Polowanie na Giercowy Październik

Gwiezdne Wojaże
willie html (Rikimaru) willie html (Rikimaru) 09.03.2019, 15:22
Gramofon - co było grane w lutym 2019
132V

Gramofon - co było grane w lutym 2019

Czyli co zajmowało mój czas w lutym 2019

Muzyka


Moje muzyczne przygody w tym miesiącu były raczej monotematyczne. Po uszy zakochałem się w głosie IU. Mogłem bez przerwy słuchać jej muzyki. Nie starałem się nawet zbytnio szukać niczego innego. Ona mi wystarczała. Z tej prostej przyczyny top 10 wygląda właśnie tak a nie inaczej. 

Słysząc "Twenty-Three" usta same składają się do śpiewu, a stopy niczym Kevin Bacon w Footloose się zrywają. Z kolei "Palette" został nagrany w duecie z G-Dragonem i również polecam. Sam głos wokalistki to istny balsam od którego nie można się uwolnić. Podium zamyka ku mojemu zaskoczeniu "Marshmallow". Nie sądziłem że tak często go słuchałem, ale to prawda że za każdym razem gdy załączam playlistę IU, słodkiego "Marshmallow" także nie odpuszczałem. 

IU (아이유, urodzona. 16 maja 1993 w Seulu), to tak naprawdę Lee Ji-eun – południowokoreańska piosenkarka oraz aktorka. Zadebiutowała w wieku 15 lat wydając minialbum Lost and Found.

A oto jak wyglądały moje muzyczne wojaże po Spotify w lutym, które to całkowicie zastąpiło mi YouTube, na którym dotychczas dzień w dzień słuchałem muzyki. 

 

"Twenty-Three"

 

"Palette"

 

"Marshmallow"

 

Gry


  1. Apex

Po serii niepowodzeń myślałem nad tym żeby poszperać tu i ówdzie i zrobić listę wskazówek które i mnie pomogłyby zostać lepszym graczem. Listy mi się robić nie chce, ale za to lubię po porażce podpatrzeć jak to robią lepsiejsi ode mnie na YouTube czy też mając taką opcję po zgonie podczas gry. Próbuje też się jak najwięcej włączać do walki gdy tylko usłyszę strzały. Muszę jednak grać bardziej zachowawczo. Moje wejścia w tylu Rambo często nie  kończą się dobrze. Najważniejszy tip poniżej. Poza tym to co poniektórzy w tej grze wyprawiają to inna liga.

 

 

 

  1. The Division 2

Numerem duo w tym miesiącu były dwie bety The Division 2. Niejako ostudziły one mój entuzjazm. Widać wyraźne spowolnienie ruchów naszych agentów. Wygląda to czasem nieco ślamazarnie. Z drugiej strony mamy odrobinę więcej czasu na reakcję i jest trochę bardziej taktycznie aniżeli "chicken dance" z jedynki. Na pewno na premierę nie kupię ale wiem że kiedy wpadnie w moje ręce na długo w nic innego nie będę grał. Muszę się opierać jak najdłużej. I do tego ten mój zez podczas celowania... (facepalm)

 

 

  1. The Last of Us

Numerem, trzy było dla mnie TLOU. Rozpocząłem ponownie remaster na ps4 na poziomie Grounded. Myślałem też o trofikach ale ostudził mój entuzjazm widok trofików do zdobycia w multi. Kto wymyśla te głupie pucharki za podniesienie wszystkich szparglotów i lizanie ścian???

 

 

Książka


  1. German Demystified

Z racji nauki języka dosyć sporo spędziłem właśnie z tym tytułem. Fabuła może nie zaskakuje and nieźle rozpisani bohaterowie spisują się świetnie. ;)

 

  1. The Martian

Powinienem czytać więcej... i jest to moja lektura w ramach praktyki angielskiego. Kosmos to moje klimaty.

 

  1. Korean From Zero!

Jeden z moich ostatnich zakupów. Do nauki koreańskiego korzystałem dotychczas głownie z materiałów online albo aplikacji w telefonie. Jednak z czasem postanowiłem że warto mieć coś grubszego.

 

Film


Ostatnio niestety niezbyt wiele oglądalem…zaraz. Był jeden film. Obejrzałem Wreck-It-Ralph, część pierwszą. 

To tyle zmykam!

Tagi: Apex Legends film gry iu Kpop książka muzyka the division 2

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +28 -
willie html (Rikimaru)
Ranking: 1000 Poziom: 41
PD: 9717
REPUTACJA: 2261