnie receptą na dobry humor. Na moją żoną ma to przeciwstawne działanie:)

 

2. “Feel Special”

Widać że w zeszłym miesiącu potrzebowałem podwójnej dawki od panien z Twice. Lubię wracać do “Fancy” jak i “Feel Special”

 

1. “All Star”

All Stars to kawałek francuskiego DJ-a Martina Solveig którego wspomaga fińska wokalistka Alma. Wpadłem na ten kawałek zupełnie przypadkowo ale i bardzo trudno było mi się wyrwać z jego szponów. Z tej właśnie przyczyny zdominował moje top 5 w zeszłym miesiącu. Cytując słowa piosenki:

“...spin like a carousel. Don’t like it? Go the hell! This is our favorite song.”

Tagi: hipsteriada muzyka

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +39 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 887 Poziom: 45
PD: 12247
REPUTACJA: 2642