Blog użytkownika Ashin

Ashin Ashin 11.04.2020, 09:30
Persona 5 Royale[MiniInfo Blog]
109V

Persona 5 Royale[MiniInfo Blog]

Jako, że zakupiłem Persona 5 Royale to planuję dziś...

Cześć kochani!

 

Zakupiłem wersję Phantom Thieves wspomnianej w tytule gry. Wiem oszalałem, wiem nie miałem wydawać na to pieniędzy, ale ten ArtBook jest przepiękny! Maska to totalny kicz, gdybym mógł wybrać poprosiłbym dwa razy grubszy ArtBook, zamiast tej piekielnej maski, a i cena nie była aż taka porażająca jak za ten zestaw. Steel Bookiem jestem zachwycony, przepięknie zrobiony.

 

Jako, że nie wróciłem do NG+ w wersji podstawowej, to teraz przysiadam po raz kolejny od nowa do P5, jako że różnie u mnie ostatnio z pisaniem i nie znajduję za bardzo czasu(wiem, niby jest kwarantanna, ale pracuję w dziale usług, cisnę szkolenia z programowania, jak wyrywam kilka godzin na granie to już nie mam ochoty pisać, ani sił, ani chęci), ale jako że zbliżają się święta i mam trochę więcej czasu, żeby przysiąść na 2-3 godzinki przy grze postanowiłem uruchomić mały stream z gry. Jeżeli ktoś z was ma ochotę porozmawiać ze mną, zastanawia się czy warto kupić Personę 5, czy seria w ogóle jest warta swoich pieniędzy, odświeżyć sobie tę produkcję, ale nie ma chęci grać to zapraszam na stream o 21.

 

Jakość pewnie nie będzie powalać bo żaden ze mnie streamer czy profesjonalny jutuber, ale postaram się być dobrym wodzirejem. Więc jeśli macie tylko ochotę to zapraszam serdecznie kochani! :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +62 -
Ashin
Ranking: 1530 Poziom: 38
PD: 8135
REPUTACJA: 4986