Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże

willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 25.01.2020, 15:59
Nintendo Seminar 2014: Doki-Doki Tegami Relay
176V

Nintendo Seminar 2014: Doki-Doki Tegami Relay

Przy okazji tej gry pokusiłem się o sklecenie filmiku, który streszcza niektóre jej założenia. Nie wszystko jednak zostało tam poruszone zatem jako DLC postanowiłem wstawić jeszcze notkę. Filmik o którym mówię wstawię dla tych którzy mają ochotę się zapoznać. 

W grze wcielamy się w ucznia szkoły japońskiej i naszym zadaniem jest przetrwanie lekcji, a raczej przekazanie notek we właściwe ręce. Raz jest to list miłosny, innym razem dosłowne przyprawianie rogów nauczycielowi. I tu jest bardzo ciekawy patent z wykorzystaniem drugiego ekranu WiiU. Otóż to co dzieje się w klasie widzimy na ekranie telewizora. Na małym ekranie kontrolera zaś widzimy liścik który czeka na doręczenie a także innych uczniów gdy podajemy im notki. Jest to ciekawy patent i wprowadza trochę nerwowości, gdy na chwilę nie możemy zerknąć na ekran telewizora celem sprawdzenia czy nadal możemy przesłać wiadomość czy też lepiej chwilę odczekać. Dzieję się tak ponieważ musimy celować w dłoń innych uczniów w przeciwnym wypadku nie jesteśmy w stanie podać informacji dalej.

Gra weszła w skład darmowego pakietu Nintendo Seminar 2014 w ramach którego studenci mają okazję opracowywać gry pod czujnym okiem speców z Nintendo. Jest ona dostępna w języku japońskim. 

Tagi: Doki Doki Tegami Relay

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +47 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 863 Poziom: 45
PD: 12898
REPUTACJA: 2963